Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał przekaże Ignasiowi tragiczne wieści o mamie! Kinga nie żyje - ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał przekaże Ignasiowi tragiczne wieści o mamie! Kinga nie żyje - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał przekaże Ignasiowi tragiczne wieści o mamie! Kinga nie żyje - ZWIASTUN

2021-08-11 20:17

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" przetrzymywany Michał (Robert Kudelski) będzie walczył o życie w chacie pod miastem, do której zwerbuje go psychopatka Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich). Po szaleńczej akcji ratunkowej Igi (Lidia Sadowa) w 3272 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna odzyska wolność, ale prawda, którą usłyszy z ust Klaudii pozostanie z nim już do końca życia. Będzie musiał zmierzyć się z prawdą o śmierci Kingi (Ilona Wrońska) i przekazać ją Ignasiowi (Bartłomiej Kaszuba).

"Na Wspólnej" odcinek 3272 -  środa, 11.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie na skraju załamania. Spanikowany zachowaniem Klaudii w końcu zacznie udawać, że wierzy w to, że psychopatka jest Kingą. Jak się w "Na Wspólnej" okaże, Klaudia ma poważne zaburzenia osobowości i naprawdę uroi sobie, że stała się zaginioną żoną Brzozowskiego. Będzie chciała zrobić mu krzywdę, ale kiedy Michał spostrzeże za rogiem czającą się Igę z bronią w ręku, nabierze odwagi i zacznie wypytywać Klaudię o Kingę.

- Kinga była moją przyjaciółką, udawała, że nią jest, a potem mnie zostawiła samą, dlatego musiałam ją ukarać. Zabiłam ją... A teraz czas na ciebie - wyrzuci z siebie psychopatka, ale nie zdąży dźgnąć nożem Michała, bo Przybysz rzuci się do ataku. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" wyda się, że Kinga nie żyje i nie masz na jej odnalezienie. Michał długo szukał żony i dawał się zwodzić psychopatce. Nie słuchał ostrzeżeń Igi, przez co ją stracił. W końcu w 3272 odcinku "Na Wspólnej" dowie się okrutnej prawdy z ust morderczyni. Niestety to dopiero początek, bo tragiczne wiadomości będzie musiał przekazać małemu Ignasiowi. Iga uratuje Michała przed śmiercią, ale nie ochroni go przed trudną rozmową, którą będzie musiał przeprowadzić z synem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek pierwszy raz pokazał córkę! Alinka wygląda zupełnie jak jego żona Maria Szafirska - ZDJĘCIA

Michał z "Na Wspólnej" wiele wycierpi, ale zbierze się na odwagę i przekaże synowi okrutną wiadomość...

- Synku, wiem co się stało z mamą. Mama nie żyje... - powie ze łzami w oczach Brzozowski. - Co? - zapyta z niedowierzaniem Ignaś i wybuchnie płaczem. Michał przytuli mocno chłopca i nie wypuści go z ramion. Tylko tak będzie mógł starać się ukoić ból po tragicznych wiadomościach, które mu przekaże. Już nic w "Na Wspólnej" nie będzie takie samo. Michał i Ignaś będą musieli ułożyć swoje życie na nowo. 

Najnowsze