Na Wspólnej, odcinek 3278: Michał uniknie śmierci, ale nie odzyska Igi. Tylko Ignaś wymyśli sposób na Przybysz

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3278: Michał uniknie śmierci, ale nie odzyska Igi. Tylko Ignaś wymyśli sposób na Przybysz

Na Wspólnej, odcinek 3278: Michał uniknie śmierci, ale nie odzyska Igi. Tylko Ignaś wymyśli sposób na Przybysz

2021-08-09 20:45

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) poniesie okrutne konsekwencje za swoją naiwność i zaufanie do Klaudii (Sandra Staniszewska-Herbich). Iga (Lidia Sadowa) od początku w "Na Wspólnej" podejrzewała, że z kobieta jest podejrzana. I słusznie, bo Brzozowski przeżyje koszmar porwania i zniewolenia. Ujdzie z życiem, ale nie odzyska Przybysz, która nie zdoła mu wybaczyć jego zaślepienia Klaudią. Dla niedoszłego małżeństwa pojawi się jednak nadzieja w postaci Ignasia (Bartłomiej Kaszuba).

"Na Wspólnej" odcinek 3278 - czwartek, 26.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie już bezpieczny. Szybko się nie pozbiera po dramacie, który zafunduje mu psychopatka Klaudia. Kobieta porwie Brzozowskiego i będzie go wykorzystywała! W "Na Wspólnej" uroi sobie, że jest Kingą (Ilona Wrońska) i niebezpiecznie się do niej upodobni. Tylko Iga od początku podejrzewała, że z kobietą jest coś nie tak.

Michał nie słuchaj jednak niedoszłej żony i wpadł w obłęd na punkcie poszukiwań zaginionej żony. Nie chciał słuchać, że Klaudia to oszusta i naiwnie wierzył, że właśnie ona doprowadzi go do prawdy i Kindze. To wszystko skończy się tragedią w tajemniczym domku pod miastem, gdzie psychopatka Klaudia będzie przetrzymywać mężczyznę. On ledwo ujdzie z życiem.

Przeczytaj: Gwiazda Na dobre i na złe znika z TVP! Marta Żmuda Trzebiatowska straciła główną rolę! Teraz zagra u konkurencji

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie już wolny, ale to nie oznacza, że szczęśliwy. Cała sytuacja z Klaudią bardzo mocno odbije się na jego relacji z Igą, która nie pogodzi się z zachowaniem niedoszłego męża. W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" będzie wyglądało na to, że para się nie zejdzie. Ratunkiem okaże się Ignaś, który zmotywuje ojca do działania. Chłopiec od początku nie przepadał za Klaudią, a jego intuicja się sprawdziła. Tylko Michał był wciąż zaślepiony wiecznym knuciem Klaudii. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3273: Danka i Marek stracą syna? Nalot policji na Zimińskich - ZWIASTUN

To Ignaś w 3278 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie mógł pogodzić się z odejściem Igi. Będzie za nią tęsknił i nie zdoła sobie wyobrazić, że kobieta zniknie z życia ojca, a co za tym idzie także i jego. W końcu namówi Michała do walki o Igę. Ten w "Na Wspólnej" postanowi działać i zaprosi policjantkę na wspólny wyjazd, by spędzić czas razem i poukładać ich zszarganą relację. Ona jednak nie będzie przekonana co do tego pomysłu. Iga zbyt wiele wycierpiała, by mogła "od tak" wybaczyć Brzozowskiemu. Nie da mu odpowiedzi od razu. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze