Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

2022-05-20 22:36

"M jak miłość" w tym sezonie skończy się rozstaniem Budzyńskich! W ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zostawi Magdę (Anna Mucha) i wyjedzie z Warszawy. Wyrzuty sumienia z powodu zdrady i ciąży Julii Malickiej (Marta Chodorowska) będą dręczyły Andrzeja do tego stopnia, że nie zniesie dłużej udawania przed żoną, że są szczęśliwym, idealnym małżeństwem. Na koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Andrzej wykorzysta więc nadarzającą się okazję do ucieczki od żony. Nie pozna jeszcze wyników testów DNA dziecka, którego spodziewa się Julia i nie będzie miał pewności czy z nim jest w ciąży. Sprawdźcie co się wydarzy dalej!

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Finał sezonu "M jak miłość" w 1665 odcinku z rozstaniem Magdy i Andrzeja! To już pewne, że aż do zakończenia emisji serialu przed przerwą wakacyjną Magda nie dowie się, że Budzyński zdradził ją z Julią, że kochanka jest w ciąży i wmawia mu, że urodzi jego dziecko. Oczywiście wszystko wyjaśnią testy DNA, bo Andrzej nie uwierzy, że to on jest ojcem dziecka. Dlaczego? Nadal nie będzie pamiętał, że po pijaku spędził nic z Julią we Wrocławiu. A to oznacza, że Malicka można kłamać, że spodziewa się jego dziecka. Przecież ma męża i to z nim mogła zajść w ciążę.

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Paweł wyciągnie z Franki, że ukrywa przed nim dziecko? W ostatnim 1665 odcinku będzie musiała powiedzieć mu o synu - WIDEO, ZDJĘCIA

W ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Andrzeja wciąż będzie dręczyło poczucie winy, ale żeby uśpić czujność Magdy zdecyduje się na ryzykowny krok i ucieczkę! Budzyńscy rozstaną się kiedy prawnik wyjedzie z Warszawy na szkolenie. Oczywiście Magda nie będzie podejrzewała męża o zdradę z Julią. Dziwne zachowanie ukochanego wyjaśni sobie tym, że jest przepracowany, że rozprawa w sądzie jaką toczy z Malicką mocno go stresuje i odbija się fatalnie na jego zdrowiu. Zanim na koniec sezonu "M jak miłość" Andrzej zostawi Magdę udowodni jakim jest kochającym mężem.

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i rzuci Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

Kłamstwa Budzyńskiego w 1665 odcinku "M jak miłość" osiągną taki poziom, że trudno będzie rozpoznać w nim dawnego Andrzeja. Weźmie sobie do serca ostatnie słowa Magdy, że spędzają razem zbyt mało czasu, że między nimi nie jest tak jak kiedyś i zmieni się w czułego, namiętnego kochanka. W finale sezonu "M jak miłość" Magda zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek), że mąż zachowuje się jakby lada moment miał nastąpić koniec ich małżeństwa.

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

- Nie wiem, skąd się to wzięło. Wiesz, zawsze było nam w łóżku dobrze, nawet bardzo, ale ostatnio to jakaś nowa pasja. Aż jest w tym coś dziwnego. Sama nie wiem... Po prostu Andrzej zrobił się taki zachłanny. Ciągle chce spędzać ze mną czas, wiesz, jakby jutra miało nie być. Wyjechał na szkolenie na jeden dzień, ciągle dzwoni, pisze... - wyjaśni Magda w finałowym 1665 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną.

To już pewne, że przed końcem "M jak miłość" w tym sezonie Andrzej nie będzie wiedział czy Julia jest z nim w ciąży, bo nie dostanie wyników testów DNA i nie przyzna się Magdzie do zdrady. Na ciąg dalszy tej historii musimy poczekać do kolejnych odcinków "M jak miłość", które w TVP2 będą emitowane jesienią od poniedziałku, 5 września 2022.

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze