Przyjaciółki 20 sezon. Wypadek przyjaciółek na jeziorze! Uratuje je tajemnicza i bezczelna Marta - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: AKPA/ Baranowski Przyjaciółki 20 sezon. Wypadek przyjaciółek na jeziorze! Uratuje je tajemnicza i bezczelna Marta - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Wypadek przyjaciółek na jeziorze! Uratuje je tajemnicza i bezczelna Marta - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-08-09 15:18

"Przyjaciółki" w 20 sezonie rozpoczną się od dramatycznych scen na jeziorze, które wprowadzą do obsady nową bohaterkę! Już ZWIASTUN, w którym są ujęcia z premierowego 231 odcinka "Przyjaciółek" , czyli pierwszego 20 sezonu, wskazuje na to, że dalsze losy bohaterek serialu będą nawiązaniem do tragedii z finału 19 serii. Na szczęście wszyscy przeżyją i żeby to uczcić Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska) wybiorą się na wycieczkę łódką po jeziorze. Niespodziewanie dojdzie do wypadku. Na pomoc przyjaciółkom ruszy Marta (Laura Breszka). Zobacz ZDJĘCIA i zobacz ZWIASTUN!

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 1 (odc. 231) - czwartek, 1.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Początek 20 sezonu serialu "Przyjaciółki" nastąpi kilka tygodni po dramatycznych zdarzeniach z ostatniego odcinka poprzedniej serii. Wówczas Zuza dowiedziała się, że próbujący oszukać ją ojciec Hubert (Tomasz Dedek) porwał syna Grzesia (Gabriel Pakieser). Anka po zawale serca w krytycznym stanie trafiła do szpitala, z kolei Wiktor (Paweł Deląg) został ranny w starciu z brutalnym kochankiem Jagody (Orina Krajewska). Na szczęście nikt nie umrze i już w 231 odcinku "Przyjaciółek" wszystkie bohaterki zaczną nowy rozdział życia.

Nie przegap: Na planie Przyjaciółek aż huczy od plotek o tym co łączy Liszowską i Deląga. Dzięki niej nie uśmiercili go w serialu - ZDJĘCIA

Inga, Patrycja, Zuza i Anka w 20 sezonie "Przyjaciółek" przekonają się, że status "to skomplikowane", będzie motywem przewodnim w ich planach na przyszłość, relacjach z mężczyznami, rodziną, a nawet przyjaciółkami. Wzajemne wsparcie i tym razem pomoże im pokonać wszelkie przeszkody. Ale premierowy 231 odcinek "Przyjaciółek" zacznie się mocnym uderzeniem! Od wypadku na łódce na jeziorze.

Wypadek przyjaciółek w premierowym odcinku 20 sezonu!

By uczcić wyzdrowienie Anki w 231 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja, Zuza i Inga zabiorą ją na wycieczkę po Zalewie Zegrzyńskim. Nie wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem. Pogoda szybko się zmieni, a bohaterki zmierzą się z ryzykowną sytuacją. Na tyle groźną, że będą musiały wzywać pomocy. I wtedy właśnie zjawi się tajemnicza Marta, bezczelna, pewna siebie, która będzie wobec przyjaciółek bardzo bezpośrednia. Ona uratuje przyjaciółki i tym samym wkroczy do ich życia. To już pewne, że Marta, którą zagra Laura Breszka zostanie w 20 sezonie "Przyjaciółek" na dłużej i sporo namiesza.

Sprawdź też: Przyjaciółki 20 sezon. Zaręczyny Patrycji i Wiktora. Znów wyjdzie za mąż za brutalnego Jeleńskiego – ZWIASTUN

W 231 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja i Wiktor zaręczą się, Zuza i Błażej (Mateusz Damięcki) pokonają kryzys w związku dzięki szalonym zabawom w łóżku z przebieranki, a Inga dostanie ciekawą propozycję od nowego kochanka Rafała (Rafał Królikowski). Jubileuszowy 20 sezon "Przyjaciółek" będzie liczył w sumie 12 odcinków i skończy się w Polsacie późną jesienią 2022.

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze