Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

2022-07-24 13:18

W 20 sezonie serialu "Przyjaciółki" zmieni się obsada! To już pewne, że do grona przyjaciółek dołączy nowa bohaterka, ale właśnie wyszło na jaw, że w kolejnych odcinkach może zabraknąć innej, bardzo lubianej postaci związanej z wątkiem Dagmara (Marcin Korcz). W poprzednim 19 sezonie "Przyjaciołek" asystent Zuzy (Anita Sokołowska) po długich poszukiwaniach idealnej kobiety wreszcie się zakochał. Miłością Dagmara została jego szkolna koleżanka, Weronika (Melania Grzesiewicz). Niestety w nowym sezonie "Przyjaciółek" Grzesiewicz może już nie wystąpić. Poznaj szczegóły!

Czy w 20 sezonie "Przyjaciółek" nie będzie już wątku Dagmara i jego dziewczyny Weroniki?

W 20 sezonie Przyjaciółek nie wystąpi już dziewczyna Dagmara, którą grała Melania Grzesiewicz? U boku Weroniki nieco roztrzepany, nieporadny, ale za to wierny asystent Zuzy liczył na to, że wreszcie stworzy trwały, poważny związek. Zapragnął nawet mieć dziecko i zostać ojcem, choć Weronika nie podzielała marzeń Dagmara. Ostatecznie w związku pary, która zamieszkała razem, pojawił się mały kotek, jako decydujący sprawdzian odpowiedzialności. Co prawda w finale 19 sezonu "Przyjaciółek" nie wyjaśniło się jak potoczą się dalej losy Dagmara i Weroniki, ale nic nie wskazywało na to, żeby miało ich zabraknąć.

Nie przegap: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

A jednak Melania Grzesiewicz na Instagramie nie potwierdziła, że pojawi się w 20 sezonie "Przyjaciółek". Co więcej, pytana o to, czy będzie dalej występowała w roli dziewczyny Dagmara, zasugerowała, że nie od niej to zależy i na razie nie wróciła na plan nowych odcinków. "Zależy od scenarzystów" - odpowiedziała szczerze Grzesiewicz.

Sprawdź też: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

Kogo nie będzie w obsadzie "Przyjaciółek" w 20 sezonie?

Obsada "Przyjaciółek" w 20 sezonie nieco się zmieni. Pojawi się na pewno nowa bohaterka, Marta, w którą wcieli się Laura Breszka. To ona będzie piątą przyjaciółką, która na stałe zastąpi Dorotkę po odejściu Agnieszki Sienkiewicz z serialu? Tego jeszcze nie wiadomo z całą pewnością. Na pewno Breszka zostanie w "Przyjaciółkach" na jakiś czas. Nie zabraknie też Wiktora, bo Paweł Deląg nie zostanie uśmiercony w 20 sezonie. Z kolei u boku Ingi (Małgorzata Socha) na dłużej pojawi się kolejny mężczyzna, Rafał (Rafał Królikowski), ojciec przyjaciółki jej córki Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz).

Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze