M jak miłość, odcinek 1663: Julia w ciąży z Andrzejem?! Budzyński zażąda testów DNA - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1663: Julia w ciąży z Andrzejem?! Budzyński zażąda testów DNA - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1663: Julia w ciąży z Andrzejem?! Budzyński zażąda testów DNA - ZDJĘCIA

2022-05-08 14:27

W 1663 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) nie da się wrobić Julii Malickiej (Marta Chodorowska) w dziecko! Ciąża kochanki będzie dla męża Magdy (Anna Mucha) szokiem, ale nie odbierze Andrzejowi zdolności racjonalnego myślenia. Nie będzie miał podstaw, by wątpić w słowa Julii o ciąży, a jednak słusznie przewidzi, że Malicka może kłamać, że to on jest ojcem dziecka! Przecież był tak pijany, że nawet nie pamięta czy uprawiali seks. Dlatego w 1663 odcinku "M jak miłość" Budzyński zażąda testów DNA, żeby mieć pewność, że Julia jest w ciąży z nim, a nie ze swoim mężem. Czy wyniki potwierdzą najgorsze? Poznajcie szczegóły!

M jak miłość, odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku "M jak miłość" Andrzej ledwo ochłonie na wieść, że Julia jest w ciąży, że spodziewa się jego dziecka, a już będzie czekała go kolejna trudna rozmowa z Malicką. Zestresowany, znerwicowany Budzyński cały czas będzie zażywał leki na ciśnienie, żeby nie dostać zawału serca, bo nie wytrzyma już dłużej tego napięcia. Nadal nie odważy się powiedzieć Magdzie, że zdradził ją z Julią, a już w 1663 odcinku "M jak miłość" będzie musiał jakoś załatwić sprawę dziecka Julii. Zwyczajnie nie poradzi sobie w nowej sytuacji, ze świadomością, że z powodu ciąży nie zdoła dłużej ukrywać przed Magdą zdrady!

Dlatego Budzyński w relacjach z kochanką w 1663 odcinku "M jak miłość" będzie chłodny, zdystansowany, a do tego konkretny. Jak podaje swiatseriali.interia.pl gdy emocje nieco opadną odwiedzi Julię w jej mieszkaniu, żeby uprzedzić ją co zamierza w kwestii ciąży i dziecka. - To wszystko mnie przerosło. Przepraszam za te uniki, ale potrzebowałem czasu, żeby jakoś to sobie poukładać. Jedno wiem na pewno i odnoszę wrażenie, że z tobą jest tak samo... Oboje popełniliśmy bardzo poważny błąd.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej dostanie zawału serca na wieść o ciąży Julii? Historia sprzed lat znów się powtórzy!

Czy Andrzej w 1663 odcinku "M jak miłość" okaże się ojcem dziecka Julii?

Ciężarna Julia w 1663 odcinku "M jak miłość" zapowie Andrzejowi, że bez względu na wszystko nie podda się aborcji, nie pozbędzie się ich dziecka. Tyle tylko, że Andrzej nie uwierzy, że to on jest ojcem. Dlatego odrzuci na bok wszelkie sentymenty i arogancki sposób zapowie kochance, że nie da się złapać na dziecko. Zwłaszcza, że spędził z Julią jedną noc, z której nic nie pamięta, a ona przecież ma męża, z którym sypiała zanim wyjechała do Wrocławia,

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Czy to Budzyński będzie ojcem dziecka Julii Malickiej?

- Mam do ciebie prośbę i liczę, że mnie zrozumiesz. Zanim cokolwiek postanowię w tej sprawie, chciałbym mieć gwarancję, że to ja jestem ojcem tego dziecka... - zapowie Julii w 1663 odcinku "M jak miłość". Budzyński uprzedzi też kochankę, że muszą ograniczyć kontakty zanim nie dostanie wyników badań DNA. - Oboje dobrze wiemy, że to może być dziecko twojego męża. I dopóki nie zrobimy badań, wolałbym więcej na ten temat nie rozmawiać  - doda, a Julia poczuje się zraniona jak nigdy wcześniej.

Jedno jest pewne, jeszcze w 1663 odcinku "M jak miłość" nie wyda się czy naprawdę Andrzej jest ojcem dziecka Julii. Po kochance Budzyńskiego wszystkiego można się spodziewać. Także tego, że ukartowała wszystko, okłamała go w sprawie nocy spędzonej na wyjeździe we Wrocławiu.

M jak miłość odc. 1663. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia Malicka (Marta Chodorowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1663. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Julia Malicka (Marta Chodorowska)
M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze