BrzydUla 2, odcinek 171: Marek okrutnie potraktuje Ulę. Romans nie wyjdzie, a ona poczuje się oszukana

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 171: Marek okrutnie potraktuje Ulę. Romans nie wyjdzie, a ona poczuje się oszukana

BrzydUla 2, odcinek 171: Marek okrutnie potraktuje Ulę. Romans nie wyjdzie, a ona poczuje się oszukana

2021-09-09 22:33

W 171 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) przekona się, że romans z mężem, z którym planowała się rozstać, to nie jest najlepszy pomysł. Zagubiona kobieta żyje w przekonaniu, że seks schadzki scalą tę relację, a może się stać dokładnie odwrotnie! Marek (Filip Bobek) w 171 odcinku "BrzydUla 2" pokaże, że kompletnie nie szanuje żony i okrutnie ją potraktuje. Ula zdziwi się, że małżeństwo znów przybiera dziwny obrót, ale w sumie trzeba przyznać, że Dobrzański niczego konkretnego jej nie obiecywał.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 171 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 171 odcinku "BrzydUla 2" Marek udowodni, że nie nie traktował poważnie romansu z Ulą, w który wszedł po namiętnym pocałunku w minionych odcinkach "BrzydUla 2". Dobrzański niejednokrotnie udowodnił, że nie ma zaufania do żony, a seks schadzki miały scalić to małżeństwo. Niestety tak się nie stanie, a Ula poczuje się znów zawiedziona. To ona zdradziła Marka z Arturem (Karol Pocheć), ponieważ myślała, że mąż ma romans z piękną Nadią (Magdalena Koleśnik). Prawda okazała się zupełnie inna, ale Dobrzańska dowiedziała się o tym za późno, więc pojawił się temat rozwodu. Do tego akurat póki co nie dojdzie, bo para wplątała się w dziwną relację, której zasady wymkną się spod kontroli. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Joasia bez spadku po ojcu sprzeda dom na Wietrznej! Nic już jej nie zostanie

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Ula w 171 odcinku "BrzydUla 2" Ula przekona się, że mąż nie traktuje jej poważnie. Umówią się na telefon i rozmowę, ale Dobrzański przestanie się odzywać. Nie odbierze słuchawki, co doprowadzi Ulę do szału. Postara się ukryć złość przed Julką (Marysia Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski), by nie domyśliły się prawdy. Dobrzańscy od jakiegoś czasu w "BrzydUla 2" okłamują bliskich i nie chcą wyznać prawdy o łączących ich romansie, by nikt nie robił sobie nadziei, że znów stworzą udany związek i szczęśliwą rodzinę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Marcin przekaże Barbarze tragiczne wieści! Seniorka nie będzie mogła się z tym pogodzić

W 171 odcinku "BrzydUla 2" Ula zrozumie, że seks schadzki nie pomogły w budowaniu relacji na nowo. Marka znów pochłonie praca i firma, szczególnie że F&D zacznie mieć spore problemy. Media będą rozpisywały się o upadku marki, a Marek spróbuje zapobiec katastrofie. W końcu jednak w 171 odcinku "BrzydUla 2" zapomni o Uli i rodzinie, przez co pojawiały się kłótnie w przeszłości. Wygląda na to, że Ula za dużo sobie wyobrażała względem zmiany zachowania mężczyzny, który powróci do starych nawyków. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze