M jak miłość, odcinek 1600: Marcin przekaże Barbarze tragiczne wieści! Seniorka nie będzie mogła się z tym pogodzić

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1600: Marcin przekaże Barbarze tragiczne wieści! Seniorka nie będzie mogła się z tym pogodzić

M jak miłość, odcinek 1600: Marcin przekaże Barbarze tragiczne wieści! Seniorka nie będzie mogła się z tym pogodzić

2021-09-09 11:03

W 1600 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Marcin (Mikołaj Roznerski) o mały włos nie doprowadzi Barbary (Teresa Lipowska) do zawału, gdy dowie się czego dopuścił się Chodakowski. Nestorka rodu Mostowiaków jeszcze nie uporała się ze zniknięciem Mateusza (Krystian Domagała), a spadną na nią kolejne troski i kłopoty! W 1600 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Marcin już dłużej nie będzie mógł okłamywać ukochanej seniorki i wyzna jej prawdę, która aż powali ją z nóg. Przysłuchująca się ich rozmowie Marysia (Małgorzata Pieńkowska) również nie będzie mogła wyjść z podziwu...

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Marcin razem z Barbarą i Marysią wybiorą się na spotkanie z oszustem Oskarem Zychem (Krystian Shepherd), który podawał się za zaginionego Mateusza. Jak podaje swiatseriali.interia.pl nastolatek trafi w ręce policji, ale będzie milczał jak grób i ani słowem nie jąkanie się, w jaki sposób stał się właścicielem dowodu osobistego Mostowiaka. Chodakowski jak tylko natrafi na trop oszusta poinformuje o tym nestorkę rodu Mostowiaków, która osobiście będzie chciała się z nim spotkać, aby wyciągnąć z niego, co się stało z jej ukochanym wnuczkiem. W 1600 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Marcin uda się do Grabiny, skąd zgarnie zaniepokojoną Barbarę i Marysię. Seniorka będzie drżeć o życie Mateusza, ale nawet nie spodziewa się, że za chwilę spadnie na nią kolejny dramat!

Patrz też: Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

W 1600 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Barbara choć na chwilę postara się uspokoić myśli i zmieni temat rozmowy. Seniorka wprost zagai Chodakowskiego, jak potoczyły się jego sprawy z Izą (Adriana Kalska), która w ostatnim czasie razem z Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska) uciekła do Grabiny, aby na spokojnie przemyśleć co dalej. Nestorka rodu będzie miała nadzieję, że małżonkowie się dogadali, jednak rzeczywistość okaże się zupełnie inna, a to co usłyszy od Marcina aż powali ją z nóg w 1600 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

- A jak twoje sprawy z Izą? Nawet nie zapytałam... - rzuci nagle Barbara.

- I lepiej niech ciocia nie pyta...Rozwodzimy się - odpowie załamany.

- Matko Boska... - seniorka aż podskoczy z wrażenia.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

Jeszcze w 1600 odcinku "M jak miłość" po wakacjach do rozmowy wtrąci się Marysia, która będzie tak mocno zszokowana słowami Marcina jak Barbara. W końcu w 1595 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Iza wyznała jej, że ciągle kocha Marcina i zrobiłaby wszystko, aby znów było jak dawniej, a teraz zamiast naprawiać swoje relacje małżonkowie się rozwodzą. Rogowska jeszcze raz postanowi wstrząsnąć Marcinem, jednak on będzie tak pogubiony w tej całej sytuacji, że sam nie będzie wiedział, co powinien zrobić!

- Marcin, jesteście pewni... że tego chcecie? - przerwie im zaniepokojona Marysia.

- Przepraszam... Chyba nie jestem jeszcze gotowy, żeby o tym rozmawiać - odpowie całkowicie zasmucony Marcin.

Słowa Marysi i dość wymowna reakcja Barbary w 1600 odcinku "M jak miłość" po wakacjach dadzą Chodakowskiemu do myślenia. W końcu sam nie chce rozstawać się z Izą i jest zdumiony jak szybko żona zdecydowała się na tak drastyczny krok. Jednak czy będzie jeszcze w stanie naprawdę zawalczyć o swoje małżeństwo? Tego dowiemy się już w nowych docinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1598: Iza podzieli majątek i zniknie z życia Marcina. Zabierze mu coś najcenniejszego - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze