M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej dostanie zawału serca na wieść o ciąży Julii? Historia sprzed lat znów się powtórzy!

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej dostanie zawału serca na wieść o ciąży Julii? Historia sprzed lat znów się powtórzy!

M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej dostanie zawału serca na wieść o ciąży Julii? Historia sprzed lat znów się powtórzy!

2022-05-04 19:59

W 1662 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) dowie się, że Julia Malicka (Marta Chodorowska) jest z nim w ciąży, że będzie miał dziecko z kochanką, z którą tylko raz zdradził Magdę (Anna Mucha)! Wstrząsająca nowina o ciąży Julii niemal doprowadzi chorego Budzyńskiego do kolejnego zawału serca. Od dawna mąż Magdy ma poważne problemy z ciśnieniem i sercem, a kolejny cios od kochanki w 1662 odcinku "M jak miłość" będzie tak potężny, że niewierny Andrzej nie wytrzyma napięcia i stresu. Historia sprzed lat znów się powtórzy w "M jak miłość". Andrzej już kiedyś usłyszał od innej kochanki, że jest z nim w ciąży. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku śmierć spojrzy w oczu Andrzejowi Budzyńskiemu, którego serce nie wytrzyma rewelacji o ciąży Julii Malickiej! Mąż Magdy poczuje silny ucisk w klatce piersiowej, zblednie i będzie bliski zawału gdy Julia poinformuje go, że będą mieli dziecko, że jedna noc, którą spędzili razem na służbowym wyjeździe w hotelu we Wrocławiu już na zawsze zmieni ich życie. Dla Andrzeja wieść o tym, że Julia jest z nim w ciąży będzie oznaczała koniec małżeństwa z Magdą. Bo przecież teraz nie zdoła już ukryć przed żoną, że ją zdradził z prawniczką! W tej jednej tragicznej chwili w 1662 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie miał wrażenie, że historia się powtarza. Jak wtedy kiedy był mężem Marty (Dominika Ostałowska).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

Ponad 11 lat temu w "M jak miłość" Andrzej także po pijaku zdradził Martę z prokurator Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), która zaszła z nim w ciążę i podjęła decyzję, że urodzi to dziecko. Przez długi czas Budzyński nie miał odwagi przyznać się żonie do zdrady! O jego niewierności, ciąży Agnieszki i dziecku wiedziało wiele osób, tylko nie Marta. Dręczona wyrzutami sumienia Agnieszka chciała nawet poddać się aborcji. Ale kiedy poszła na wizytę do lekarki, znanej z wykonywania aborcji na życzenie, dowiedziała się, że jej ciąża jest zagrożona, że może stracić dziecko. Niestety Agnieszka poroniła.

Sprawdź też: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

W 1662 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie będzie miał żadnych podstaw, by wątpić w zapewnienia Julii o ciąży! Choć nadal nie przypomni sobie szczegółów pijackiej nocy z Julią we Wrocławiu. Nie będzie nawet wiedział czy uprawiali seks. Wkrótce okaże się, że kochanka Andrzeja to przebiegła kobieta, która będzie zdolna do każdego oszusta, byle tylko odebrać Magdzie męża. Dla Budzyńskiego rozwiedzie się ze swoimi mężem, przeprowadzi się do Warszawy i będzie sprytnie nim manipulować.

Ciąża Julii w 1662 odcinku "M jak miłość" może być jej kolejnym kłamstwem! A nawet jeśli Malicka naprawdę będzie się spodziewała dziecka, to nie wiadomo czy ojcem nie będzie jej mąż. Wszystko wyjaśni się jednak dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Najnowsze