Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka!

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka!

Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

2021-08-25 20:26

Wydało się kim w "M jak miłość" będzie tajemniczy mężczyzna Aleksandry Chodakowskiej, którego Małgorzata Pieczyńska pokazała już jakiś czas temu . Aktorka z "M jak miłość" zakryła twarz ukochanego Chodakowskiej, ale teraz okazało się, że będzie miał na imię Janek (Wojciech Kalarus), a jego tożsamość przestała być sekretem. W 1613 odcinku "M jak miłość" do życia matki Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) wkroczy jej pierwszy ukochany, wielka miłość sprzed lat. Janek Wójcik wejdzie do rodziny Chodakowskich jako ojciec braci? Poznajcie szczegóły!

Kim będzie Janek Wójcik, który pojawi się w 1613 odcinku "M jak miłość"?

Kolejny Janek w "M jak miłość" to zupełnie nowy bohater związany z przeszłością Aleksandry. Zapewne niewielu wie, że matka Marcina i Olka zanim została żoną Grzegorza (Wojciech Majchrzak) miała bardzo bujne życie miłosne. Obecnie w "M jak miłość" Chodakowscy są po rozwodzie, a Aleksandra jest samotna, choć w młodości przeżyła kilka poważnych związków. Przez wiele lat mieszkała za granicą i nie interesowała się za bardzo losami synów. Olka porzuciła tuż po urodzeniu, bo myślała, że jest ciężko chory. Z Marcinem przez długi czas nie utrzymywała kontaktów. Przypomniała sobie o młodszym synu osiem lat temu kiedy miała wyjść za mąż za bogatego Austriaka, a jej wybranek zażyczył sobie, by syn poprowadził ją do ołtarza.

Powrót Aleksandry w "M jak miłość" w 2013 roku wywrócił życie Marcina do góry nogami. Już jako dorosły mężczyzna dowiedział się, że ma starszego brata Olka, którego rodzice oddali starszej siostrze Aleksandry, Łucji, która wówczas była zakonnicą. Losy rodziny Chodakowskich w "M jak miłość" były bardzo burzliwe. Aleksandra zwalczyła śmiertelną chorobę - białaczkę, odzyskała miłość Olka i Marcina, z czasem stała się kochającą, opiekuńczą matką, jakiej zawsze im brakowało.

Nie przegap: M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

Ale przeszłość Aleksandry powróci w 1613 odcinku "M jak miłość" kiedy los postawi na jej drodze pierwszego ukochanego. Chodakowska nigdy nie wspominała o dawnym kochanku, który nazywa się Janek Wójcik. Czy miała ku temu powody? To się okaże w 1613 odcinku "M jak miłość", którego emisja planowana jest na wtorek 9.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2. Według doniesień "Świata Seriali" okaże się, że Aleksandra nigdy nie zapomniała o wielkiej miłości.

Nowy Janek w obsadzie "M jak miłość", już trzeci po policjancie Janku Morawskim (Tomas Kollarik) i przebiegłym Janie Bosackim (Dariusz Kordek) będzie dla Aleksandry kim więcej niż miłym wspomnieniem dawnych czasów. Ich spotkanie w kawiarni w 1613 odcinku "M jak miłość" będzie momentem zwrotnym w życiu Chodakowskiej, która ostatnio nie miała szczęścia do facetów i czuła się ogromnie samotna.

61-letnia gwiazda M jak miłość stanęła na głowie na środku morza! Szokujące co wyprawia Małgorzata Pieczyńska na wakacjach

Sprawdź też: M jak miłość. Śmiertelna diagnoza Rogowskiego! To Artur wykryje ciężką chorobę Dawida

Przypadek sprawi, że w 1613 odcinku "M jak miłość" Aleksandra i Janek dostaną szansę, by naprawić stare błędy i znów być razem. Kim będzie Janek Wójcik? Na razie niewiele wiadomo o nowym bohaterze "M jak miłość" oprócz tego, że to przystojny, szarmancki i ustawiony w życiu mężczyzna. Od razu zacznie podrywać Aleksandrę, zasypując ją komplementami, że nic się nie zmieniła, a nawet jest piękniejsza niż kiedyś.Na pewno na jednej randce Aleksandry i Janka w 1613 odcinku "M jak miłość" się nie skończy. Być może Wójcik stanie się  dla Marcina i Olka jak ojciec bo ich prawdziwy Grzegorz Chodakowski już od dawna nie daje o sobie znać. Zapomniał o rodzinie, synach i wnukach, bo układa sobie życie w Niemczech. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze