M jak miłość. Śmiertelna diagnoza Rogowskiego! To Artur wykryje ciężką chorobę Dawida

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Śmiertelna diagnoza Rogowskiego! To Artur wykryje ciężką chorobę Dawida

M jak miłość. Śmiertelna diagnoza Rogowskiego! To Artur wykryje ciężką chorobę Dawida

2021-08-20 8:41

Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość" będzie ciężko chory, a śmierć chłopaka Basi (Karina Woźniak) to tylko kwestia czasu. Taką wstrząsającą diagnozę w 1601 odcinku "M jak miłość" postawi Artur Rogowski, do którego 17-letni syn Jaszewskich zgłosi się na badania po tym jak zemdleje w szkole na lekcji wf-u. To właśnie ojciec Basi odkryje chorobę Dawida, która jak się okaże będzie kolejną tajemnicą Jaszewskich. Na domiar złego Dawid nie będzie podejrzewał, że umiera. Szybko jednak trafi do szpitala. Co będzie dalej?

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Dawida w nowym sezonie "M jak miłość" poważnie skomplikuje plany chłopaka Basi, żeby zabić ojca! 17-latek, który ma sporo na sumieniu i najpewniej zabił swoją byłą dziewczynę Kaję od dawna zdradza skłonności psychopaty, ale dobrze się maskuje, by nie pokazać prawdziwej twarzy zwłaszcza przed Basię i jej rodzicami. Tylko Olga (Małgorzata Lewińska) i Mariusz (Tomasz Lulek) Jaszewscy wiedzą do czego zdolny jest ich syn. Nie dość, że w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Dawid opracuje plan pozbycia się Jaszewskiego, który nie jest jego biologicznym ojcem, to jeszcze w 1601 odcinku "M jak miłość" poważnie zachoruje i narazi 12-letnią Basię na śmiertelne niebezpieczeństwo!

Nie przegap: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Najpierw w "M jak miłość" we wrześniu Dawid obieca Basi ślub, a potem tak zmanipuluje zakochaną córkę Rogowskich, że ta zgodzi się pomóc mu załatwić Jaszewskiego. Z zemsty za to, że przez całe życie razem z Olgą ukrywał przed nim, że nie jest jego prawdziwym synem, ale mimo to wyżywał się na Dawidzie. Wszystko skomplikuje się w 1601 odcinku "M jak miłość" kiedy Dawid i Basia zdecydują się na ucieczkę z Grabiny do Warszawy. Jak podaje "Świat Seriali" nastoletni psychopata nagle źle się poczuje. Zasłabnie w szkole i trafi na badania do przychodni Rogowskiego w Lipnicy.

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie Kai mrozi krew w żyłach - WIDEO

Nie przegap: 17-letni gwiazdor z M jak miłość pokazał boskie ciało i dziewczynę! Iwo Wiciński prywatnie nie jest z Kariną Woźniak? - ZDJĘCIA

Wtedy w 1601 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw choroba Dawida. Gruntowne testy medyczne, które zleci Artur wykażą, że 17-letni syn Jaszewskich poważnie choruje i umrze jeśli nie podejmie błyskawicznego leczenia. Rogowski tylko Marysi (Małgorzata Pieńkowska) przekaże dramatyczną diagnozę w sprawie chłopaka Basi, który może nie przeżyć.

Jakby tego było mało, w 1601 odcinku "M jak miłość" do Rogowskich dotrze wstrząsająca wiadomość o ucieczce Basi i Dawida ze szkoły i z Grabiny. Nikt nie będzie wiedział gdzie jest para nastolatków. Marysia i Artur będą odchodzić od zmysłów ze strachu o Basię, której przy chorym Dawidzie może grozić niebezpieczeństwo.

Niestety szalony wypad pary w 1601 odcinku "M jak miłość" będzie miał tragiczny finał. Dawid straci przytomność na Bulwarach Wiślanych nad Wisłą i trafi do szpitala, a Basia będzie drżeć ze strachu, że straci ukochanego chłopaka...

M jak miłość, odc. 1592: Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1592: Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)
M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze