Barwy szczęścia, odcinek 2640: Rafał Zaborski załatwi Stańskich! Wykorzysta porwanie Tadzia i obierze im hotel

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2640: Rafał Zaborski załatwi Stańskich! Wykorzysta porwanie Tadzia i obierze im hotel

Barwy szczęścia, odcinek 2640: Rafał Zaborski załatwi Stańskich! Wykorzysta porwanie Tadzia i obierze im hotel

2022-05-10 11:47

W 2640 odcinku „Barw szczęścia” Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) kolejny raz pokaże jak bardzo potrafi być bezwzględny! Były wspólnik Bruna (Lesław Żurek) wykorzysta fakt, że Stański trafił do psychiatryka i wykorzysta naiwność zrozpaczonej Bożeny (Marieta Żukowska), aby osiągnąć swój cel i ostatecznie zniszczyć Stańskich! W 2640 odcinku „Barw szczęścia” Zaborski zgodzi się pożyczyć Bożenie pieniądze na okup za uprowadzonego Tadzia (Józio Trojanowski), ale pod warunkiem, że Stańska przepisze na niego swoje udziały w hotelu! Bożena będzie miała wątpliwości, ale porywacze zaczną naciskać, przez co Stańska przestanie myśleć i nie słuchając rad Klemensa (Sebastian Perdek), straci wszystko! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2640 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2640 odcinku „Barw szczęścia” tak jak już informowaliśmy Zaborski zgodzi się pomóc Bożenie zdobyć pieniądze na okup za Tadzia, ale oczywiście nie zrobi tego za darmo! Co więcej, wykorzysta porwanie dziecka Stańskich, aby ostatecznie osiągnąć swój cel i zabrać im hotel! W końcu sam zjawi się u Bożeny, gdy Bruno zostanie zatrzymany za jego próbę zabójstwa i trafi na obserwację psychiatryczną i zaoferuje swoją pomoc, gdy ze Stańską skontaktują się porywcze i zażądają za Tadzia 2 miliony złotych i to na już! Zaborski zaproponuje jej pożyczkę, ale oczywiście nie zrobi tego bezinteresownie! W 2640 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl u Bożeny zjawi się prawnik Rafała z umową pożyczki, która nie będzie przewidywała odsetek za pożyczoną kwotą, tylko coroczne wyrównanie inflacji i przepisanie na niego swoich udziałów w hotelu!

- Siedem procent ponad bieżący wskaźnik inflacji – wyjaśni jej prawnik Zaborskiego.  

- Wyjdzie kilkanaście procent rocznie. Wiem, że to dużo, ale sama wiesz, jak rośnie inflacja. Moi inwestorzy pozostają tu nieubłagani - doda Rafał.

- Pod nieobecność męża spowodowaną pobytem w szpitalu decyzję może podjąć pani sama. Sprawdziłem w umowie waszej spółki – wyzna adwokat.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2634: Smutne rozstanie Kajtka i Oliwki! Zbrowska po odkryciu zdrady wyrzuci go z mieszkania – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Rafał Zaborski niszczy Stańskich w "Barwach szczęścia" >>>>

Początkowo w 2640 odcinku „Barw szczęścia” Bożena będzie miała wątpliwości, dlatego zdecyduje się skontaktować z Klemensem, aby sprawdził poprawność dokumentów. Jednak prawnik kolejny raz nie pochwali jej metod i zaleci jej kontakt z policją, ale oczywiście Bożena go nie posłucha z obawy o życie Tadzia! wówczas Klemens wyzna jej, że w takim wypadku on nawet nie powinien wiedzieć o jej negocjacjach z porywaczami i o zdobywaniu pieniędzy na okup!

- Jestem prawnikiem, nie mogę brać udziału w takich operacjach - stwierdzi Klemens.

- Jest pan tchórzem. Trudno, poradzę sobie sama. I zastanowię się nad dalszą współpracą z panem – oburzy się Bożena.

Wtedy w 2640 odcinku „Barw szczęścia” z Bożeną ponownie skontaktują się porywacze, którzy już pozbawią Stańską racjonalnego myślenia! Żona Bruna będzie tak spanikowana, że mężczyźni mogą skrzywdzić Tadzia, że zgodzi się podpisać wszystkie dokumenty, nie licząc się z tym, że straci wszystkie oszczędności życia i hotel, który przejmie Rafał!

- Tadzio jest najważniejszy. Muszę to zrobić – uzna Bożena, po czym wszystko podpisze.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2637: Bruno skończy w psychiatryku! Klemens przekaże Bożenie tragiczne wieści o stanie męża – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2640 odcinku „Barw szczęścia” Bożena dostanie od Rafała obiecaną gotówkę i skontaktuje się z porywaczami, który każą jej czekać na kolejne instrukcje. W tym samym czasie w hotelu zjawi się Klemens, który jeszcze raz spróbuje namówić Bożenę, aby zgłosiła wszystko na policję, ale bezskutecznie, gdyż Stańska nie zmieni zdania i w jednej chwili starci wszystko!

- Podjęła pani ogromne ryzyko, ale jeszcze nie jest za późno, by zawiadomić policję. Stawką jest państwa majątek, dorobek całego życia – Klemens spróbuje nią wstrząsnąć, ale na marne…

W 2640 odcinku „Barw szczęścia” Bożena zjawi się w miejscu przekazania okupu i dostarczy porywaczom walizkę z pieniędzmi! Stańska odzyska syna, który będzie cały i zdrowy, ale w jednej chwili straci wszystkie oszczędności życia i hotel, w którym na dobre rozgości się Rafała Zaborski! Co więcej, dawny wspólnik Bruna szybko zacznie wprowadzać w nim swoje rządzy i podejmować decyzje już za plecami Stańskimi, dzięki czemu osiągnie to, co zaplanował sobie na początku i pozbawi Stańskich wszystkiego, na co tak ciężko pracowali!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2636: Dramatyczny finał randki Żabci i Damiana! Wójcik straci wzrok? – ZDJĘCIE

Barwy szczęścia, odcinek 2625: Szokujące odkrycie w sprawie porwania Tadzia! Lilly nie da o sobie zapomnieć Kajtkowi – ZWIASTUN
Najnowsze

Materiał sponsorowany