M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

2022-05-02 20:44

Szok w 1662 odcinku „M jak miłość”! Zdrada Andrzeja (Krystian Wieczorek) będzie miała tragiczne skutki i skończy się nieplanowaną ciążą Julii Malickiej (Marta Chodorowska)! W 1662 odcinku „M jak miłość” kochanka Budzyńskiego poprosi go o pilne spotkanie, w trakcie którego wyzna mu, że jest w ciąży i spodziewa się jego dziecka! Kompletnie zszokowany Budzyński o mały włos nie przepłaci tego zawałem serca i nie będzie mógł uwierzyć, że jednorazowy skok w bok po pijaku i zdrada Magdy (Anna Mucha) pociągnie za sobą takie konsekwencje…

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Andrzeja w „M jak miłość” poruszyła wszystkich fanów. Widzowie nie mogli darować Budzyńskiemu, że po pijaku zdradził chorą na serce Magdę, którą przecież tak bardzo kochał, ale nawet nie będą świadomi, że pociągnie ona za sobą jeszcze boleśniejsze konsekwencje! Budzyńska nie dowie się o zdradzie Andrzeja od samego zainteresowanego ani od jedynego świadka Kamila (Marcin Bosak), który, aby uchronić dawną kochankę weźmie seks z Julią na siebie i każe kłamać Andrzejowi i Anicie (Melania Grzesiewicz), która również pozna prawdę o zdradzie Budzyńskiego. Jednak nawet i on nie przewidzi, że w 1662 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl wyjdzie na jaw, że jednorazowy skok w bok Andrzeja i Julii skończy się nieplanowaną ciążą, a prawdę o zdradzie będzie już trudno utrzymać w sekrecie przed Magdą!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1657: Olga nie poradzi sobie z Dawidem! Jaszewski sprowadzi Basię na złą drogę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ zdradę Andrzeja w "M jak miłość" >>>

W 1662 odcinku „M jak miłość” Julia Malicka dość niespodziewanie poprosi Andrzeja o spotkanie i to w trybie pilnym! Zachowanie kochanki bardzo zdziwi Budzyńskiego, gdyż wcześniej prawniczka sama zaproponuje mu, aby zapomnieli o seksie we Wrocławiu i już nigdy więcej nie wracali do tej sprawy. Co więcej, obieca Andrzejowi, że zrezygnuje ze sprawy, w której miała być jego przeciwniczką, aby nie musieli się już więcej spotkać również i w pracy.

- Dla mnie to też bardzo trudna sytuacja i... Nie chciałam, żebyś pomyślał, że będę cię nękać telefonami... - zacznie Julia.

- Nie, no coś ty... – westchnie Andrzej.

- Zadzwoniłam tylko dlatego, żeby ci powiedzieć... Uważam, że oboje powinniśmy o tym zapomnieć. Nie chcę już nigdy do tego wracać – stwierdzi prawniczka.

- Cieszę się, że to mówisz... Ja też uważam, że tak będzie najlepiej dla wszystkich - Budzyński odetchnie z ulgą, ale jego spokój nie potrwa długo, gdyż nagłe spotkanie z Julią w 1662 odcinku „M jak miłość” zmieni wszystko!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1657: Niezawodna akcja Kisielowej! Zosia złapie ekshibicjonistę z Grabiny, ale nie tego, co trzeba – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1662 odcinku „M jak miłość” Andrzej zgodzi spotkać się z Julią w jej mieszkaniu, gdzie już od progu wyczuje, że stało się coś strasznego. Malicka będzie bardzo zdenerwowana i zacznie nerwowo pocierać ręce, co wzbudzi prawdziwy niepokój Budzyńskiego, a Malicka tylko podkręci napięcie.

- Co chciałaś mi powiedzieć? Co jest takie ważne? - zacznie Budzyński.

- Strasznie mi przykro, Andrzej... – wydusi z siebie Julia.

Wtedy w 1662 odcinku „M jak miłość” Julia w końcu przyzna się Andrzejowi, że jest w ciąży i to on jest ojcem jej dziecka! Zszokowany Budzyński stanie jak wryty i aż nie będzie mógł w to uwierzyć! Nie dość, że po pijaku zdradził swoją ukochaną żonę Magdę, to jeszcze zapomniał o tak ważnej kwestii jak zabezpieczenie! Przerażony Andrzej nie będzie wiedział co robić, tym bardziej, że ciąża Julii tylko pogorszy i tak jego beznadziejną sytuację! Czy Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady? Czy Magda w taki sposób dowie się o zdradzie Andrzeja? Tego dowiemy się już niebawem!

- Jestem w ciąży – wyzna mu Julia, a Andrzej o mało nie przepłaci „dobrej nowiny” zawałem serca!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1657: Jagoda otruje Tadeusza i będzie się przy tym świetnie bawić! Siostrzenica Modrego nie będzie miała żadnych skrupułów

M jak miłość odcinek 1656 ZWIASTUN. Kamil powie Anicie prawdę o zdradzie! Koszmarny sylwester Izy i Marcina
Najnowsze