Gwiazda Na dobre i na złe znika z TVP1! Marta Żmuda Trzebiatowska straciła główną rolę! Teraz zagra u konkurencji

i

Autor: AKPA Gwiazda "Na dobre i na złe" znika z TVP1! Marta Żmuda Trzebiatowska straciła główną rolę! Teraz zagra u konkurencji

Gwiazda Na dobre i na złe znika z TVP! Marta Żmuda Trzebiatowska straciła główną rolę! Teraz zagra u konkurencji

Gwiazda "Na dobre i na złe" Marta Żmuda Trzebiatowska nie będzie grała już głównej roli w popularnym serialu TVP! Wiadomość spadła na aktorów znienacka - zarząd TVP zdecydował nie kontynuować serii i 10 odsłony już nie zobaczymy. Smutną decyzję podała jedna z aktorek na swoim profilu na Instagramie. Hania Sikorka z "Na dobre i na złe" w ten sposób będzie musiała się pożegnać z główną rolą! Aktorka wprawdzie nie narzeka na brak propozycji - niedawno zakończyła zdjęcia do międzynarodowej produkcji - ale nie tego spodziewała się przyjmując rolę... Żmuda Trzebiatowska na razie nie komentuje decyzji, za to pochwaliła się rolą w serialu konkurencji!

Hania z "Na dobre i na złe" straciła pracę! Nie zagra już głównej roli w tym serialu

O tym, że TVP zdecydowała się kontynuować serialu "Blondynka" poinformowała jedna z aktorek tej produkcji na Instagramie. Serial od 11 lat był mocną pozycją antenie TVP 1. Jednak decyzją stacji przygoda zakończyła się 9 sezonach. Poinformowała o tym Katarzyna Ankudowicz, która grała obok Marty Żmudy Trzebiatowskiej rolę Elwirki Auguścik.

- Elwirka Auguścik z @blondynka_serialtvp ?‍♀️ A przy okazji, dla tych, którzy pytali, serial decyzją stacji nie jest kontynuowany.

Czytaj też: Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA

Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA

"Blondynkę" widzowie mogli oglądać od 2010 roku. Powstało dziewięć sezonów "Blondynki", a w tytułową rolę wcielały się przed Martą Żmudą Trzebiatowską: Julia Pietrucha, Joanna Moro i Natalia Rybicka. 

"Blondynka opowiadała historię młodej pani weterynarz, Sylwii Kobus, która opuściła stolicę i wyjechała do pracy pod wschodnią granicę. Sylwia z oddaniem i pasją ratowała chore zwierzęta i spotkała wiele cudownych ludzkich postaci. 

Marta Żmuda Trzebiatowska, która jako ostatnia zagrała rolę tytułowej "Blondynki" na razie nie komentuje decyzji TVP 1. Za to na swoim profilu chwali się nowa rolą w serialu konkurencji.   

- Może nie przez przypadek dostałam rolę szefowej kuchni w nowym serialu Polsatu „Kuchnia”, który już niebawem będzie miał swoją premierę. A Wy? Lubicie gotować? Co dziś u Was na obiad? ?? - napisała gwiazda na swoim profilu na Instagramie. 

Czytaj koniecznie: M jak miłość. Marcin zdradzi Izę? Piękna kobieta skusi Chodakowskiego

Najnowsze