M jak miłość, odcinek 1598: Iza podzieli majątek i zniknie z życia Marcina. Zabierze mu coś najcenniejszego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1598: Iza podzieli majątek i zniknie z życia Marcina. Zabierze mu coś najcenniejszego

M jak miłość, odcinek 1598: Iza podzieli majątek i zniknie z życia Marcina. Zabierze mu coś najcenniejszego - WIDEO

2021-09-09 8:41

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) będzie już pewna, że jej małżeństwo z Marcinem (Mikołaj Roznerski) dobiegło końca. Dość już znosiła jego obelg, oskarżeń i chorobliwej zazdrości. Teraz zawalczy o siebie oraz Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska). W 1598 odcinku "M jak miłość" dojdzie do podziału majątku Chodakowskich, a Marcin może się mocno zdziwić, że żona jest nieugięta. Będzie chciała zachować rzeczy materialne dla siebie, ale mało tego, zabierze mężowi coś najcenniejszego. Z tym Chodakowski się nie pogodzi. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1598 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza będzie bezwzględna. Bez wcześniejszych uzgodnień uda się do Piotrka (Marcin Mroczek) i poprosi o pomoc w rozwodzie. Nie przemilczy dłużej chorobliwej zazdrości męża, która rozdzieliła ich małżeństwo. Chodakowska z podniesionym czołem rzuci Marcinowi w twarz rozwodem, który zdecydowała się wziąć.

- Rozwodu? na pewno tego chcesz? - Marcin w 1598 odcinku "M jak miłość" upewni się, że dobrze słyszał. - Tak, chcę. Myślałam, że uda nam się to naprawić, że pójdziemy na terapię i ktoś obcy nam pomoże, ale ty tego nie chcesz. Odrzucasz wszystkie moje próby porozumienia się i brniesz dalej w tę swoją zazdrość... - podsumuje zachowanie męża Iza, ale on znów zacznie wypominać żonie kłamstwa, których się dopuściła, bo bała się jego reakcji na działania Bosackiego (Dariusz Kordek). 

Przeczytaj: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

Iza w 1598 odcinku "M jak miłość" nie będzie skora do dyskusji i da do zrozumienia, że trzeba podzielić majątek. Oczywistym będzie, że zabierze mężowi coś najcenniejszego, czyli opiekę nad dziećmi. Szymek i Maja pozostaną z nią i każdy sąd przychyli się do tej decyzji. Skoro pociechy Chodakowskich zostaną w "M jak miłość" przy Izie, będzie ona potrzebowała też mieszkania. Marcin znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, więc sam zaproponuje nierówny podział.

- Dobrze... To musimy to wszystko jakoś uporządkować. Mieszkanie, oczywiście zostawiam tobie. I wszystkie oszczędności tez są twoje. I będę płacił rachunki - powie z bezsilności mężczyzna w 1598 odcinku "M jak miłość", ale to nie będzie koniec dyskusji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

Marcin w 1598 odcinku "M jak miłość" przewidzi, że Szymek i Maja zostaną z Izą, a on utraci możliwość bycia ojcem w pełnym tego słowa znaczeniu.

- Ważne jest tylko dla mnie, aby opieka nad dziećmi była naprzemienna... Wynajmę mieszkanie i dzieciaki będą miały swój pokój... - zacznie snuć plany Marcin w 1598 odcinku "M jak miłość", na co Iza prawdopodobnie przystanie, ale jeśli do rozwodu naprawdę dojdzie, oczywistym jest, że Chodakowski będzie miał bardzo utrudniony kontakt z dziećmi, a do tego zostanie bez mieszkania i pieniędzy! Źle na tym wyjdzie. 

Najnowsze