Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

2022-05-18 21:39

Dominika Kachlik, znana jako Franka z "M jak miłość" zaniepokoiła wszystkich wpisem o poważnej chorobie, która dopadła ją niespodziewanie i doprowadziła do tego, że aktorka nie może występować w serialu i grać w teatrze! Na co choruje gwiazda "M jak miłość"? Chora Kachlik nie zamierza robić tajemnicy ze swojego stanu zdrowia. Dlatego na profilu na Instagramie wyznała, że przez chorobę kilka dni temu straciła głos, a sytuacja jest na tyle poważna, że Kachlik drży ze strachu co teraz z nią będzie! Zobaczcie poruszające słowa Kachlik o chorobie, przez którą musiała na razie zrezygnować z "M jak miłość".

Na co choruje Dominika Kachlik, znana jako Franka z "M jak miłość"?

Choroba Dominiki Kachlik, o której gwiazda "M jak miłość" zawiadomiła na profilu na Instagramie, zbiega się w czasie z przełomowymi wydarzeniami w życiu Franki Zduńskiej. Ostatnio żona Pawła (Rafał Mroczek) usłyszała od swojej lekarki diagnozę, że także jest chora i przez to może nigdy nie urodzić dziecka. Diagnoza ginekologa potwierdzi się na koniec sezonu "M jak miłość" w 1665 odcinku "M jak miłość" kiedy Franka i Paweł dowiedzą się, że mają małe szanse, by zostać rodzicami! Ale problemy Kachlik ze zdrowiem mają inne podłoże, nie mają nic wspólnego z chorobą Franki, bo serial to nie prawdziwe życie aktorki.

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Franka skończona! Małżeństwo z Ameryki zniknie z jej synem Adamem w ostatnim 1665 odcinku

Gwiazda "M jak miłość" zaczęła od tego, że zaniepokoiła wszystkich wpisem, że choruje i korzysta z pomocy mamy, która przybyła jej na ratunek i przywiozła do Warszawy słoiki ze zdrowym jedzeniem, by Dominika Kachlik szybko doszła do siebie. To wystarczyło, by fani Kachlik na Instagramie zasypali ją pytaniami co się z nią dzieje, na co choruje i jak poważny jest jej stan. Serialowa Franka z "M jak miłość" nie miała żadnych oporów, by zawiadomić internautów, że choroba spadła na nią nagle i przez nią nie może obecnie grać ani w serialu, ani w spektaklach w teatrze.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1662: Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady. Smutny koniec Budzyńskich! Nie będą już razem nawet pracować

"Nie, nie jest to covid. Mam ostre zapalenie krtani i afonię.W piątek wieczorem straciłam głos. Okropne uczucie, zdarza mi się to już drugi raz w życiu. Zawalam swoje zobowiązania zawodowe, siedzę w domu i się martwię. No fun. Dziękuję za wszystkie miłe wiadomości. Liczę, że leczenie farmakologiczne w połączeniu ze słoikami od mamy zda egzamin" - napisała Dominika Kachlik na Instagramie.

A to oznacza, że ekranowa Franka z "M jak miłość" przez jakiś czas nie pojawi się na planie. W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą w kolejnym sezonie po wakacjach 2022, nie zabraknie jednak Franki. Bo przerwa Dominiki Kachlik spowodowana chorobą nie wpłynie w żaden sposób na obecność Franki w serialu. Produkcja "M jak miłość" zapewne będzie musiała dograć sceny z Franką jak tylko Kachlik wyzdrowieje.

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Najnowsze