Stulecie Winnych 4 sezon. Radykalna przemiana Michała. Wygląd twarzy ukochanego Ani poraża! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/ vod.tvp.pl Stulecie Winnych 4 sezon. Radykalna przemiana Michała. Wygląd twarzy ukochanego Ani poraża! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Radykalna przemiana Michała. Wygląd twarzy ukochanego Ani poraża! - ZDJĘCIA

2021-08-24 11:44

Obsada serialu "Stulecie Winnych" w 4 sezonie zmieni się nie do poznania. Trudno będzie rozpoznać głównych bohaterów "Stulecia Winnych", którzy się zestarzeją i będą mieli zupełnie inne twarze. Stefan Pawłowski, który w "Stuleciu Winnych" gra Michała Śniegockiego, ukochanego Ani (Urszula Grabowska) pokazał efekty zaskakującej metamorfozy. To już pewne, że Pawłowski nie odejdzie ze "Stulecia Winnych" i nie zostanie zastąpiony innym aktorem, ale padniecie na widok jego odmienionej twarzy! Zobaczcie NOWE ZDJĘCIA Michała!

Kiedy 4 sezon serialu "Stulecie Winnych" w TVP? Premiera w 2022 roku wiosną czy dopiero jesienią?

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" zajdą ogromne zmiany w wyglądzie wszystkich postaci. Akcja nowych odcinków "Stulecia Winnych" rozpocznie się co prawda w 1976 roku, tuz po wstrząsających wydarzeniach z ostatniego 39 odcinka kiedy wybuchły strajki robotników w Ursusie, Ania i Mania (Magdalena Walach) były świadkami śmierci Pawła (Jacek Beler), a Ryszard został brutalnie pobity i aresztowany. Ale 4 sezon "Stulecia Winnych" będzie rozciągnięty w czasie co najmniej na kilka lat, a to oznacza, że rodzina Winnych zestarzeje się, dzieci i wnuki dorosną, a główni bohaterowie będą umierać.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Nowe twarze Ani i Mani! Urszula Grabowska i Magdalena Walach postarzone do roli sióstr Winnych - ZDJĘCIA

Za kulisami 4 sezonu "Stulecia Winnych" sporo pracy ma zwłaszcza ekipa charakteryzatorów, którzy muszą dosłownie zmienić twarze aktorów, sprawić, że nagle zmienią się w staruszków. To trudne zadanie, bo przecież aktorzy ze "Stulecia Winnych" wiekowo nie odpowiadają swoim bohaterom. Zmiany w wyglądzie seniorów rodu Winnych, Andzi (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorowski) mogliście ZOBACZYĆ już TUTAJ >>> Twarze Ani i Mani, które w 4 sezonie "Stulecia Winnych" będą już sporo po 60-stce także czeka metamorfoza!

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4 sezon. Weronika Humaj wymieniona na inną aktorkę?! Fani przerażeni losem Kasi

Ale najbardziej szokuje widok starego Michała Śniegockiego w 4 sezonie "Stulecia Winnych"! Ukochany Ani, który najpewniej w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" dowie się wreszcie o śmierci Pawła i będzie musiał kolejny raz zmierzyć się z trudną przeszłością, zmieni się w sędziwego mężczyznę, z coraz większą łysiną, w okularach, którego twarz pokryją liczne zmarszczki.

Wygląd 34-letniego Stefana Pawłowskiego w roli staruszka Michała w 4 sezonie "Stulecie Winnych" dosłownie poraża i jej popisem zdolności charakteryzatorów. To arcydzieło co zrobili z twarzą Michała, który nie będzie wyglądał już tak jak kiedyś!

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA jak się zmieni Michał w 4 sezonie "Stulecia Winnych" >>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze