Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

2022-05-12 8:40

Koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną pod znakiem ciąży Julii (Marta Chodorowska) i spotkania Magdy (Anna Mucha) z kochanką Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Budzyński wyjedzie na jeden dzień służbowo i w tym czasie Julia wykorzysta okazję, żeby zobaczyć się z jego żoną. W ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Magda odbierze telefon od Julii, która poprosi ją o rozmowę w cztery oczy. Oczywiście Budzyńska nie będzie miała pojęcia, że Andrzej zdradził ją z Julią, która teraz będzie w ciąży. Czy finale sezonu "M jak miłość" wszystko się wyda i od Julii Magda dowie się prawdy o romansie męża?

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatni 1665 odcinku "M jak miłość" w tym sezonie będzie przełomowy dla małżeństwa Budzyńskich? Czy Magda dowie się od prawniczki Julii Malickiej o zdradzie Andrzeja, o tym, że kochanka jej męża jest z nim w ciąży? Nieco wcześniej Budzyński usłyszy od Malickiej, że spodziewa się jego dziecka, ale nie do końca w to uwierzy. Zażąda badań DNA, by potwierdzić wersję Julii, że to on jest ojcem dziecka, którego rzekomo będzie się spodziewać. Uprzedzi kochankę, że nie mają o czym rozmawiać póki nie będzie miał pewności, że Julia z nim zaszła w ciążę. W finale sezonu "M jak miłość" relacje Magdy i Andrzeja bardzo się zmienią...

Powód? W 1665 odcinku "M jak miłość" Budzyński wyjedzie na jeden dzień służbowo, a rozłąka z żoną uświadomi mu, że może ją stracić w każdej chwili. Kiedy tylko Magda dowie się o zdradzie, ich małżeństwo będzie skończone. Dlatego, jak podaje swiatseriali.interia.pl, Andrzej zadba o to, by spędzić z Magdą jak najwięcej czasu. W łóżku będzie im się układało jak nigdy wcześniej! A zaskoczona zachowaniem męża Magda zwierzy się Kindze, że ukochany zachowuje się tak, jakby mieli więcej nie być razem, jakby zachłannie chciał wykorzystać każdy wspólny moment.

Nie przegap: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Magda znajdzie sobie kochanka? To on pocieszy złamane serce żony Andrzeja - ZDJĘCIA

Pod nieobecność Andrzeja w ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Julia skontaktuje się z Magdą i zaprosi ją na spotkanie! Po co będzie chciała się zobaczyć z żoną Budzyńskiego? Czy to właśnie ona powie Magdzie prawdę o ich krótkim romansie, nocy spędzonej we Wrocławiu, zdradzie i ciąży? Zaskoczona Magda w finale sezonu "M jak miłość" nie będzie wiedziała ani skąd Julia ma jej numer telefonu, ani też dlaczego tak jej zależy na rozmowie w cztery oczy.

- To nie jest rozmowa na telefon... I bardzo liczę na pani dyskrecję, proszę na razie o tym nikomu nie mówić... Więc jak, znajdzie pani czas? - zapyta Julia, a Magda się zgodzi, bo naprawdę nie będzie wiedziała o co chodzi prawnicze. "M jak miłość" w 1665 odcinku skończy się w momencie gdy Magda pójdzie na spotkanie z kochanką Andrzeja.

Aż do końca sezonu "M jak miłość" nie będzie wiadomo co jej powie Julia i czy Magda dowie się całej prawdy o tym, co się stało między nią i Budzyńskim!

M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze