BrzydUla 2, odcinek 165: Ula pozna obrzydliwe zdanie Marka na jej temat. Romans Dobrzańskich skończony

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 165: Ula pozna obrzydliwe zdanie Marka na jej temat. Romans Dobrzańskich skończony

BrzydUla 2, odcinek 165: Ula pozna obrzydliwe zdanie Marka na jej temat. Romans Dobrzańskich skończony - ZDJĘCIA

2021-09-12 22:37

W 165 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) bardzo się zapędzi i wypowie słowa, których szybko pożałuje. Na początku on i Ula cieszyli się z gorącego romansu, który miał ich scalić. Niestety szybko się okaże, że namiętny seks na niewiele się zda. W 165 odcinku "BrzydUla 2" wściekły Dobrzański powie o kilka zdań za dużo, co wprawi Ulę w osłupienie. Wygarnie żonie za jaką tak naprawdę ją uważa! I to nie będą miłe słówka. Dobrzańska zrozumie, że ich romans to pomyłka i właśnie dobiegł jego kres?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 165 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 165 odcinku "BrzydUla 2" między Ulą a Markiem rozwinie się bardzo napięta atmosfera. Najpierw Marek odkryje, że u żony mieszka obcy facet i średnio uspokoi go informacja, że to Kryspin (Patryk Pietrzak), były chłopak Bożenki (Paulina Kondrak). Przemilczy jednak sprawę i uda, że nic się nie dzieje. Niestety nie można tego powiedzieć w kwestii F&D. Ktoś w "BrzydUla 2" ewidentnie chce zaszkodzić firmie i szczuje media do pisanie ohydnych recenzji na temat kolekcji "rozwodowej". Dobrzańscy będą przekonani, że za całą sprawą stoi Aleks (Mariusz Zaniewski).

- Naprawdę nie muszę się tłumaczyć z kim zakładam firmę, kto mi to proponuje, jakie mam warunki, a na pewno nie wam! - rzuci Aleks w odpowiedzi na pretensje Uli i Marka. - Oczywiście, że nie musisz, ale na pewno zauważyłeś opinie na temat naszego pokazu! - wrzaśnie Marek. - Widziałem, czytałem... - powie Febo. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli? Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem. Wiadomo kto go zagra - ZDJĘCIE

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Dobrzańscy w 165 odcinku "BrzydUla 2" nadal nie uwierzą Aleksowi, że to nie on niszczy F&D, ale nie będą mieli na to konkretnych dowodów. W końcu cali w nerwach zaczną swoją własną dyskusję, która doprowadzi do obrzydliwych komentarzy Marka.

- Marek, ja po prostu próbuję... - zacznie Ula chcąc wytłumaczyć Febo przed Markiem, że może jednak to nie on działa na szkodę F&D. - To nie próbuj, dobrze? Nie mam wątpliwości co do tego, że ta spółka powstała tylko i wyłącznie po to, by zniszczyć F&D - powie wściekły marek podsumowując interesy, które Aleks zaczął robić z panem Hu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3275: Michał odkryje romans Marysi na eleganckim balu. Zarzuci żonie, że szybko się pocieszyła - ZDJĘCIA

W 165 odcinku "BrzydUla 2" Marek ostro się zagalopuje i w niewybrednych słowach podsumuje co myśli o takich ludziach. 

- W ogóle jak można ufać komuś, kto nas oszukał, kto zdradził, no i... - przerwie rozemocjonowany Marek w 165 odcinku "BrzydUla 2", bo nagle zda sobie sprawę, że mówi o sobie i Uli... Spojrzy się na żonę spod byka, a ona będzie miała minę, jakby zobaczyła ducha. Niestety to zwiastuje rychły koniec romansu Dobrzańskich, bo wyjdzie na jaw, jak Marek postrzega żonę. Jako zdrajczynię i oszustkę. I ona to doskonale zinterpretuje. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze