Przyjaciółki po wakacjach 2022. Zuza przejdzie totalną metamorfozę! Małgorzata Socha zdradza kulisy 20 sezonu - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki po wakacjach 2022. Zuza przejdzie totalną metamorfozę! Małgorzata Socha zdradza kulisy 20 sezonu - ZDJĘCIA

Przyjaciółki po wakacjach 2022. Zuza przejdzie totalną metamorfozę! Małgorzata Socha zdradza kulisy 20 sezonu - ZDJĘCIA

2022-06-13 8:50

"Przyjaciółki" są niebywałym hitem telewizji Polsat, emitowanym od 2012 r. Teraz powstaje 20 sezon "Przyjaciółek", a Małgorzata Socha uchyliła rąbka tajemnicy i zrelacjonowała prace na planie. Największym zaskoczeniem wydaje się nowy wizerunek Zuzy (Anita Sokołowska), która postawi na mocną zmianę. Markiewicz przeżyła ostatnio trudny okres w związku z powrotem biologicznego ojca Huberta (Tomasz Dedek), który porwał jej syna Grzesia (Gabriel Pakieser). Nowy sezon "Przyjaciółek" przyniesie wiele zmian. Zobacz ZDJĘCIA z powstawania kolejnych odcinków.

Szokująca metamorfoza Zuzy w 20 sezonie "Przyjaciółek". Zobacz ZDJĘCIA! 

20 sezon "Przyjaciółek" na pewno pojawi się po przerwie wakacyjnej na antenie Polsatu. Już teraz aktorki pracują na planie, a Małgorzata Socha uchyla nieco tajemnic nadchodzących odcinków. Największym szokiem wydaje się metamorfoza Zuzy, która całkiem zmieni fryzurę! Markiewicz przeszła ostatnio koszmar, bo przecież pojawienie się jej ojca Huberta wywołało niemały wstrząs. Mężczyzna pokazał swoją prawdziwą twarz i w ostatnim, 230 odcinku "Przyjaciółek" porwał jej synka Grzesia. Wydaje się jednak, że kobieta zażegna kryzys, bo na zdjęciach, które możesz zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA, pozuje uśmiechnięta i to w nowej fryzurze!

Zuza z "Przyjaciółek" wróci odmieniona i w zdecydowanie krótszej fryzurze! Markiewicz będzie miała włosy sięgające nieco za ucho, podczas gdy zawsze prezentowała nieco dłuższe fryzury. Ta zmiana może zwiastować nowy początek w życiu Zuzy i zmiany na lepsze, bo dopiero niedawno pokonała kryzys z Błażejem (Mateusz Damięcki).

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Paweł ostatni pozna syna Franki i ojca 10-letniego Adama. Pierwsze spotkanie Zduńskich z Martą i Karolem Lewickimi - ZDJĘCIA

Nowe odcinki "Przyjaciółek" po wakacjach 2022 zaskoczą zwrotem akcji u wszystkich bohaterek. Anka szykowała się na wycieczkę z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), ale w ostatniej chwili zemdlała. Wiadomo już, że Strzelecka na pewno wyjdzie ze szpitala i wróci do zdrowia, bo na zdjęciach opublikowanych przez Małgorzatę Sochę spędza czas z serialowymi przyjaciółkami i jest w wybornym nastroju. Można się więc spodziewać, że omdlenie nie będzie niczym groźnym, a raczej chwilowym spadkiem formy. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2022. Natalka wróci do Mostowiaków z dziewczyną! Po rozwodzie z Frankiem zakocha się w kobiecie

Jedną z większych zagadek nowego sezonu "Przyjaciółek" jest upadek Wiktora (Paweł Deląg), który straci dużo krwi podczas uderzania kamieniem w tył głowy. Wątpliwym jest, że mężczyzna straci życie, a Wiktor powinien pojawić się w 20 sezonie serialu "Przyjaciółki". Już teraz aktorzy nagrywają kolejne sceny, a widzowie nie kryją entuzjazmu, że znów zobaczą ulubieńców na ekranie. 

No ja na was czekam kochane ??????? - brzmi jeden z wielu komentarzy pod postem na oficjalnym profilu "Przyjaciółek" na Instagramie. 

Przyjaciółki, odcinek 229 ZWIASTUN. Zuza popędzi ojca oszusta, ale Hubert jeszcze ją załatwi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze