M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie poznania! Marcin Mroczek pokazał jak wyrosły - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie poznania! Marcin Mroczek pokazał jak wyrosły - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie poznania! Marcin Mroczek pokazał jak wyrosły - ZDJĘCIA, WIDEO

Piotrek z "M jak miłość" pochwalił się na swoim profilu na Instagramie WIDEO, na którym pokazuje jak wyrosły bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)! Rodzina Zduńskich nagrywa sceny, w których wszyscy wybierają się na wakacje, a najmłodsze córki szaleją z dmuchanym smokiem. To niesamowite, jak małe aktorki zmieniły się przez krótka przerwę na planie "M jak miłość"! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i WIDEO z planu serialu!

"M jak miłość". Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie do poznania! To już duże dziewczynki!

Marcin Mroczek, czyli Piotrek z "M jak miłość" ujawnił na swoim profilu na Instagramie co się dzieje teraz na planie serialu. Okazuje się, że cała rodzina Zduńskich oraz dziadkowie wybierają się na wakacje. Jednak największa sensację na Deszczowej wzbudziły Emilka i Zuzia - te śliczne blondyneczki to już duże pannice!

- Na Deszczowej też już przygotowania do wakacji! - komentuje Marcin Mroczek materiał WIDEO z planu "M jak miłość". - Zobaczcie, jest i wędka i córki nasze są!

M jak miłość. Bliźniaczki Zduńskie zmieniły się nie poznania!
M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)

Marcin Mroczek na filmie WIDEO z planu serialu płynnie wszedł w rolę taty Piotrka z "M jak miłość". A dziewczynki słuchają go zapatrzone jak w obrazek, pomimo, że na planie jest ich prawdziwy tata!  

- Zobaczcie, co za pompowańce tutaj macie? Kto będzie na tym pływał? Na tym się pływa? Co to jest? O kurcze, jaki dinozaur! Chodźcie, bierzcie go, idziemy dalej - komenderuje Mroczek swoimi serialowymi córkami.  

Przypomnijmy - serialowe bliźniaczki Kingi i Piotrka w "M jak miłość" miały fatalny start w życie. Emilka i Zuzia wprawdzie urodziły się w szczęśliwym domu, a poczęte zostały w wielkiej miłości, ale przy ich pierwszej prezentacji widzom, produkcja serialu zaliczyła niezła wpadkę. Zamiast noworodków zobaczyliśmy lalki! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Na szczęście od kiedy Julia i Marcelina Kempka wcielają się w role Emilki i Zuzi skończyły się kłopoty, a urocze dziewczynki rosną razem z ich postaciami. Zobacz jak teraz wyglądają - w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz koniecznie jak zmieniły się bliźniaczki Zduńskie w "M jak miłość" - GALERIA ZDJĘĆ!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze