Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Tego dnia Basia poszła na pogrzeb. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama/AKPA Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Tego dnia Basia poszła na pogrzeb. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Tego dnia Basia poszła na pogrzeb. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" bardzo smutna wiadomość. Odszedł Jan Pęczek, który wcielał się w wielką rolę Zenka Grzelaka. Aktor zmarł po długiej, nieuleczalnej chorobie. W rolę uwielbianego przez fanów Zenka Grzelaka aktor wcielał się od 1 odcinka "Barw szczęścia". Fani pogrążeni w żalu zaniepokoili się, co się teraz stanie stanie z głową rodziny Grzelaków. Kiedy odszedł Jan Hencz, grający Fryderyka Struzika, ojca Marii Pyrki, jego w jego rolę w serialu wcielił się Paweł Nowisz. Czy ktoś zastąpi Jana Pęczka jako Zenka Grzelaka? Dramatyczny wymiar śmierci Jana Pęczka wzmocnił fakt, że jego serialowa żona, Basia (Sławomira Łozińska) była tego dnia na pogrzebie innej wielkiej gwiazdy, Eugenii Herman. Zobacz najważniejsze momenty życia Zenka w GALERII ZDJĘĆ.

Żałoba w "Barwach szczęścia". Jan Pęczek nie żyje. Czy pożegnamy też Zenka Grzelaka?

Jan Pęczek, który od 1 odcinka "Barw szczęścia" grał Zenka Grzelaka, umarł po długiej, ciężkiej chorobie. Aktor był mężem Basi (Sławomira Łozińska), która w ostatnim sezonie serialu przeszła poważny zawał serca i była na skraju śmierci. Kiedy traciła przytomność zdążyła wypowiedzieć do Zenka piękne słowa. 

- Dziękuję za wszystkie te lata, kochanie. Nie mogłam ich przeżyć lepiej. Pa...

Zenek Grzelak w "Barwach szczęścia" to także ojciec Borysa (Jakub Wieczorek) i Justyny (Lidia Sadowa). Zenek to cudowna postać, którą od początku serialu fani pokochali. W ostatnich latach pokazał się jako cudowny, wspierający mąż coraz bardziej chorej Basi. Co się stanie z Zenkiem po śmierci Jana Pęczka?

Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem?
Barwy szczęścia odc. 2465. John (Dawid Okafor), Zenek Grzelak (Jan Pęczek)

i

Autor: Artrama

Aktor w czerwcu 2021 roku musiał pożegnać swoją ukochaną żonę, Barbarę Jakubik-Grzelak. W "Barwach szczęścia" jego serialowa Basia cudem uniknęła śmierci z powodu zawału. Teraz Jan Pęczek nie żyje.

Serialowa żona Zenka Grzelaka, Basia (Sławomira Łozińska) z "Barw szczęściu" w dniu śmierci Jana Pęczka była na pogrzebie. Gwiazda wzięła udział w uroczystości pożegnania innej wielkiej gwiazdy kina, Eugenii Herman. - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ. 

Do ostatniej chwili Zenek Grzelak w "Barwach szczęścia" cieszył się życiem. W jesieni życia zakochał się w tańcu i muzyce. Będzie go nam bardzo brakowało. Czy możliwe, aby produkcja zastąpiła Jana Pęczka innym aktorem? 

Zobacz też: Ula z "M jak miłość" od lat walczy z poważną chorobą psychiczną! Iga Krefft żałuje, że przez serial nie zaczęła się na czas leczyć - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odc. 2084. Zenek (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2084. Zenek (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska)

Najważniejsze role Jana Pęczka

Jan Peczek zagrał w takich serialach jak: 

"Barwach szczęścia" - Zenek Grzelak

"Na Wspólnej"  - ojciec Żanety Kopeć

"M jak miłość" - w 377 odcinku jako lekarz

"Na dobre i na złe" -tu wystąpił w 2 rolach: jako gość weselny Miecio oraz złodziej "Mamut" 

"Plebania" - wuj Martyny

"Klan" - sędzia

Jan Peczek często grał ważne role także w fabularnych produkcjach filmowych: "I pana Boga w ogródku", "Mała Moskwa", "Różyczka". Kilkukrotnie wcielał się w rolę księdza: "Och Karol 2", "Czas honoru", "Boża podszewka. Część druga".

Zobacz najważniejsze momenty życia Zenka Grzelaka z "Barw szczęścia" w GALERII ZDJĘĆ

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze