Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka zniszczy życie Ingi! Wejdzie w spisek z Andrzejem i Robertem – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka zniszczy życie Ingi! Wejdzie w spisek z Andrzejem i Robertem – ZDJĘCIA

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka zniszczy życie Ingi! Wejdzie w spisek z Andrzejem i Robertem – ZDJĘCIA

2022-07-12 14:01

W 20 sezonie „Przyjaciółek” do Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska) dołączy piątka przyjaciółka Marta (Laura Breszka). To ona zastąpi nieobecną od 18 sezonu Dorotkę (Agnieszka Sienkiewicz), która tak jak jej poprzedniczka napsuje sporo krwi Indze! W 20 sezonie „Przyjaciółek” Gruszewska nie zazna spokoju, gdyż los postanowi na jej drodze Martę, która wejdzie w spisek z ojcami jej córek - Andrzejem (Adam Adamonis) i Robertem (Krzysztof Wieszczek)! Zobaczcie ZDJECIA z tych scen w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa przyjaciółka namiesza w życiu Ingi w 20 sezonie „Przyjaciółek”! Marta zastąpi nieobecną Dorotkę

W 20 sezonie obsada „Przyjaciółek” powiększy się o nową bohaterkę – Martę, którą zagra Laura Breszka! To ona zastąpi nieobecną od 18 sezonu Dorotkę, która postanowiła wyjechać na Zanzibar za swoim niedoszłym mężem Sławkiem (Kacper Kuszewski). Zakochani postanowili zostać tam na dłużej, gdyż ani Kacper Kuszewski ani Agnieszka Sienkiewicz nie planowali już wracać do „Przyjaciółek”. Jednak w 20 sezonie „Przyjaciółek” produkcja postanowiła znaleźć zastępstwo dla temperamentnej i charyzmatycznej Dorotki, która sporo namieszała w życiu Ingi, gdy odebrała jej męża Andrzeja, doczepiła się do jej przyjaciółek, a finalnie oddała swoje udziały w „Nail Barze” Robertowi, byłemu kochankowi Gruszewskiej! Nie inaczej będzie z nową bohaterką Martą!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. To on zostanie nowym kochankiem Ingi! Zrobi z nim to nawet w krzakach – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marta wkroczy do życia Ingi w 20 sezonie "Przyjaciółek">>>

Adam Adamonis zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z planu „Przyjaciółek”, na którym pozuje wspólnie z Ingą i Robertem! Serialowy Andrzej potwierdził na swojej relacji, że w 20 sezonie do ich trio dołączy nowa osoba, którą zagra właśnie Marta!  

- To już 20 sezon @przyjaciolkipolsat. Pamiętam jak 10 lat temu, padł pierwszy klaps? a my z @malgosia_socha ciągle razem? w duecie, a przepraszam pojawił się @krzysztofwieszczek i z duetu zrobiło się trio?Tak najlepiej, trochę na wesoło trochę na poważnie??? Życie! Tęsknicie za nowym sezonem? @polsatofficial – podpisał pod wspólnym zdjęciem z Ingą i Robertem.

- Zobaczmy, kto nas odwiedził tutaj na planie. Jest i ona – zdradza Adamonis na swojej relacji na Instagramie, wskazując na Laurę Breszkę.

- To ja. Marta! – przedstawia swoja bohaterkę, która dołączy do obsady „Przyjaciółek” w 20 sezonie i napsuje sporo krwi Indze!

Zobacz także: Przyjaciółki 20 sezon. Ryzykowna decyzja Anki zaważy na losie Strzeleckich! To Inga ją do tego podpuści – ZDJĘCIA

Z dalszej części nagrania Adamonisa dowiadujemy się, że Marta w 20 sezonie „Przyjaciółek” sporo namiesza w życiu Ingi, dzięki czemu zajmie miejsce nieobecnej Dorotki! Nowa bohaterka z przytupem wkroczy do „Nail Baru” zarządzanego wspólnie przez Roberta i Andrzeja, czyli byłych Ingi. Na nagraniu Małgorzata Socha zdradza, że nowa „przyjaciółka” spowoduje ferment w życiu Gruszewskiej, co potwierdza także Krzysztof Wieszczek!

- Co tu się dzieje? Widzicie? – pyta zszokowana Inga.

- Weszła nowa osoba przystojna i młoda. Jej zjawienie się nagłe… budzi oczy – stwierdza Robert.

- Spowodowało ferment na planie! Będzie się działo! – zapowiada Gruszewska.

Zatem już wiadomo, że w 20 sezonie „Przyjaciółek” Marta będzie spiskować z Andrzejem i Robertem, co mocno odbije się na życiu Ingi. Gruszewska nie zazna spokoju i znów będzie musiała zmierzyć się z wymysłami, jakie zgotują jej byli z nową bohaterką! Do czego będą zdolni tym razem? Tego dowiemy się już jesienią!  

Spójrz również: Przyjaciółki 20 sezon. Wiktor przeżyje koszmarny atak kochanka Jagody! Paweł Deląg zdradził, co stanie się z jego bohaterem

Przyjaciółki. Siostra bliźniaczka Zuzy wkroczy do akcji w 20 sezonie?! Patrycja pokazała piątą przyjaciółkę
Najnowsze