Przyjaciółki 20 sezon. Ryzykowna decyzja Anki zaważy na losie Strzeleckich! To Inga ją do tego podpuści – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 20 sezon. Ryzykowna decyzja Anki zaważy na losie Strzeleckich! To Inga ją do tego podpuści – ZDJĘCIA

Przyjaciółki 20 sezon. Ryzykowna decyzja Anki zaważy na losie Strzeleckich! To Inga ją do tego podpuści – ZDJĘCIA

2022-06-15 21:19

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Anka (Magdalena Stużyńska) przeżyje po zawale serca, do którego doszło w finale sezonu, gdy szykowała się na rajskie wakacje z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski). Mimo to Strzelecka ciągle będzie słaba, a Inga (Małgorzata Socha) dołoży jej kolejnych „atrakcji”, które będą mogły skończyć się tragicznie i położyć szale na małżeństwie Strzeleckich! W 20 sezonie „Przyjaciółek” Anka podejmie wyzwanie, rzucone przez Ingę, w którym jeden zły krok może przekreślić wszystko! Co gorsze, Gruszewska zacznie ją jeszcze rozpraszać i będzie już o włos od tragedii! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Niebezpieczna zabawa Anki w 20 sezonie „Przyjaciółek”! Będzie o włos od kolejnej tragedii

To już pewne, że w 20 sezonie „Przyjaciółek” Anka nie umrze, po tym jak w finałowym 230 odcinku straciła przytomność i upadła na ziemię. Strzelecka czuła się gorzej już od kilku dni. Miała zawroty głowy, ale nawet słówkiem nie pisnęła o tym mężowi, który zaplanował dla nich rajskie wakacje na Karaibach. Anka tak ucieszyła się z wyjazdu, że kompletnie zbagatelizowała swój stan zdrowia, co doprowadziło do zawału serca! Na szczęście, Strzelecka w porę zjawiła się w szpitalu, gdyż w momencie tragedii były z nią jej przyjaciółki: Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Zuzy (Anita Sokołowska), które natychmiast wezwały pomoc. Anka szybko trafiła w ręce lekarzy, dzięki czemu jej życie w 20 sezonie „Przyjaciółek” uda się uratować, ale jedna ryzykowna decyzja może zmienić wszystko!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. Wiktor przeżyje koszmarny atak kochanka Jagody! Paweł Deląg zdradził, co stanie się z jego bohaterem

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ niebezpieczne wyzwanie Anki w "Przyjaciółkach" >>>

„Przyjaciółki” wróciły już na plan, gdzie aktualnie trwają prace nad 20 sezonem uwielbianego serialu Polsatu! Obok Zuzy, Ingi i Patrycji jest również Anka, która choć przeżyje zawał serca, to wcale nie będzie czuła się najlepiej! To Inga zdradziła, że Strzelecka nie umrze w 20 sezonie „Przyjaciółek”, ale żona Pawła przyznała, że po zawale będzie ledwo żywa! To wyznanie nie da Gruszewskiej nic do myślenia, gdyż wystawi swoją przyjaciółkę na poważną próbę i podpuści ja do wykonania niebezpiecznego zadania, które może skończyć się tragicznie i zaważyć na małżeństwie Strzeleckich! Małgorzata Socha na swojej relacji na Instagramie pokazała, jak Anka chodzi po drugiej stronie pomostu bez żadnego zabezpieczenia w nieodpowiednich butach, a Inga jeszcze się z tego śmieje!

- Madzia, lubisz sobie tak pospacerować, co? Na krawędzi? A to miłe. Madzia, ale chodź do nas tutaj na drugą stronę pomostu – żartuje sobie Inga, a jej dobry nastrój od razu udziela się Ance, która zaczyna się wygłupiać i o mały włos nie kończy się to tragicznie!

Zobacz także: Przyjaciółki po wakacjach 2022. Zuza przejdzie totalną metamorfozę! Małgorzata Socha zdradza kulisy 20 sezonu - ZDJĘCIA 

W dalszej części nagrania Ingi z „Przyjaciółek” widzimy, jak Anka potyka się o własne nogi i prawie wpada do wody! Strzelecka ma o to pretensje do swojej przyjaciółki, która wszystko skrupulatnie relacjonuje i jeszcze się z niej nabija!

- Gośka, przestań prawie wpadłam – grozi jej Anka.

- To tym bardziej możemy kręcić, bo jak wpadniesz do wody to będzie to przynajmniej uwiecznione – śmieje się Inga.

Na szczęście, Anka z „Przyjaciółek” nie wpadnie do wody i dotrze bezpiecznie na drugą stronę pomostu, choć jej w jej stanie takie emocje na pewno nie będą wskazane! Miejmy nadzieje, że te ryzykowane zabawy nie odcisną się na jej zdrowiu w 20 sezonie „Przyjaciółek”!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Kochanek Aleksandry z sekty złodziejem! Janek zmanipuluje matkę Marcina i Olka i zabierze jej wszystko

Za kulisami 20 sezonu "Przyjaciółek". Anka w kiepskim stanie po zawale serca
Najnowsze