BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli! Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem - ZDJĘCIE

i

Autor: TVN BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli! Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem - ZDJĘCIE

BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli? Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem. Wiadomo kto go zagra - ZDJĘCIE

2021-09-12 16:17

Tak wygląda nowy Marek w serialu "BrzydUla" 2! Lada moment w życiu Uli Dobrzańskiej (Julia Kamińska) pojawi się drugi Marek, który pomoże jej ratować firmę F&D kiedy prawdziwy Marek (Filip Bobek) wyjedzie do Włoch do byłej narzeczonej, a obecnie pani prezes Pauliny (Maja Hirsch). Ostatnio za kulisami "BrzydUla" 2 Filip Bobek pokazał się z aktorem, który zagra drugiego Marka. A teraz już oficjalnie na profilu "BrzydUla" na Instagramie pojawiło się zdjęcie Uli z drugim Markiem, na którym widać twarz aktora. Kto zagra nowego Marka w "BrzydUla" 2? Choć jest odwrócony tyłem, to mamy pewne podejrzenia!

Kto zagra drugiego Marka w "BrzydUla" 2, jak się nazywa aktor u boku Julii Kamińskiej?

Wydało się kim jest drugi Marek w "BrzydUla" 2. Kiedy wyszło na jaw, że wkrótce w "BrzydUla" 2 u boku Uli pojawi się, przystojny i tryskający genialnymi pomysłami PR-owiec Marek nikt nie podejrzewał, że nowy bohater w serialu będzie chciał zdobyć serce Dobrzańskiej i wywróci jej życie do góry nogami. A jednak! Rozwód Uli i Marka nie zostanie odwołany, ich romans będzie zmierzał w bardzo złym kierunku, a do tego Dobrzański wyjedzie do Włoch z sobie tylko znajomych powodów. Niby będzie chodziło o Paulinę, ale zostawi Ulę z gigantycznymi problemami w firmie, gdy nagonka na F&D osiągnie kulminacyjny punkt, a Aleks Febo (Mariusz Zaniewski) z panem Hu (Nam Bui Ngoc) będą chcieli ostatecznie pogrążyć Dobrzańskich.

Nie przegap: BrzydUla 2. Tak wygląda nowy Marek. Zastąpi Filipa Bobka w obsadzie?

Wyjazd Marka do Włoch w "BrzydUla" 2 będzie się dłużył w nieskończoność. Ale Ula nie będzie sama! Przypadkiem w firmie F&D pojawi się młody, przystojny i tryskający genialnymi pomysłami PR-owiec Marek… Akurat kiedy Dobrzański przestanie odbierać telefony od żony.

Od teraz wiadomo już jak wygląda nowy Marek w "BrzydUla" 2 i kto go zagra. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Uli z drugim Markiem, który będzie wpatrzony w nią jak w obrazek. Twarz ma odwróconą, stoi tyłem, więc na razie imię i nazwisko aktora jest pilnie skrywaną tajemnicą. Ale fani "BrzydUla" mają pewne podejrzenia, że być może to jakiś znany aktor młodego pokolenia. Według podejrzeń portalu SuperSeriale.se.pl nowego Marka zagra 29-letni Adrian Zaremba, znany z roli stażysty Jose w "Na dobre i na złe" i Michała Różańskiego w "Tajemnicy zawodowej" albo 29-letni Marcin Urbanke, czyli Tadeusz Borucki z "Na dobre i na złe". Ale to tylko nasze spekulacje.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 171: Marek okrutnie potraktuje Ulę. Romans nie wyjdzie, a ona poczuje się oszukana

Czy w "BrzydUla" 2 Ula zdradzi Marka z drugim Markiem? Wydaje się, że drugi raz nie popełni takiego błędu zwłaszcza, że ostatnio między Dobrzańskimi zaczęło się układać. Wszystko skomplikuje wyjazd Marka do Włoch, ale mimo to Ula raczej nie byłaby w stanie znów dopuścić się zdrady, zaryzykować przyszłość swojej rodziny i małżeństwa dla chwilowej słabości. Jest już inną kobietą niż wtedy, kiedy spędziła noc z lekarzem Arturem (Karol Pocheć), bo podejrzewała Marka o romans z Nadią (Magdalena Koleśnik).

Ale na profilu "BrzydUla" 2 na Instagramie jest zapowiedź walki nowego Marka o serce Uli, więc na pewno będzie się działo!

Na dobre i na złe, odc. 776. Jorge (Adrian Zaremba)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 776. Jorge (Adrian Zaremba)
Na dobre i na złe, odc. 805: Tadek (Marcin Urbanke)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze