Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-29 10:25

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Patrycja (Joanna Liszowska) i Wiktor (Paweł Deląg) nie będą już razem?! Bardzo możliwe, że zakochanych rozdzieli Marta (Laura Breszka), piąta przyjaciółka, która dołączy do obsady w jubileuszowym sezonie 20 sezonie! Nie dość, że nowa bohaterka sporo namiesza w życiu Ingi (Małgorzata Socha) i wejdzie w komitywę z jej byłymi, to jeszcze w 20 sezonie „Przyjaciółek” weźmie się za ukochanego Patrycji! Relacja na Instagramie Laury Breszki nie pozostawia żadnych wątpliwości! Koniecznie zobaczcie to nagranie, obejrzyjcie ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ i poznajcie szczegóły!

Marta piątą przyjaciółką w jubileuszowym 20 sezonie „Przyjaciółek”!

Tak jak informowaliśmy jako pierwsi w jubileuszowym 20 sezonie „Przyjaciółek” do: Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) dołączy nowa, piąta przyjaciółka Marta, w którą wcieli się Laura Breszka! To ona zastąpi Dorotkę (Agnieszka Sienkiewicz), która pożegnała się z rolą w 18 sezonie „Przyjaciółek”, gdy wspólnie z ukochanym Sławkiem (Kacper Kuszewski) wyjechali na Zanzibar i postanowili zostać na stałe. Wszystko przez osobistą decyzję Sienkiewicz, która zapowiedziała, że już nie wróci do serialu, w związku z czym producenci zdecydowali się zastąpić ją Martą, która zadebiutuje w 20 sezonie!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. To on zostanie nowym kochankiem Ingi! Zrobi z nim to nawet w krzakach – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marta zbliży sie do Wiktora w 20 sezonie "Przyjaciółek" >>>

Marta sporo namiesza w życiu „Przyjaciółek”!

Na oficjalnym profilu „Przyjaciółek” na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym Laura Breszka powitała się z fanami serialu i uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej postaci. Aktorka zdradziła, że Marta będzie tajemniczą i trudną do rozgryzienia kobietą, która będzie skrywała niejedną tajemnicę. Relacje z planu „Przyjaciółek” pokazały, że piąta przyjaciółka bardzo zbliży się do tytułowych bohaterek, a szczególnie do Ingi i Patrycji! Marta zjawi się w „Nail Barze”, którym wspólnie zarządzają Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek), czyli członkowie klubu byłych Ingi i wywoła prawdziwy popłoch! Nowa przyjaciółka podobnie jak przed laty Dorotka nieźle namiesza w życiu Ingi, choć nowe nagrania z planu zdradzają, że na tym nie poprzestanie i z impetem wkroczy w życie Patrycji, a jeszcze bardziej Wiktora!

Zobacz także: Przyjaciółki 20 sezon. Ryzykowna decyzja Anki zaważy na losie Strzeleckich! To Inga ją do tego podpuści – ZDJĘCIA

Marta rozbije związek Patrycji i Wiktora w 20 sezonie „Przyjaciółek”?

Patrycja i Wiktor wróci do siebie w ostatnim 230 odcinku „Przyjaciółek”, gdy ponownie wyznali sobie miłość, postanowili wspólnie zamieszkać i stworzyć Mikołajowi (Oliwier Felczak) prawdziwą rodzinę. Zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę, ale długo nie mogli się sobą nacieszyć, gdyż wszystko przekreślił dramatyczny wypadek Wiktora w finale 19 sezonu „Przyjaciółek”, gdy były kochanek Jagody (Orina Krajewska) rzucił prawnikowi kostką brukową w tył głowy, po czym ukochany Patrycji padł na ziemię i zalał się krwią! Na szczęście, w 20 sezonie „Przyjaciółek” Wiktor przeżyje, ale wszystko wskazuje na to, że on i Patrycja znów nie będą szczęśliwi, bo na ich drodze stanie Marta!

Laura Breszka pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie nagraniem, na którym widzimy Martę w seksownej wersji! Nowa przyjaciółka ma na sobie krótką i czarną sukienkę, przygotowaną specjalnie dla Wiktora, który szykuje się tuż obok niej! Czy to oznacza, że w 20 sezonie „Przyjaciółek” Marta faktycznie zagnie parol na Jeleńskiego i odbierze go Patrycji? Tego dowiemy się już jesienią!

- Proszę bardzo dzisiaj wersja seksi troszeczkę, ale najbardziej seksi jest tutaj pewien mężczyzna, który przyszedł… – relacjonuje Marta.

- 20-letni! – wtrąca Wiktor.

- 20-letni Paweł Deląg, nasz przyjaciel – dopowiada z uśmiechem.

Spójrz również: Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora!?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze