Na Wspólnej, odcinek 3278: Pogrzeb Kingi. Znajdą ciało, a Michał z synem pożegna zamordowaną żonę!

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3278: Pogrzeb Kingi. Znajdą ciało, a Michał z synem pożegna zamordowaną żonę!

Na Wspólnej, odcinek 3278: Pogrzeb Kingi. Znajdą ciało, a Michał z synem pożegna zamordowaną żonę! - ZDJĘCIA

2021-08-26 19:59

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się pogrzeb Kingi (Ilona Wrońska), a Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa) i Ignaś (Bartek Kaszuba) pożegnają Brzozowską we wzruszający sposób. Brzozowski nie zniesie cierpienia syna i jego nocnych koszmarów, więc uzna, że przyszedł czas na ostateczne pożegnanie się ze zmarłą. W 3278 odcinku "Na Wspólnej" nie odbędzie się klasyczny pogrzeb Kingi, a rodzina pożegna ją w niekonwencjonalny sposób. Wzruszające rozstanie z przeszłością wzruszy nawet Igę, która zapomni na chwilę o kłótni i pretensjach do Brzozowskiego.

"Na Wspólnej" odcinek 3278 - czwartek, 26.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się pogrzeb Kingi. Michał nie wytrzyma więcej dramatu Ignasia, który nie pogodzi się ze śmiercią matki. Chłopiec obudzi się w nocy z koszmaru sennego, cały zalany łzami! 

- Syneczku, co się dzieje? - zapyta obudzony krzykiem syna Michał. - Widziałem mamę na końcu ulicy, było ciemno, nie miała twarzy... - powie zapłakany chłopiec. - To był tylko sen, niedługo wyjedziemy i odpoczniesz - zacznie przekonywać Brzozowski w 3278 odcinku "Na Wspólnej". Niedługo później podejmie kroki, by wyrwać syna z koszmaru i uda się do Igi, którą poprosi o wspólny wyjazd. - Rozmawiałem właśnie we Sławkiem, znaleźli ciało, sprawdzili DNA... - powie mężczyzna do niedoszłej żony. - Wiem, przykro mi - skwituje Iga. - (...) Iga, chcemy zmienić trochę otoczenie, chcemy pojechać na Teneryfę. Ja wiem, że nie było najlepiej, ale nie chcę, żeby to się tak skończyło, kocham cię, rozumiesz? - powie rozemocjonowany Michał. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Iga ostatecznie weźmie udział w pogrzebie Kingi, który Michał zorganizuje w ogrodzie. Wymyśli, że Ignaś musi mieć specjalne miejsce, do którego będzie mógł wracać, kiedy uzna, że potrzeba mu pomyśleć o matce. Weźmie więc zdjęcie żony i wspólnie udadzą się zasadzić drzewo, by symbolizowało Kingę. 

- To drzewko będzie rosło razem z tobą. Kiedy będzie ci źle będziesz mógł przyjść tutaj. Ochroni się przed deszczem albo przed słońcem, a kiedyś przyjdziesz tu ze swoimi dziećmi i opowiesz im o babci - powie Michał ze łzami w oczach w 3278 odcinku "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4 sezon. Radykalna przemiana Michała. Wygląd twarzy ukochanego Ani poraża! - ZDJĘCIA

Ignaś zwierzy się Idze i Michałowi, że przestaje pamiętać mamę. - Pamiętam jak wygląda, ale nie pamiętam jak mówi... - powie zmartwiony w 3278 odcinku "Na Wspólnej". - Synku, nie zapomnisz o mamie, nie pozwolę ci na to - skwituje Michał, a potem wspólnie zakopią drzewko, które ma być symbolem zmarłej Kingi. Wzruszające pożegnanie Kingi odbije się na wszystkich. Michał i Iga wzruszą się do łez, ale dzięki temu Ignaś będzie miał pamiątkę po zmarłej matce. Nie wiadomo czy w "Na Wspólnej" odbędzie się kiedyś prawdziwy pogrzeb zmarłej, ale takie pożegnanie na pewno będzie bardzo szczere dla rodziny Brzozowskiej. 

Zobacz wzruszające pożegnanie Kingi Brzozowskiej w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze