Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

i

Autor: Instagram Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

2021-07-30 20:34

Monika Mielnicka odeszła z "M jak miłość", ale wciąż jest o niej głośno. Żona Mateusza (Krystian Domagała) była grzeczna i poukładana, ale pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" zaskoczyła Mostowiaków i zdecydowała się na wyjazd z bogatym kochankiem. Plany Moniki Mielnickiej przybrały jednak inny obrót. Teraz pokazała zdjęcia z koszmarnego wypadku, po którym jej ciało wygląda tragicznie! Aż żal patrzeć na poszkodowaną aktorkę, która przyznaje się do wielkich zmian w życiu zawodowym.

Przerażające obrażenia Moniki Mielnickiej. W co wpakowała się Lilka z "M jak miłość"?

Monika Mielnicka nie pojawi się już w "M jak miłość", ale wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Fani "M jak miłość" bardzo nieprzychylnie spojrzeli na jej kończący się wątek w hicie TVP. Scenarzyści z grzecznej i poukładanej żony Mateusza, zrobili rozwydrzoną dziewuchę i materialistkę. Po małżeństwie młodych Mostowiaków nie został ślad, a Lilka zdecydowała się uciec z bogatym kochankiem z Ameryki. 

Mateusz z "M jak miłość" nie poradził sobie ze zdradą żony. Zniknął w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach, a Barbra (Teresa Lipowska) będzie odchodzić od zmysłów. Tymczasem młoda aktorka znikając z "M jak miłość" wcale nie ukróciła swojej kariery zawodowej. Niestety pokazała przerażające zdjęcia z planu, gdzie pokazała m.in. okrutnie zranioną nogę, całą we krwi. 

Przeczytaj: Ula z "M jak miłość" od lat walczy z poważną chorobą psychiczną! Iga Krefft żałuje, że przez serial nie zaczęła się na czas leczyć - ZDJĘCIA

​​​​​​Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę

Młoda gwiazda "M jak miłość" zrelacjonowała na swoim Instagramie poważny wypadek.

- Mocne sceny - napisała aktorka i pokazała swoją nogę, całą spuchniętą i we krwi. 

Wiadomo już, że Mielnicka nie pojawi się w "M jak miłość", ale zagra za to w "Na Sygnale". Właśnie tam wcieli się w rolę ciężarnej i poszkodowanej pacjentki. Mielnicka pokazała się cała spocona i dysząca. Zrelacjonowała nagrywanie trudnych scen, tuż po wypadku, któremu ulegnie w nowych odcinkach "Na Sygnale" po wakacjach 2021. 

Przeczytaj: M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie poznania! Marcin Mroczek pokazał jak wyrosły - ZDJĘCIA, WIDEO

Monika Mielnicka nie ograniczyła swoich planów zawodowych tylko do "M jak miłość". W "Na Sygnale" wystąpi już niedługo, a sądząc po zdjęciach i wideo, które opublikowała, jej rola jest naprawdę wymagająca. Nie wiadomo dokładnie jak poważny będzie wypadek aktorki i jakie skutki odczuje jej bohaterka. Istotny jest jednak fakt, że Mielnicka musiała się mocno skupić i przygotować do trudnej roli, o czym sama dała znać na Instagramie. Młoda aktorka planuje też pojawiać się w innych produkcjach telewizyjnych. 

Najnowsze