Na planie Przyjaciółek aż huczy od plotek o tym co łączy Liszowską i Deląga. Dzięki niej nie uśmiercili go w serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na planie Przyjaciółek aż huczy od plotek o tym co łączy Liszowską i Deląga. Dzięki niej nie uśmiercili go w serialu - ZDJĘCIA

Na planie Przyjaciółek aż huczy od plotek o tym co łączy Liszowską i Deląga. Dzięki niej nie uśmiercili go w serialu - ZDJĘCIA

2022-06-22 21:31

Za kulisami serialu "Przyjaciółki" krążą plotki o bliskiej relacji między Joanną Liszowską i Pawłem Delągiem. Na ekranie są kochankami, byłymi małżonkami po rozwodzie i trudnych przejściach, ale jak podają media, które powołują się na osoby pracujące przy serialu, między tą dwójką aktorów aż iskrzy, a miłosną aurę czuć między nimi podczas każdego ujęcia. Ile jest prawdy w tym, że Liszowska i Deląg są dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi? On sam potwierdza doniesienia, że z Joanną łączy go wyjątkowa energia i dobrze się czują razem. Podobno to Liszowska przekonała produkcją "Przyjaciółek", żeby nie uśmiercała Deląga na ekranie. Poznaj szczegóły!

Joanna Liszowska i Paweł Deląg w serialu "Przyjaciółki" są kochankami, a prywatnie?

Liszowska i Deląg w serialu "Przyjaciółki" grają razem od sześciu lat! W kolejnym 20 sezonie "Przyjaciółek" okaże się, że Wiktor przeżył brutalny napad, a Patrycja po tej tragedii uświadomi sobie, że już nie może dłużej żyć bez byłego męża. W przeszłości wiele wycierpiała przez Wiktora, który nie panował nad agresją, po pijaku uderzył ją, zepchnął ze schodów i przez niego straciła ciążę. Ale w nowych odcinkach "Przyjaciółek" od września wszystko to pójdzie w niepamięć, Patrycja i Wiktor zaczną razem nowe życie. W obliczu śmierci, która groziła Jeleńskiemu zrozumieją, że są dla siebie stworzeni.

Nie przegap: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Kilka dni temu Deląg wrócił na plan "Przyjaciółek" i znów zaczął kręcić sceny z Liszowską. Pytany przez magazyn "Dobry Tydzień" co go łączy z Joanną i czy prawdą jest, że są dla siebie nie tylko przyjaciółmi, był bardzo oszczędny w słowach. Choć na swoim profilu na Instagramie nie krył, że Liszowska jest mu bliska.

"No to chyba zaczynamy 20 sezon „Przyjaciółek” zdjęcia ruszają na dniach .Co prawda o ile mnie pamięć nie myli ;) jestem z „Przyjaciółkami” od całkiem niedawna - raptem 6 lat ? ;) Mały sentymentalny zdjęciowy wspominasz dla Was z okazji dnia przyjaciela z specjalnym pozdrowieniem dla Joasi @joannaliszowskaofficial i Eli @elzbieta_jarosik" - napisał.

- Zaczęliśmy właśnie zdjęcia i Wiktor gra w tym sezonie. Tyle mogę zdradzić. Pracujemy razem od sześciu lat i lubimy się jako ludzie. Mamy do siebie ogromy szacunek i dbamy o te relacje. Jeśli jest taka energia między ludźmi, to zawsze się przenosi na ekran - uciął szybko temat Deląg. Ale według plotkarskiego tygodnia, który zdobył informacje od osób zatrudnionych w "Przyjaciółkach" między aktorami prywatnie aż iskrzy, czuć między nimi chemię i miłosne napięcie.

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Podobno to Liszowska przekonała produkcję "Przyjaciółek", żeby w 20 sezonie wątek miłosny Patrycji i Wiktora trwał dalej, żeby nie uśmiercali Deląga na ekranie, bo to będzie duża szkoda dla serialu. Według "Dobrego Tygodnia" para jest widywana razem także poza planem "Przyjaciółek".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze