Stulecie Winnych 4 sezon. Nowe twarze Ani i Mani! Urszula Grabowska i Magdalena Walach postarzone do roli sióstr Winnych

i

Autor: Stulecie Winnych Instagram Stulecie Winnych 4 sezon. Nowe twarze Ani i Mani! Urszula Grabowska i Magdalena Walach postarzone do roli sióstr Winnych

Stulecie Winnych 4 sezon. Nowe twarze Ani i Mani! Urszula Grabowska i Magdalena Walach postarzone do roli sióstr Winnych - ZDJĘCIA

2021-08-22 20:29

Nowy 4 sezon serialu "Stulecie Winnych" bez zmiany aktorek! Choć w kolejnych odcinkach "Stulecia Winnych" akcja przeniesie się w czasie o wiele lat, a Ania i Mania będą już babciami po 60-stce, to Urszula Grabowska i Magdalena Walach zostaną w obsadzie. Postarzone aktorki dalej będą gary siostry bliźniaczki, które los znów ciężko doświadczy. Mania będzie walczyła o życie męża Ryszarda (Piotr Rogucki), a Ania znów zmierzy się z bolesną przeszłością i tajemnicami, które przez lata ukrywała przez rodziną. Zobaczcie nowe twarze Ani i Mani w "Stuleciu Winnych" 4 i metamorfozy innych aktorów na ZDJĘCIACH.

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" nie zmienią aktorek grających Anię i Manię!

Na "Stulecie Winnych" 4 sezon trzeba będzie czekać aż do 2022 roku. Jest szansa, że nowe odcinki będą miały premierę wiosną, ale w najgorszym wypadku ciąg dalszy poruszających losów rodziny Winnych z Brwinowa widzowie zobaczą dopiero jesienią w TVP1! Jedno jest pewne - obsada "Stulecia Winnych" bardzo się zmieni. Nie chodzi tylko o głównych bohaterów, którzy zestarzeją się jeszcze bardziej, ale także o dzieci i wnuki Ani oraz Mani. Córki tej drugiej, czyli bliźniaczki Kasia (Weronika Humaj) i Basia (Kamila Bujalska) będą już dorosłymi kobietami. Dorosną także ich córki - kolejne bliźniaczki Julia i Ula oraz Małgosia, dziecko Kasi i aktora Adam Komornickiego (Marcin Kwaśny). Dziewczynki jako nastolatki zagrają już inne aktorki!

Nie przegap: Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon! Tak się zmienią Andzia i Stanisław - WIDEO

Zmiana w 4 sezonie "Stulecia Winnych" nastąpi też w przypadku Ani i Mani. Na oficjalnych profilach serialu na Instagramie i Facebooku pojawiło się już pierwsze zdjęcie sióstr Winnych. Widać na nich wyraźnie, że specjaliści o charakteryzacji na razie tylko delikatnie postarzeli aktorki, ale początek 4 serii nastąpi w roku 1976, tuż po aresztowaniu Ryszarda podczas strajków robotników w Ursusie, więc będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z ostatniego 39 odcinka "Stulecia Winnych". W końcówce sezonu Ania i Mania będą już starsze o ponad 10 lat, więc ich twarze zmienią się jeszcze bardziej.

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4 sezon. Duże zmiany u Winnych. Ania znów zostanie babcią. Michał i Agnieszka będą mieli dziecko?

Losy Ani i Mani w 4 sezonie "Stulecia Winnych" nie będą idealnym odzwierciedleniem wydarzeń w książce, w trzeciej części sagi Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych 3. Ci, którzy wierzyli". Akcja "Stulecia Winnych" 4 rozpocznie się w 1976 roku, zaraz po wybuchu strajków robotników w Ursusie i aresztowaniu męża Mani. Scenarzyści mają gotowy materiał na dalsze losy Winnych, bo powieść kończy się w 2014 roku w dniu 100. urodzin Ani, które świętuje w gronie rodziny. Są przy niej m.in. córka Ewa (w serialu Sonia Mietielica). Ale 3 sezon "Stulecia Winnych" tak bardzo odbiegał od powieści, że po nowych odcinkach można się spodziewać wszystkiego.

Sporą metamorfozę w 4 sezonie "Stulecia WInnych" oprócz dzieci przejdą też inni starsi bohaterowie. Jasiek Winny, którego gra Patryk Szwichtenberg także się zestarzeje. Z kolei Marcin Kwaśny, czyli były kochanek Kasi, ojciec Małgosi, znany aktor Adam Komornicki wygląda niemal tak samo. Zupełnie jakby dla niego czas się zatrzymał.

Zobaczcie w naszej GALERII pierwsze ZDJĘCIA aktorów z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze