Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-29 10:25

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Patrycja (Joanna Liszowska) i Wiktor (Paweł Deląg) nie będą już razem?! Bardzo możliwe, że zakochanych rozdzieli Marta (Laura Breszka), piąta przyjaciółka, która dołączy do obsady w jubileuszowym sezonie 20 sezonie! Nie dość, że nowa bohaterka sporo namiesza w życiu Ingi (Małgorzata Socha) i wejdzie w komitywę z jej byłymi, to jeszcze w 20 sezonie „Przyjaciółek” weźmie się za ukochanego Patrycji! Relacja na Instagramie Laury Breszki nie pozostawia żadnych wątpliwości! Koniecznie zobaczcie to nagranie, obejrzyjcie ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ i poznajcie szczegóły!

Marta piątą przyjaciółką w jubileuszowym 20 sezonie „Przyjaciółek”!

Tak jak informowaliśmy jako pierwsi w jubileuszowym 20 sezonie „Przyjaciółek” do: Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) dołączy nowa, piąta przyjaciółka Marta, w którą wcieli się Laura Breszka! To ona zastąpi Dorotkę (Agnieszka Sienkiewicz), która pożegnała się z rolą w 18 sezonie „Przyjaciółek”, gdy wspólnie z ukochanym Sławkiem (Kacper Kuszewski) wyjechali na Zanzibar i postanowili zostać na stałe. Wszystko przez osobistą decyzję Sienkiewicz, która zapowiedziała, że już nie wróci do serialu, w związku z czym producenci zdecydowali się zastąpić ją Martą, która zadebiutuje w 20 sezonie!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. To on zostanie nowym kochankiem Ingi! Zrobi z nim to nawet w krzakach – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marta zbliży sie do Wiktora w 20 sezonie "Przyjaciółek" >>>

Marta sporo namiesza w życiu „Przyjaciółek”!

Na oficjalnym profilu „Przyjaciółek” na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym Laura Breszka powitała się z fanami serialu i uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej postaci. Aktorka zdradziła, że Marta będzie tajemniczą i trudną do rozgryzienia kobietą, która będzie skrywała niejedną tajemnicę. Relacje z planu „Przyjaciółek” pokazały, że piąta przyjaciółka bardzo zbliży się do tytułowych bohaterek, a szczególnie do Ingi i Patrycji! Marta zjawi się w „Nail Barze”, którym wspólnie zarządzają Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek), czyli członkowie klubu byłych Ingi i wywoła prawdziwy popłoch! Nowa przyjaciółka podobnie jak przed laty Dorotka nieźle namiesza w życiu Ingi, choć nowe nagrania z planu zdradzają, że na tym nie poprzestanie i z impetem wkroczy w życie Patrycji, a jeszcze bardziej Wiktora!

Zobacz także: Przyjaciółki 20 sezon. Ryzykowna decyzja Anki zaważy na losie Strzeleckich! To Inga ją do tego podpuści – ZDJĘCIA

Marta rozbije związek Patrycji i Wiktora w 20 sezonie „Przyjaciółek”?

Patrycja i Wiktor wróci do siebie w ostatnim 230 odcinku „Przyjaciółek”, gdy ponownie wyznali sobie miłość, postanowili wspólnie zamieszkać i stworzyć Mikołajowi (Oliwier Felczak) prawdziwą rodzinę. Zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę, ale długo nie mogli się sobą nacieszyć, gdyż wszystko przekreślił dramatyczny wypadek Wiktora w finale 19 sezonu „Przyjaciółek”, gdy były kochanek Jagody (Orina Krajewska) rzucił prawnikowi kostką brukową w tył głowy, po czym ukochany Patrycji padł na ziemię i zalał się krwią! Na szczęście, w 20 sezonie „Przyjaciółek” Wiktor przeżyje, ale wszystko wskazuje na to, że on i Patrycja znów nie będą szczęśliwi, bo na ich drodze stanie Marta!

Laura Breszka pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie nagraniem, na którym widzimy Martę w seksownej wersji! Nowa przyjaciółka ma na sobie krótką i czarną sukienkę, przygotowaną specjalnie dla Wiktora, który szykuje się tuż obok niej! Czy to oznacza, że w 20 sezonie „Przyjaciółek” Marta faktycznie zagnie parol na Jeleńskiego i odbierze go Patrycji? Tego dowiemy się już jesienią!

- Proszę bardzo dzisiaj wersja seksi troszeczkę, ale najbardziej seksi jest tutaj pewien mężczyzna, który przyszedł… – relacjonuje Marta.

- 20-letni! – wtrąca Wiktor.

- 20-letni Paweł Deląg, nasz przyjaciel – dopowiada z uśmiechem.

Spójrz również: Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora!?
Najnowsze