Przyjaciółki 20 sezon. Zaręczyny Patrycji i Wiktora. Mikołaj pomoże wybrać pierścionek – ZWIASTUN

i

Autor: Materiały prasowe Polsat Przyjaciółki 20 sezon. Zaręczyny Patrycji i Wiktora. Mikołaj pomoże wybrać pierścionek – ZWIASTUN

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Zaręczyny Patrycji i Wiktora. Mikołaj pomoże wybrać pierścionek – ZWIASTUN

2022-08-09 12:51

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Wiktor (Paweł Deląg) po raz drugi oświadczy się Patrycji (Joanna Liszowska), ale już w zupełnie innej atmosferze! Za pierwszym razem małżeństwo z toksycznym Jeleńskim odradzały Patrycji przyjaciółki, ale teraz Wiktor nie dość, że wkupi się w ich łaski, to jeszcze uzyska przychylność Mikołaja (Oliwier Felczak). W 20 sezonie „Przyjaciółek” Wiktor i Patrycja znów się zaręczą, a Mikołaj pomoże Jeleńskiemu wybrać pierścionek dla mamy. Czy Patrycja i Wiktor będą w końcu szczęśliwi i stworzą Mikołajowi prawdziwy dom? Zobaczcie to w ZWIASTUNIE nowego sezonu „Przyjaciółek”!

Patrycja i Wiktor razem szczęśliwi w 20 sezonie „Przyjaciółek”!

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Patrycja i Wiktor znów będą razem i nie będą mogli nacieszyć się swoim szczęściem. Tak jak informowaliśmy jako pierwsi Jeleński przeżyje brutalny atak Marka (Bartosz Mikulak), byłego kochanka Jagody (Orina Krajewska), który zepchnął ją ze schodów i zrobił z niej kalekę. Wiktor wygrał sprawę o jej odszkodowanie i zapłacił za to najwyższą cenę, gdyż wściekły Marek rzucił mu kostką brukową w tył głowy, w efekcie czego prawnik upadł i zalał się krwią, a brutal uciekł z miejsca zdarzenia! Na szczęście, w 20 sezonie „Przyjaciółek” życie Wiktora uda się uratować, a Patrycja odzyska swojego ukochanego, który po wyjściu ze szpitala zdecyduje się na poważny krok w ich związku!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pierścionek zaręczynowy Patrycji w 20 sezonie "Przyjaciółek">>>

Drugie zaręczyny Patrycji i Wiktora w 20 sezonie „Przyjaciółek”!

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Wiktor postanowi ponownie oświadczyć się ukochanej Patrycji. Przypomnijmy, że Patrycja i Wiktor już byli małżeństwem, ale wówczas Jeleński nie miał żadnego poklasku ani wśród bliskich Kochan ani jej przyjaciółek Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) i Zuzy (Anita Sokołowska), którzy odradzali jej związek z tyranem! Jednak zakochana Patrycja nie posłuchała ich rad i weszła w toksyczne małżeństwo, w którym Wiktor znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie! Finalnie Patrycja i Wiktor rozstali się, a Jeleński poszedł na terapię, dzięki której zupełnie się zmienił! Uzyskał poparcie nie tylko wśród przyjaciółek Patrycji, ale i Mikołaja, który w 20 sezonie „Przyjaciółek” w pełni zaakceptuje wybranka matki i pomoże mu nawet wybrać pierścionek zaręczynowy!

- Ten – wskaże Mikołaj.

- Też tak myślę – zgodzi się Wiktor, po czym zdecyduje się na zakup. 

Zobacz także: Przyjaciółki 20 sezon. To on zostanie nowym kochankiem Ingi! Zrobi z nim to nawet w krzakach – ZDJĘCIA

Szczęście Patrycji i Wiktora w 20 sezonie „Przyjaciółek” nie potrwa długo?

Wiele wskazuje na to, że mimo zaręczyn i drugiego ślubu w 20 sezonie „Przyjaciółek” Patrycja i Wiktor zbyt długo nie nacieszą się swoim szczęściem. Ostatnie relacje z planu „Przyjaciółek” zdradziły, że Wiktor nie wróci do pełni zdrowia do ataku kochanka Jagody, a obrażenia okażą się na tyle poważne, że nie będzie wiadomo, ile czasu mu zostało! Oczywiście, Patrycja zdecyduje się trwać przy ukochanym, ale świadomość, że może go stracić całkowicie ją załamie. Czy to, dlatego Jeleński zdecyduje się na ponowny ślub z Kochan, aby odejść spełnionym? Czy Wiktor umrze w 20 sezonie „Przyjaciółek”, a Patrycja utraci kolejnego męża? Tego dowiemy się już we wrześniu!

Spójrz również: Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę? - WIDEO

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze