Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon! Tak się zmienią Andzia i Stanisław - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon! Tak się zmienią Andzia i Stanisław - WIDEO

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon! Tak się zmienią Andzia i Stanisław - WIDEO

2021-08-20 8:40

Radość na planie serialu "Stulecie Winnych". Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego 4 sezonu "Stulecia Winnych", którego emisja jest zaplanowana w 2022 roku. Za kulisami powstały pierwsze sceny, w których biorą udział Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski) Winni. Akcja 4 sezonu "Stulecia Winnych" rozpocznie się w 1976 roku kiedy małżonkowie będą nieco starsi niż ostatnio. Barbara Wypych pokazała zadziwiające efekty charakteryzacji. Choć aktorka ma dopiero 29 lat, to w roli Andzi zmieniła się w sędziwą staruszkę. Niestety Wypych i Wieczorkowski nie będą grali w całym 4 sezonie. Zobaczcie WIDEO ze "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 4 sezon premiera w TVP1 w 2022 roku

Zgodnie z zapowiedzią "Stulecie Winnych" 4 będzie powstawać przez kilka tygodni, ale pierwszy klaps na planie serialu właśnie padł. Twórcy "Stulecia Winnych" zaczęli kręcić 4 sezon latem nie bez powodu. Fabuła kolejnej serii jest rozciągnięta w czasie na wiele lat i różne pory roku. Trzeba więc pokazać nie tylko plenery latem, ale także jesienią, a może nawet zimą. To Barbara Wypych przekazała wszystkim radosną wiadomość, że 4 sezon "Stulecia Winnych" już wystartował, ale na nowe odcinki trzeba będzie poczekać co najmniej do wiosny 2022 roku.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Straszna śmierć Andzi i Stanisława tego samego dnia. Umrze i nie zdąży uratować żony

Niestety w "Stulecie Winnych" 4 losy Andzi i Stanisława zapowiadają się tragicznie, a seniorzy rodu Winnych nie będą mieli szczęścia cieszyć się z powiększenia rodziny, kolejnych wnuków przychodzących na świat. Akcja nowego 4 sezonu rozpocznie się w 1976 roku, kiedy Winni będą już sędziwymi staruszkami, coraz bardziej zmęczonymi życiem. Jeśli w serialu wszystko będzie tak jak w książce Ałbeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli", to Andzia i Stanisław umrą tego samego dnia, 13 grudnia 1981 roku, podczas wprowadzenia stanu wojennego. Ich śmierć będzie miała dramatyczny przebieg.

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław

Póki co Barbara Wypych cieszy się, że jako staruszka Andzia może grać w 4 sezonie "Stulecia Winnych". Za kulisami serialu już pierwszego dnia pokazała próbkę swoich zdolności w szalonym tańcu. Trzeba przyznać, że wygląda to komicznie! Świetna charakteryzacja bohaterki, ale także talent Wypych przekładają się na to, że 29-latka idealnie się wciela w rolę seniorki. Nawet po głosie aktorki trudno rozpoznać ile naprawdę ma lat. Leciwą Andzię zdradzają tylko młodzieńcze ruchy Wypych.

Zobaczcie GALERIĘ pierwszych ZDJĘĆ zza kulis 4 sezonu "Stulecia Winnych" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze