M jak miłość, odcinek 1659: Julia odbierze Magdzie Andrzeja! Chory plan kochanki Budzyńskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1659: Julia odbierze Magdzie Andrzeja! Chory plan kochanki Budzyńskiego

M jak miłość, odcinek 1659: Julia odbierze Magdzie Andrzeja! Chory plan kochanki Budzyńskiego

2022-04-21 8:38

W 1659 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) ubzdura sobie, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) musi być jej mężczyzną, ale na przeszkodzie stanie jej Magda (Anna Mucha)! Kochanka Andrzeja nie zapomni ich namiętnej nocy we Wrocławiu i wykorzysta pierwszą okazję do spotkania z żonatym prawnikiem. Dojdzie do niego w sądzie, gdy w 1659 odcinku "M jak miłość" Julia i Budzyński staną po przeciwnym stronach na sali rozpraw. Malicka posunie się do kłamstwa, żeby być blisko męża Magdy. A do tego razem z przyjaciółką Sylwią (Hanna Turnau) opracuje chory plan jak odebrać Budzyńskiej Andrzeja, żeby ukochany był tylko jej! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1659 - wtorek, 10.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1659 odcinku "M jak miłość" Julia Malicka zdecydowanie wkroczy do akcji i rozpocznie walkę o Andrzeja! Po nocy z Budzyńskim małżeństwo Julii rozpadnie się, a rozwód będzie już przesądzony. Prawniczka nie zdoła bowiem zapomnieć o Andrzeju, który złamał jej serce uciekając z hotelowego pokoju zaraz po wytrzeźwieniu. Wiele lat temu Julia była zakochana w Budzyńskim, a teraz wystarczy jedna noc, by dawna miłość wybuchła z jeszcze większą siłą. I popchnęła Malicką do realizacji chorego planu rozdzielenia Magdy z Andrzejem. A zacznie się niewinnie w 1659 odcinku "M jak miłość" gdy byli kochankowie spotkają się w sądzie jako adwokaci reprezentujący przeciwne strony. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Zdradzona Magda pokaże Budzyńskiemu na co ją stać! Dlatego nigdy nie powie jej o nocy z Julią - ZDJĘCIA

Budzyńskiego aż sparaliżuje na widok Julii, bo w 1659 odcinku "M jak miłość" nie będzie się jej spodziewał jako swojej rywalki na sali sądowej. Jak podaje swiatseriali.interia.pl kochanka Andrzeja szybko wyjaśni, że zaczęła pracę w kancelarii w Warszawie i zastępuje mecenasa Rotkiewicza. Nie bez powodu Julia przeniesie się do stolicy. Będzie jej chodziło o to, by być blisko Budzyńskiego. Bez większego trudu wyciągnie go na spacer i w 1659 odcinku "M jak miłość" zwierzy się mężowi Magdy, że nie może przestać o nim myśleć. Dlatego ciągle dzwoni, choć on nie odbiera.

- Przepraszam, że nie oddzwoniłem, ale nie bardzo wiedziałem, co mógłbym ci powiedzieć. Szczerze mówiąc nadal nie wiem... - wyjaśni pokrętnie Andrzej, który w 1659 odcinku "M jak miłość" będzie próbował desperacko uniknąć spotkać z Julią. W tym momencie kochanka Budzyńskiego posunie się do kłamstwa, żeby uśpić jego czujność.

- Dla mnie to też bardzo trudna sytuacja i... Nie chciałam, żebyś pomyślał, że będę cię nękać telefonami Zadzwoniłam tylko dlatego, żeby ci powiedzieć... Uważam, że oboje powinniśmy o tym zapomnieć. Nie chcę już nigdy do tego wracać - Julia w 1659 odcinku "M jak miłość" idealnie odegra rolę odtrąconej kobiety, która zna swoje miejsce i wie, że z Magdą nie ma żadnych szans.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja, ale weźmie się za Kamila! Kłamstwo Gryca rozwali niejeden związek? - ZDJĘCIA

W 1659 odcinku "M jak miłość" Andrzej odetchnie z ulgą, że Julia nic od niego nie chce, że będzie mógł raz na zawsze wymazać tę straszną noc z pamięci. Nawet jeśli niewiele pamięta z tego, co między nimi zaszło. Malicka obieca, że zrezygnuje nawet ze wspólnej sprawy, żeby nie musieli widywać się w sądzie. Ale to będzie jedno wielkie kłamstwo. Bo swojej przyjaciółce Sylwii w 1659 odcinku "M jak miłość" zwierzy się, że chce walczyć o Andrzeja, że nie pozwoli, by był dalej szczęśliwy z Magdą po tym co ich połączyło!

- Był taki formalny, zdystansowany. Jakby nic między nami się nie wydarzyło. Jakie to dziwne... Mam na głowie rozwód, małżeństwo mi się posypało, a mnie jest przykro, bo wiem, że nie mam żadnych szans u Andrzeja... Zabawne, nie uważasz? - stwierdzi Julia, a Sylwia w 1659 odcinku "M jak miłość" nakręci ją jeszcze bardziej, żeby spróbowała zniszczyć małżeństwo Budzyńskich. Od tej chwili Julia zacznie realizować swój plan zdobycia Andrzeja, odebrania Magdzie męża.

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze