Stulecie Winnych 4. Jasiek pokazał drastyczne sceny z planu! To go zmieni na zawsze – WIDEO

i

Autor: vod tvp Stulecie Winnych 4. Jasiek pokazał drastyczne sceny z planu! To go zmieni na zawsze – WIDEO

Stulecie Winnych 4. Jasiek pokazał drastyczne sceny z planu! To go zmieni na zawsze – WIDEO, ZDJĘCIA

2021-08-26 21:02

"Stulecie Winnych" kręci nowe odcinki! Janek Winny i Michał Śniegocki już są na planie i zmieniają się nie poznania! W 4 sezonie serialu już nie zobaczymy znanych nam twarzy - Patryk Szwichtenberg i Stefan Pawłowski pokazali drastyczne sceny, co z nimi robią! Wiemy już, że w "Stuleciu Winnych 4" będziemy śledzić dalsze losy rodziny od lat 80-tych ubiegłego wieku. W strasznych okolicznościach opuszczą nas Stanisław (Jan Wieczorkowski) i Andzia (Barbara Wypych). Co się stanie z Jankiem i ukochanym mężem Ani (Urszula Grabowska)?

"Stulecie Winnych 4". Jasiek będzie innym człowiekiem

Na oficjalnym profilu "Stulecia Winnych" na Instagramie opublikowany WIDEO, na którym widać co się dzieje na planie. Są nim serialowy Jasiek Winnych i Michał Śniegocki, ukochany mąż Ani. To co się z nimi dzieje przechodzi ludzkie pojęcie! Pewne jest, że w nowych odcinkach serialu, które wyemitowane zostaną w TVP1 najpewniej na wiosnę 2022 nie zobaczymy znanych nam twarzy!

Pewne jest, że w rolach Jaśka i Michała aktorzy pozostaną bez zmian. Patryk Szwichtenberg i Stefan Pawłowski pokazują jednak, że bardzo się zmienią. Co się z nimi stanie? 

Zobacz też: Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Tego dnia Basia poszła na pogrzeb. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych, sezon 4: Gwiazdy wróciły na plan! Janek i Michał pokazali drastyczne sceny – WIDEO

Jasiek i Michał ze "Stulecia Winnych" na WIDEO są cali oblepieni bardzo dziwną mazią, w ogóle trudno rozpoznać ich twarze! Aktorzy jednak starają się do całej sytuacji podejść z humorem, co widać dokładnie w GALERII ZDJĘĆ

Gwiazdy "Stulecia Winnych" zdecydowały się ujawnić na WIDEO jak są przygotowywane do nowych ról, postarzonych o kolejne lata postaci. Jasiek i Michał w 4 sezonie serialu już nie będą mieli tylko oprószonych siwizną skroni - panowie znacznie się postarzeją, a na twarzach wymalują się całe ich życiorysy. Tu już nie wystarczy zwykła charakteryzacja, polegająca na makijażu. Dlatego też ekipa serialu w ten "brutalny" sposób przygotowuje specjalne maski, w których aktorzy będą grali starszych panów.

Jak będą wyglądali ostatecznie Jasiek i Michał w 4 sezonie "Stulecia Winnych"? Zobaczymy najpewniej na kolejnych materiałach z planu - pewne jest tylko to, że znane nam już twarze Jaśka i Michała raz na zawsze się zmienią.   

Nie przegap: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Najnowsze