Przyjaciółki. Socha czeka na premierę 20 sezonu! Oszałamiająca odsłona przyjaciółek w nowych odcinkach - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Przyjaciółki. Socha czeka na premierę 20 sezonu! Oszałamiająca odsłona przyjaciółek w nowych odcinkach - ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Przyjaciółki. Socha czeka na premierę 20 sezonu! Oszałamiająca odsłona przyjaciółek w nowych odcinkach - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-08-12 14:34

Wyjątkowy, bo już 20 sezon "Przyjaciółek", zbliża się wielkimi krokami! Wiadomo już, że kolejne odcinki przyniosą zmiany w życiu Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Socha nie może doczekać się jubileuszowego sezonu "Przyjaciółek" i zapowiada jego premierę! Już za 3 tygodnie, na samym początku września, widzowie ponownie spotkają się z czterema kobietami. Do obsady dołączą nowi bohaterowie i szykują się spore zmiany. Wygląd przyjaciółek powala!

20 sezon "Przyjaciółek" już od 2 września w Polsacie! Socha zachwyca się premierą 

Szczęśliwa Małgorzata Socha nie może doczekać się premiery nowego sezonu "Przyjaciółek". Widzowie mogą śledzić kolejne losy kobiet już od 2 września na antenie Polsatu. To jubileuszowy sezon, bo "Przyjaciółki" doczekały się ich aż 20! Pierwsze odcinki pojawiły się jeszcze w 2012 r. i od tamtej pory widzowie z zapartym tchem śledzą poczynania Ingi, Zuzy, Patrycji czy Anki.

- 3 TYGODNIE!? Dokładnie za tyle wracamy do Was z nowym odcinkami!!!! ???#przyjaciolki #serial #nowysezon #wracamy - napisała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Socha i dodała przy tym zdjęcie, które zostało wykonane podczas kręcenia jesiennego spotu promującego ramówkę Polsatu. Trzeba przyznać, że wszystkie aktorki wyglądają oszałamiająco! Socha nie kryje radości z 20 odsłony serialu. Jest to przecież duży sukces. 

Przeczytaj też: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!

Przyjaciółki 20. Co się wydarzy w nowym sezonie?

Już w 1 odcinku 20 sezonu "Przyjaciółek" widzowie poznają Martę (Laura Breszka), która z przytupem zagości w życiu Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji. Kobiety wybiorą się popływać łódką po Zalewie Zegrzyńskim, ale niestety to skończy się wypadkiem! Podczas wodnej wycieczki stracą panowanie nad sprzętem, pogoda się zmieni, a one będą potrzebowały natychmiastowej pomocy. Wtedy właśnie do działania wkroczy Marta i uratuje zagubione przyjaciółki. Będzie harda, ale bezczelna i nie zrobi najlepszego pierwszego wrażenia. Los połączy ją z bohaterkami "Przyjaciółek" na dłużej i wkrótce dowiemy się, jak to się skończy. 

Oprócz tego, w 20 sezonie serialu "Przyjaciółki" Inga zmierzy się z kolejnymi miłosnymi rozterkami. Do jej życia wróci Łukasz (Piotr Jankowski), a ona nie będzie pewna swoich uczuć do Rafała (Rafał Królikowski), z którym mimo wszystko zdecyduje się zamieszkać. Czas pokaże, czy to dobra decyzja. Anka będzie dochodzić do siebie po zawale, a Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) zdziwi się, że kobieta ma zamiar kontynuować karierę i nie zważać na zdrowie. Patrycja przekona się, że Wiktorowi (Paweł Deląg) nic nie jest i przeżył napad kochanka Jagody (Oriana Krajewska), z którą jednak nie łączył go żaden romans. Zuza z kolei przestraszy się działań nieprzewidywalnego ojca Huberta (Tomasz Dedek), ale wydaje się, że wszystko się ułoży u boku Błażeja (Mateusz Damięcki). 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3475: Koniec Janka i Belli?! Jedna decyzja syna Danki i Marka przekreśli wszystko

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze