Stulecie Winnych 4 sezon. Weronika Humaj wymieniona na inną aktorkę?! Fani przerażeni losem Kasi

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Weronika Humaj wymieniona na inną aktorkę?! Fani przerażeni losem Kasi

Stulecie Winnych 4 sezon. Weronika Humaj wymieniona na inną aktorkę?! Fani przerażeni losem Kasi

W 4 sezonie serialu "Stulecie Winnych" Weronika Humaj już nie zagra ? Byłaby to kolejna próba zmiany młodej aktorki. W 3 serii "Stulecia Winnych" Humaj straciła rolę Ani, ale dostała nową - córki Mani (Magdalena Walach), Kasi. Wierni widzowie sagi rodu Winnych długo nie mogli się przyzwyczaić, że ich ukochana Ania to już zupełnie nowa postać! Jednak Weronika Humaj tak odegrała dramatyczne losy Kasi, że na nowo rozkochała w sobie fanów "Stulecia Winnych". Czy w 4 sezonie czeka ich pożegnanie z Kasią o twarzy Humaj? Obawy widzów przetoczyły się przez grupę panów "Stulecia Winnych" na Facebooku. Czy potwierdzi się, że Humaj zastąpi starsza aktorka?

Stulecie Winnych 4. Weronika Humaj już nie zagra Kasi Borkowskiej? Fani są przerażeni!

Gwiazdy "Stulecia Winnych" weszły na plan 4 sezonu. Jako pierwsi poinformowali o tym fanów aktorzy grający Janka i Michała - Patryk Szwichtenberg i Stefan Pawłowski. Akcja nowej odsłony sago rodu Winnych zaczyna się na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku, kiedy stan wojenny zrujnował życie wielu bohaterów. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Andzia i Stanisław zmienią się nie do poznania jako staruszkowie , a już na początku 4 sezonu czeka ich dramatyczna śmierć. Czy produkcja szykuje wielkie zmiany w obsadzie?

Przypomnijmy - kiedy podczas kręcenia 3 sezonu "Stulecia Winnych" gruchnęła wieść, że Humaj i Karolina Bacia nie zagrają już Ani i Mani, fani wpadli w prawdziwą wściekłość. Ostatecznie w serialu Humaj dostała nową rolę Kasi Borkowskiej, a Urszulę Grabowską i Magdalenę Walach - nowe odtwórczynie ról Ani i Mani, widzowie pokochali. Teraz jednak znów obawiają się wielkiej zmiany Humaj na inną aktorkę. Czy słusznie?

Nie przegap: M jak miłość. Marysia i Artur stracą córkę! Śmiertelna choroba to początek koszmaru Rogowskich

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 38: Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych sezon 3, odc. 38: Kasia (Weronika Humaj)

- Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 4 sezonu.? Jak myślicie czy Weronika Humaj zostanie w serialu czy po raz drugi zostanie wymieniona? - zapytał fanów administrator w grupie "STULECIE WINNYCH :* GRUPA" na Facebook-u. 

Pod postem ze skromnym zdjęciem Humaj, rozpętała się prawdziwa burza. Fani nie wyobrażają sobie nowej twarzy Kasi Borkowskiej! 

- Powinna zostać bo to najlepsza aktorka. Jeżeli jej nie będzie to serial będzie miał mniejszą oglądalność!

- Mam nadzieję, że Pani Weronika zostanie w serialu. Jest piękną, zdolną aktorką.

- Aktorka aktorką. Ale jedna aktorka nie może grać kilku postaci gdyż robi się bałagan. Nie każdy oglądał wszystkie odcinki filmu. Również błędem autorów jest to że stale zmieniają się aktorzy grając tą samą postać.

- Bardzo bym chciała żeby została

- Myślę, że Weronika Humaj nadal będzie grała Kasię tylko będzie postarzona o kilka lat.

Jeden z fanów pokusił się nawet o "naukowe" wyjaśnienie, poparte liczbami, dlaczego nie ma powodu wymiany Humaj w "Stuleciu Winnych 4" w roli Kasi na inną aktorkę. 

- Hm teoretycznie tak. Zostanie. Bo patrzcie. Skoro byl problem z postarzeniem do Ani to aktorke musieli zmienic. Zbyt dlugo grala jedna role. Zbyt wiele lat. A Kasia. Kasia byla tylko w 3 sezonie i jest nadal mlodziutka. A jesli sezon zacznie sie w 76 roku to zostanie. Sami spojrzcie na lata akcji:1 sezon: 1914 - 19392 sezon: 1939 - 19523 sezon: 1956 - 19764 sezon: 1976 - 1989Miedzy 3 i 4 sezonem roznica paru miesiecy bedzie pewnie.

Na razie Weronika Humaj nie pojawiła się na planie "Stulecia Winnych 4". Nie ma także niepokojących komunikatów produkcji, aby planowana była zmiana grającej Kasię aktorki. O wszystkich informacjach na ten temat będziemy informować na bieżąco!

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka i Hebel znowu razem? Prawniczka odzyska pamięć, ale parę czeka kolejny dramat

Stulecie Winnych odc. 8. Mania (Karolina Bacia), Anna Winna (Weronika Humaj)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych odc. 8. Mania (Karolina Bacia), Anna Winna (Weronika Humaj)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze