Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

Spektakularna przemiana Lilki z M jak miłość. Szykuje się na wielki powrót do Mostowiaków? - ZDJĘCIA

2021-09-12 22:36

Tego widzowie "M jak miłość" na pewno się nie spodziewali! Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka bardzo się zmieniła i niczym nie przypomina już żony Mateusza (Krystian Domagała). Postawiła na radykalną zmianę i trudno rozpoznać w niej Lilkę z "M jak miłość". Dziewczyna pochwaliła się metamorfozą i sama przyznała, że niedowierza, że w końcu się odważyła na tak śmiałe posunięcie. Zrelacjonowała przemianę na swoim Instagramie. Zobacz jak teraz wygląda Lilka z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘCIA!

Monika Mielnicka nie przypomina już Lilki z "M jak miłość". Szykują się wielkie zmiany 

Monika Mielnicka odeszła z "M jak miłość", ale dalej spełnia się jako aktorka. Widzowie są przyzwyczajeni do grzecznego wizerunku gwiazdy "M jak miłość", bo właśnie taka była żona Mateusza. Poukładana, miła i dobra. Niestety scenarzyści serialu mocno zaskoczyli widzów, kiedy Lilka przeszła przemianę w wyrachowaną materialistkę, zostawiła Mateusza i wyjechała z bogatym kochankiem.

Właśnie to spowodowało lawinę koszmarnych wydarzeń, które będą miały swoją kontynuację w nadchodzących odcinkach "M jak miłość". Mateusz zapadnie się pod ziemię, czego nie przeżyje Barbara (Teresa Lipowska). W końcu wyda się, że oszust, który ukradł tożsamość Mostowiaka na pewno skrywa mroczną tajemnicę, do której póki co nikomu nie udało się dotrzeć. Tymczasem serialowa Lilka zajęła się zmianą wizerunku i zmieniła się nie do poznania! 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli? Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem. Wiadomo kto go zagra - ZDJĘCIE

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

Aktorka znana z "M jak miłość" przez niemal cały czas grania w serialu nosiła długie, brązowe włosy i grzywkę. Dziewczyna wyglądała skromnie i schludnie, ale koniec z tym! Monika Mielnicka postawiła na zmianę i zechciała wyglądać jak prawdziwa kobieta z "pazurem". Właśnie dlatego zafundowała sobie spektakularną przemianę. Sama przyznaje, że jest sobą zdziwiona i nie spodziewała się, że zdecyduje się na tak śmiały ruch. 

- I jak???? Odważyłam się i to zrobiłam!!! ? - napisała młoda aktorka i dodała zdjęcie pokazujące jej wielką przemianę. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3275: Michał odkryje romans Marysi na eleganckim balu. Zarzuci żonie, że szybko się pocieszyła - ZDJĘCIA

Monika Mielnicka nie wygląda już jak Lilka z "M jak miłość". Nosi teraz krótką blond fryzurę, a jej włosy nie sięgają ramion! Ostre cięcie dodało aktorce powagi i klasy, a ona sama deklaruje, że czuje się świetnie ze zmianami. Podobno mówi się, że jeśli kobieta obcina włosy, to przechodzi w życiu ważne zmiany. Czy Mielnicka chciała na stałe rozstać się z wizerunkiem grzecznej Lilki z "M jak miłość"? Możliwe, że był to jeden z powodów, ale na pewno poczuła również, że zmiana jej się przyda. Miejmy nadzieję, że aktorka będzie zaskakiwać widzów również planami zawodowymi. Niestety jej przygoda z "M jak miłość" dobiegała końca i póki co nie pojawi się w serialu. 

Zobacz spektakularną metamorfozę Lilki z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze