Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

W finale "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) spotka się z kochanką Andrzeja (Krystian Wieczorek), Julią (Marta Chodorowska) i prawdopodobnie dowie o jej ciąży! W tym samym, 1665 odcinku serialu pojawi się w życiu Magdy Michał (Bartosz Waga), młodszy, przystojny i z miejsca zauroczony piękną panią Budzyńską. Czy Magda dowie się o zdradzie męża i rzuci Andrzeja dla młodszego kochanka w ostatnim, 1665 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Na koniec "M jak miłość" afera ze zdradą Andrzeja osiągnie punkt krytyczny. Julia przystąpi do ostatniej fazy ataku na rodzinę Budzyńskich i zaprosi Magdę na spotkanie! Czy to wtedy wyjawi jej prawdę o seksie we Wrocławiu i ciąży? 

W 1665 odcinku "M jak miłość" Julia, tylko sobie znanym sposobem zdobędzie numer telefonu Magdy i bez żadnych oporów zadzwoni z propozycją spotkania. Czy poinformuje w ten sposób żonę Andrzeja o swojej ciąży? 

Równocześnie, to właśnie w 1665 odcinku "M jak miłość" Magda pozna na siłowni Michała. Młodszy, świetnie zbudowany chłopak z miejsca zainteresuje się piękną Budzyńską i nie będzie jej, ani Kingi (Katarzyna Cichopek) odstępował na krok. Czy zdradzona Magda przyjmie zaproszenie boskiego Michała na kawę - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

- Dzień dobry... Z tej strony Julia Malicka - zacznie Julia słodkim głosem

- O, dzień dobry. Nie wiedziałam, że ma pani mój numer - zdziwi się Magda.

- Nie było łatwo go zdobyć... Dzwonię w konkretnej sprawie... Czy jest pani wolna dziś wieczorem, mogłybyśmy się spotkać?

- Ale w jakiej sprawie?

- To nie jest rozmowa na telefon... I bardzo liczę na pani dyskrecję, proszę na razie o tym nikomu nie mówić... Więc jak, znajdzie pani czas?

Pewne jest, że w finale "M jak miłość" w życiu Magdy może zdarzyć się coś bardzo złego i bardzo dobrego równocześnie. Kiedy Budzyńska pozna Michała będzie jeszcze raczej przed spotkaniem z Julią, o ile w ogóle się na nie wybierze. Z kolei przystojny znajomy z siłowni będzie wyglądał na tak mocno zainteresowanego Magdą, że raczej nie odpuści. Czy zdradzona przez Andrzeja Magda dowie się o wszystkim i jednocześnie znajdzie szczęście?

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Okrutna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw w ostatnim 52 odcinku. Dopiero w Brwinowie przestanie płakać – ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze