Stulecie Winnych 4 sezon. Duże zmiany u Winnych. Ania znów zostanie babcią. Michał i Agnieszka będą mieli dziecko?

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4 sezon. Duże zmiany u Winnych. Ania znów zostanie babcią. Michał i Agnieszka będą mieli dziecko?

Stulecie Winnych 4 sezon. Duże zmiany u Winnych. Ania znów zostanie babcią. Michał i Agnieszka będą mieli dziecko?

2021-05-19 22:53

Nowy 4 sezon "Stulecia Winnych" przyniesie dużo zmian w rodzinie Winnych. Śmierć znów dotknie Anię (Urszula Grabowska) i Manię (Magdalena Walach) oraz jej bliskich, ale będę też radosne chwile. W kolejnych odcinkach "Stulecia Winnych" nie zabraknie wątku miłości Michała juniora (Marcin Franc) i Agnieszki (Ina Sobala), którzy po ślubie zamieszkali w Gdańsku. Teraz młoda gwiazda "Stulecia Winnych" zapowiada, że już w sierpniu zaczyna kręcić 4 sezon. Żona Michała urodzi dziecko, a Ania zostanie babcią. Tak było w trzeciej części książki, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli"...

"Stulecie Winnych" 4 sezon nowe odcinki w 2022 roku w TVP1

Na 4 sezon "Stulecia Winnych" trzeba będzie czekać co najmniej rok, ale to już pewne, że nowe odcinki powstaną i będą adaptacją dalszej części trzeciego tomu książki Ałbeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli". Akcja "Stulecia Winnych" 4 rozpocznie się w 1976 roku, zaraz po wybuchu strajków robotników w Ursusie i aresztowaniu męża Mani, Ryszarda (Piotr Rogucki). Scenarzyści mają gotowy materiał na dalsze losy Winnych, bo powieść kończy się w 2014 roku w dniu 100. urodzin Ani, które świętuje w gronie rodziny. Są przy niej m.in. córka Ewa (w serialu Sonia Mietielica). Ale 3 sezon "Stulecia Winnych" tak bardzo odbiegał od powieści, że po nowych odcinkach można się spodziewać wszystkiego.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Kolejna zmiana aktorek grających Anię i Manię? Z obsady odejdzie wielu bohaterów

Na pewno w 4 sezonie "Stulecia Winnych" nie zabraknie Michała, syna Ani i Michała (Stefan Pawłowski) oraz jego żony Agnieszki. Ina Sobala, która wciela się w postać synowej Ani na swoim Instagramie ogłosiła, że wraca na plan serialu już w sierpniu, a jej bohaterkę czeka sporo wyzwań i przeżyć.

Przypomnijmy, że w 3 sezonie "Stulecia Winnych" rodzina Agnieszki przeżyła koszmar po zabójstwie jej brata Zbyszka (Miron Jagniewski), podczas strajków w 1970 rok. w Stoczni Gdańskiej. Nieco później Michał i Agnieszka wzięli ślub i zamieszkali w Gdańsku, blisko jej rodziców - ojca Wiesława (Artur Steranko) i matki (Maja Barełkowska). Być może w 4 sezonie "Stulecia Winnych" młodych Śniegockich czeka coś dobrego.

- Ogromnie się cieszę, że moja bohaterka Agnieszka Gudowska, tak bardzo przypadła Wam do gustu i tak bardzo ją polubiliście ? ❤️❤️❤️ Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, aż tak miłego przyjęcia, więc wszystkie wasze ciepłe słowa i wiadomości, są dla mnie ogromną radością. Myślę, że razem z @franc.marcin nie mogliśmy liczyć na milszy odbiór naszej serialowej pary, także bardzo wam dziękujemy, że tak kibicujecie i Michałowi i Agnieszce. Mam nadzieję, że scenarzyści szykują dla nas wiele dni zdjęciowych w Gdańsku, bo kocham Trójmiasto i bardzo chętnie spędzę tam więcej czasu, nawet w charakterze zawodowym ? ? Aaaa i że będzie jeszcze więcej psa REKSA ‼️?" - napisała Ina Sobala na Instagramie.

Stulecie Winnych 3 odcinek 39 ZWIASTUN. Powrót Pawła po latach! Ania powie Mani, że Paweł żyje. Siostra nigdy jej nie wybaczy kłamstwa

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 3. Oto syn Ewy i Benka! Ania i Andzia dostały poruszający list od Ewy. Mały Staś urodził się po śmierci Benia

Jeśli 4 sezon "Stulecia Winnych" będzie bardziej zbliżony do akcji trzeciego tomu książki "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli", to Ania doczeka się kolejnego wnuka. Michał i Agnieszka (w powieści ma na imię Joanna) będą mieli córkę Magdę. Jest także możliwy powrót Ewy z synem Stasiem z Izraela. Mimo, że w książce Ewa ma córkę, Annę Marię i wraca do Polski z Benkiem (Bartłomiej Kotschedoff), to w serialu wątek ukochanej córki Ani nie jest jeszcze skończony.

Pod koniec książki "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" Michał z żoną mają także dwóch wnuków, bo Magda wychodzi za mąż i rodzi synów - Bartłomieja (w 2005 roku) i Mateusza (w 2007 roku). Ale wydaje się, że wszystkie te wydarzenia, które zmienią rodzinę Winnych nie zmieszczą się w 4 sezonie!

Stulecie Winnych 3 odc. 39. Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc), Agnieszka (Ina Sobala)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 39. Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc), Agnieszka (Ina Sobala)
Stulecie Winnych 3 odc. 37. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc), Agnieszka Gudowska (Ina Sobala)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 37. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc), Agnieszka Gudowska (Ina Sobala)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Ina Sobala (@ina_sobala)
Najnowsze