Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

2022-05-12 8:40

Koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną pod znakiem ciąży Julii (Marta Chodorowska) i spotkania Magdy (Anna Mucha) z kochanką Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Budzyński wyjedzie na jeden dzień służbowo i w tym czasie Julia wykorzysta okazję, żeby zobaczyć się z jego żoną. W ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Magda odbierze telefon od Julii, która poprosi ją o rozmowę w cztery oczy. Oczywiście Budzyńska nie będzie miała pojęcia, że Andrzej zdradził ją z Julią, która teraz będzie w ciąży. Czy finale sezonu "M jak miłość" wszystko się wyda i od Julii Magda dowie się prawdy o romansie męża?

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatni 1665 odcinku "M jak miłość" w tym sezonie będzie przełomowy dla małżeństwa Budzyńskich? Czy Magda dowie się od prawniczki Julii Malickiej o zdradzie Andrzeja, o tym, że kochanka jej męża jest z nim w ciąży? Nieco wcześniej Budzyński usłyszy od Malickiej, że spodziewa się jego dziecka, ale nie do końca w to uwierzy. Zażąda badań DNA, by potwierdzić wersję Julii, że to on jest ojcem dziecka, którego rzekomo będzie się spodziewać. Uprzedzi kochankę, że nie mają o czym rozmawiać póki nie będzie miał pewności, że Julia z nim zaszła w ciążę. W finale sezonu "M jak miłość" relacje Magdy i Andrzeja bardzo się zmienią...

Powód? W 1665 odcinku "M jak miłość" Budzyński wyjedzie na jeden dzień służbowo, a rozłąka z żoną uświadomi mu, że może ją stracić w każdej chwili. Kiedy tylko Magda dowie się o zdradzie, ich małżeństwo będzie skończone. Dlatego, jak podaje swiatseriali.interia.pl, Andrzej zadba o to, by spędzić z Magdą jak najwięcej czasu. W łóżku będzie im się układało jak nigdy wcześniej! A zaskoczona zachowaniem męża Magda zwierzy się Kindze, że ukochany zachowuje się tak, jakby mieli więcej nie być razem, jakby zachłannie chciał wykorzystać każdy wspólny moment.

Nie przegap: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Magda znajdzie sobie kochanka? To on pocieszy złamane serce żony Andrzeja - ZDJĘCIA

Pod nieobecność Andrzeja w ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" Julia skontaktuje się z Magdą i zaprosi ją na spotkanie! Po co będzie chciała się zobaczyć z żoną Budzyńskiego? Czy to właśnie ona powie Magdzie prawdę o ich krótkim romansie, nocy spędzonej we Wrocławiu, zdradzie i ciąży? Zaskoczona Magda w finale sezonu "M jak miłość" nie będzie wiedziała ani skąd Julia ma jej numer telefonu, ani też dlaczego tak jej zależy na rozmowie w cztery oczy.

- To nie jest rozmowa na telefon... I bardzo liczę na pani dyskrecję, proszę na razie o tym nikomu nie mówić... Więc jak, znajdzie pani czas? - zapyta Julia, a Magda się zgodzi, bo naprawdę nie będzie wiedziała o co chodzi prawnicze. "M jak miłość" w 1665 odcinku skończy się w momencie gdy Magda pójdzie na spotkanie z kochanką Andrzeja.

Aż do końca sezonu "M jak miłość" nie będzie wiadomo co jej powie Julia i czy Magda dowie się całej prawdy o tym, co się stało między nią i Budzyńskim!

M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze