Znowu razem

i

Autor: Materiały prasowe Na wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka i Hebel znowu razem? Prawniczka odzyska pamięć, ale parę czeka kolejny dramat

2021-08-24 19:44

Wszystko wskazuje na to, że kryzys w małżeństwie Agnieszki (Katarzyna Walter) z „Na Wspólnej”, a Hebel (Tadeusz Huk) odzyskał wreszcie ukochaną żonę. Szczęście pary nie potrwa jednak długo. Olszewska w 3277 odcinku "Na Wspólnej" ponownie trafi do szpitala w poważnym stanie.

"Na Wspólnej" odcinek 3277 - środa, 25.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Od czasu feralnego wypadku, w wyniku którego Olszewska (Katarzyna Walter) zaczęła cierpieć na amnezję, Hebel (Tadeusz Huk) dokłada wszelkich starań, by pomóc ukochanej wrócić do zdrowia. Niestety wciąż nie pamięta ona, że Ryszard jest jej mężem, przekonana, że nadal jest żoną Rafała (Lech Mackiewicz). Udając lekarza, Heblowi udaje się jednak stopniowo na nowo zbliżać do Agnieszki, ale przełomowy okaże się dopiero moment, w którym prawniczka przypadkiem stanie się świadkiem rozmowy, dzięki której odkryje, jaka jest prawda. Pomoże jej w tym również ślubna fotografia, którą odnajdzie w mieszkaniu.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3277: Bolesny koniec Anastazji i Tomka. Odejdzie na zawsze z księdzem Olkiem - ZDJĘCIA

Z tego powodu jeszcze tego samego dnia Olszewska postanowi przeprowadzić poważną rozmowę z byłym i obecnym mężem. Niestety silne emocje spowodują, że kobieta straci przytomność i ponownie trafi do szpitala. Obaj panowie znów będą musieli czekać, aż Agnieszka się wybudzi, niepewni, którego z nich będzie pamiętać.

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu
Najnowsze