Przyjaciółki. Czy będzie 20 sezon? Kiedy kolejny 231 odcinek w Polsacie?

i

Autor: Przyjaciółki Facebook Przyjaciółki. Czy będzie 20 sezon? Kiedy kolejny 231 odcinek w Polsacie?

Przyjaciółki. Czy będzie 20 sezon? Kiedy kolejny 231 odcinek w Polsacie?

2022-05-20 8:43

Czy serial "Przyjaciółki" będzie miał 20 sezon, a nowe odcinki i kolejny 231 widzowie zobaczą w telewizji Polsat już jesienią 2022 roku? A może koniec "Przyjaciółek", który nastąpi w 230 odcinku, w czwartek, 19.05.2022, będzie ostatecznym pożegnaniem ze wszystkimi bohaterkami? Finał "Przyjaciółek" zapowiada się pełen tragicznych i zaskakujących zwrotów akcji. Dramatyczne zdarzenia dotkną aż trzy główne bohaterki, więc ciąg dalszy powinien nastąpić. Czy decyzja Polsatu w sprawie kontynuacji "Przyjaciółek" w 20 sezonie zapadła?

"Przyjaciółki" 20 sezon - kiedy premiera? Czy będą nowe odcinki "Przyjaciółek" jesienią 2022?

"Przyjaciółki" skończą się w 230 odcinku w takim momencie, że losy głównych bohaterek pozostaną w zawieszeniu, a tragedie jakie na nie spadną to jasny sygnał, że koniec serialu jeszcze nie nastąpi. W finale 19 sezonu "Przyjaciółek" rozegrają się dramatyczne sceny w życiu Anki (Magdalena Stużyńska), która zlekceważy objawy choroby, przejdzie ciężki zawał serca i będzie w naprawdę kiepskim stanie. Tragedia spotka też Zuzę (Anita Sokołowska), której ojciec Hubert (Tomasz Dedek) porwie syna! Do tego w ostatniej scenie Wiktor (Paweł Deląg) zostanie brutalnie napadnięty, uderzony w głowę będzie leżał w kałuży krwi na ulicy. A to oznacza, że widzowie na pewno będą dociekali co dalej z przyjaciółkami. Nie ma już wątpliwości, że wszystko wyjaśni się w kolejnym 20 sezonie "Przyjaciółek".

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Anka straci przytomność w ostatnim 230 odcinku, bo będzie chora! Upadnie przed wyjazdem na Karaiby - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Decyzja Polsatu w sprawie 20 sezonu "Przyjaciółek" już zapadła. Nowe odcinki będą kręcone latem, a na antenę trafią jesienią 2022 roku już od września. Bo mimo nierosnących wyników oglądalności "Przyjaciółki" to wciąż jeden z najchętniej oglądalnych seriali Polsatu. Liczby nie kłamią! Kończący się w czwartek, 19.05.2022, obecny 19 sezon "Przyjaciółek" nie był gorszy od poprzedniego, ale i tak każdy odcinek śledziło tylko nieco ponad 1 mln widzów.

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, już po emisji pierwszych kilku odcinków tego sezonu "Przyjaciółek" w marcu zapowiedziała, że Polsat nie zamierza kończyć serialu na 19 serii. - Jesteśmy zadowoleni z wyników jakie uzyskuje produkcja. „Przyjaciółki” są z nami od dekady. Przez ten czas Inga, Zuza, Patrycja i Anka stały się także wiernymi przyjaciółkami naszych widzów - powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl. Prace nad scenariuszem 20 sezonu "Przyjciółek" już się powoli kończą, a wszystkie cztery aktorki: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, wejdą na plan w czerwcu, by nowe odcinki nakręcić podczas wakacji.

Koniec Przyjaciółek ZWIASTUN. Ojciec Zuzy odsłoni prawdziwą twarz. Dramat Anki przed wyjazdem na Karaiby
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze