Koniec M jak miłość. Tajemniczy Michał oczaruje zdradzoną Magdę w 1665 odcinku. Zostawi Andrzeja dla trenera? - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Koniec M jak miłość. Tajemniczy Michał oczaruje zdradzoną Magdę w 1665 odcinku. Zostawi Andrzeja dla trenera? - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Tajemniczy Michał oczaruje zdradzoną Magdę w 1665 odcinku. Zostawi Andrzeja dla trenera? - ZDJĘCIA

2022-05-15 17:32

W 1665 odcinku "M jak miłość" tajemniczy trener Michał (Bartosz Waga) zrobi ogromne wrażenie na Magdzie (Anna Mucha), która jeszcze nie wie, że Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził ją z Julią Malicką (Marta Chodorowska). Budzyńska postanowi zmienić coś w swoim życiu i uda się z Kingą (Katarzyna Cichopek) na siłownię. Właśnie tam w 1665 odcinku "M jak miłość" będzie czekał przystojny, młody i umięśniony Michał. Mężczyzna od razu zainteresuje się Magdą i jeszcze nie wie, że kiedy kobieta dowie się o zdradzie, są spore szanse, że Michał będzie mógł wziąć się za pocieszanie Budzyńskiej.

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1665 odcinku "M jak miłość" tajemniczy Michał oczaruje Magdę. Trener pojawi się w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2022. Zrobi niemałe wrażenie nie tylko na Budzyńskiej, ale też na Kindze. Obie panie udadzą się na siłownię, by trochę poćwiczyć, a tam zajmie się nimi przystojny i młody Michał. Od razu zwróci uwagę na Budzyńską, która nie pierwszy raz robi wrażenie na młodszym mężczyźnie. Ledwo zakończyła się przecież historia z nauczycielem Ani (Gabriela Świerczyńska). Adam (Wojciech Świeściak), który zakochał się w żonie Andrzeja na całego.

Magda początkowo w 1665 odcinku "M jak miłość" podejdzie do Michała dość ostrożnie i potraktuje go jako sympatycznego trenera, bez zbędnego spoufalania się. To dlatego, że myśli iż razem z mężem mogą sobie ufać i zawsze będą wierni. Nie ma pojęcia o tym, że podczas konferencji we Wrocławiu, Andrzej przespał się z koleżanką prawniczką, która później oznajmi mu, że jest w ciąży! O tym incydencie dowiedzą się niemal wszyscy, tylko nie sama zainteresowana. Co prawda, taki stan rzeczy nie potrwa w nieskończoność. Pewnym jest, że Magda wreszcie dowie się o tym, co nawyczyniał z pozoru dobry i uczciwy Andrzej.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka znów będzie matką w ostatnim 1665 odcinku. To nie z Pawłem zajdzie w ciążę

Trener Michał w 1665 odcinku "M jak miłość" nie przewidzi, że zaraz może nadarzyć się okazja do "odbicia" Magdy z rąk Andrzeja. Co więcej, jeśli Budzyńska dowie się prawdy o zdradzie, prawdopodobnie sama odejdzie od męża, a wtedy Michał mógłby przystąpić do akcji i "pocieszyć" kobietę. Nie wiadomo jeszcze, czy trener Michał, którego Magda pozna pod koniec tego sezonu "M jak miłość" zagości w serialu na dłużej. Można się jednak spodziewać, że nie pojawi się bez przyczyny. Widać będzie duże zainteresowanie mężczyzny Budzyńską, ale czy z tej znajomości zrodzi się coś większego? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już po wakacjach 2022.

Warto wspomnieć, że Magda dostanie w 1665 odcinku "M jak miłość" telefon od Julii Malickiej, która poprosi ją o spotkanie. Wyrachowana prawniczka wspomni o dyskrecji i rozmowie w cztery oczy. Możliwe, że jeszcze w 1665 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Magda dowie się o zdradzie i ciąży. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

Nagły zwrot w M jak miłość! Magda i Andrzej razem przeciwko Julii.
Najnowsze