Koniec M jak miłość. Franka znów będzie matką w ostatnim 1665 odcinku. To nie z Pawłem zajdzie w ciążę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość. Franka znów będzie matką w ostatnim 1665 odcinku. To nie z Pawłem zajdzie w ciążę - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Franka znów będzie matką w ostatnim 1665 odcinku. To nie z Pawłem zajdzie w ciążę

2022-05-16 8:32

W 1665 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) znów stanie się matką! Góralka porzuciła 10-letniego syna Adama, który ciężko zachoruje, o czym poinformują ją opiekunowie dziecka. Tylko ona może je uratować, ale to nie będzie takie proste. Paweł (Rafał Mroczek) w 1665 odcinku "M jak miłość" będzie wierzył, że żona niedługo zajdzie w ciążę i urodzi mu upragnione dziecko. Nie ma pojęcia, że Franka faktycznie znów stanie się matką, ale nie chodzi o jego potomka! Tajemnice Franki ją przytłoczą, stanie się matką, ale nie zajdzie w ciążę z Pawłem.

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1665 odcinku "M jak miłość" Franka znów stanie się matką, chociaż nikt nie wie, że ma syna, który już 10 lat wychowuje się bez niej. Wkrótce góralka dostanie wiadomość od opiekunów chłopca, że ten jest ciężko chory i potrzebne są dokładne badania oraz wywiad medyczny z biologiczną matką. Ona bardzo przejmie się losem porzuconego syna, ale nadal nie powie Pawłowi prawdy o tym, że już rodziła.

- Tak bardzo bym chciała... poczuć, jak to jest być mamą... Trzymać swoje dziecko w ramionach, widzieć, jak rośnie - cytuje światseriali.pl słowa Franki z 1665 odcinka "M jak miłość". Kobieta będzie patrzyła w oczy męża i wiedząc, że jej syn Adam przebywa za granicą, zapewni go, że to właśnie z nim chce mieć wymarzone dziecko. Nie przyzna się, że już rodziła, a z Adam ma już 10 lat i do tego boryka się z problemami zdrowotnymi! 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka wyjedzie do USA w ostatnim 1665 odcinku. Znajdzie swoje dziecko i zacznie nowe życie - ZDJĘCIA

W 1665 odcinku "M jak miłość" Zduńscy udadzą się do ginekologa, który nie będzie miał dobrych wieści. - Wyniki badań hormonalnych potwierdzają endometriozę.(...) Pani rezerwa jajnikowa, jak na kobietę w pani wieku, jest również znacząco obniżona... - usłyszą od specjalisty. - Czy to znaczy, że nie zajdę już w ciążę? - zapyta wprost Franka. - Wdrożymy leczenie hormonalne, w dalszej kolejności możemy sprawdzić drożność jajowodów, ale musi się pani przygotować na spore trudności - powie stanowczo pani ginekolog.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Ula nigdy nie odnajdzie testamentu Jakubczyka, który ukradł jego sąsiad. Przy grobie ojca dostanie ostrzeżenie przed Horbaczewskim - ZDJĘCIA

Okazuje się, że Franka w 1665 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że nie urodzi Pawłowi dziecka, ale znów zostanie matką. Jak to możliwe? Góralka postanowi bowiem wrócić do USA i odnaleźć syna. Nie była za niego odpowiedzialna przez 10 lat i zostawiła go pod opieką tajemniczego małżeństwa. Teraz postanowi wrócić do Stanów i wykorzystać okazję, że stryj Gutowski (Piotr Majerczyk) i jego zespól otrzymają zaproszenie na występ w USA. Uzna, że zbierze się z wujem i odnajdzie Adama. Po dekadzie znów będzie chciała stać się jego matką. Czy to wyjdzie? Tego dowiemy się niebawem.

Nowa Basia w M jak miłość? Nikt nie pozna córki Pawła! - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze