Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

i

Autor: MTL Max Film / Artrama Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

2022-05-15 18:39

Koniec "M jak miłość" i "Barw szczęścia" nastąpi już niedługo. Znamy daty emisji ostatnich odcinków w tym sezonie! Ulubieni bohaterowie i kontynuacja wątków w obu serialach ukażą się dopiero jesienią 2022, po przerwie wakacyjnej. Okazuje się, że nie wszystko odbędzie się na tych samych zasadach, co dotychczas. Widzowie "M jak miłość" żałują, że ich ulubiony serial można oglądać jedynie dwa dni w tygodniu, a mogą pojawić się zmiany! TVP szykuje pewne roszady w emisji seriali. Zmienią się niektóre dni i godziny hitów TVP!

"M jak miłość", "Barwy szczęścia" z nową datą emisji na jesień 2022? Szykują się zmiany 

Koniec "M jak miłość", "Barw szczęścia" i innych hitów TVP zbliża się wielkimi krokami. "M jak miłość" zniknie z anteny już w maju, a dokładnie wraz z 1665 odcinkiem, który pojawi się we wtorek 31.05.2022. Właśnie wtedy urwie się wątek m.in. Franki (Dominika Kachlik), która dowie się, że nie może dać Pawłowi (Rafał Mroczek) dziecka i postanowi wyjechać do USA szukać swojego syna Adama. Pod koniec tego sezonu "M jak miłość" go Grabiny zawita Lilka (Monika Mielnicka), a Magda (Anna Mucha) pozna młodszego i intrygującego Michała, a potem dostanie zaskakującą propozycję spotkania od Julii Malickiej (Marta Chodorowska), z którą Andrzej (Krystian Wieczorek) dopuścił się zdrady. 

Fani "Barw szczęścia" natomiast, będą mogli śledzić serial do 3 czerwca. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie. Widzowie powinni dowiedzieć się do tego czasu, czy Tadzio (Józio Trojanowski) wróci bezpiecznie do Stańskich i jak potoczy się dalsza relacja po rozstaniu Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) oraz Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski).

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Jasiek ciężko pobity przez ojca wyląduje w szpitalu! Basia będzie drżała o zdrowie chłopaka - ZDJĘCIA, WIDEO

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" będą miały swoją kontynuację w jesiennej ramówce TVP2, podobnie jak inne hity tej stacji. Prawdopodobnie nie obejdzie się jednak bez pewnych zmian. O ile "M jak miłość" nadal będzie można oglądać dwa razy w tygodniu (poniedziałki i wtorki godz. 20.55), tak zastanawiająca jest informacja o "Barwach szczęścia". Portal wirtualnemedia.pl podaje, że: „Barwy szczęścia” - od poniedziałku do czwartku lub piątku o 20.10. Oznaczałoby to, że istnieje możliwość, iż nastąpi skrócenie serialu o jeden odcinek w tygodniu. Na oficjalne potwierdzenie trzeba jednak poczekać. 

Wirtualnemedia.pl podają również informację o zmianie emisji hitu TVP1 - "Na sygnale": Najprawdopodobniej „Na sygnale” również pozostanie w ramówce TVP1, ale nie wykluczone, że produkcja zmieni pasmo emisji. Serial w sezonie 2021/2022 oglądać można w stacji w czwartki o 21.00 i w piątki o godz. 21.35. W poprzednich latach produkcję nadawano w TVP2 w różnych pasmach (głównie w środowe i czwartkowe wieczory) - czytamy.

Widzowie mogą być jednak spokojni, bo wszystko wskazuje na to, że największe hity TVP nadal będą emitowane po wakacjach, a wątki ulubionych bohaterów rozwinięte. Z pewnością szykują się spore zmiany w fabule, a nowe sezony popularnych seriali przyniosą dużą dawkę zaskoczenia. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Rafał Zaborski załatwi Stańskich! Wykorzysta porwanie Tadzia i obierze im hotel

M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Najnowsze