Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Zmiany w obsadzie Przyjaciółek. Zabraknie lubianej postaci w 20 sezonie? Chodzi o wątek Dagmara - ZDJĘCIA

2022-07-24 13:18

W 20 sezonie serialu "Przyjaciółki" zmieni się obsada! To już pewne, że do grona przyjaciółek dołączy nowa bohaterka, ale właśnie wyszło na jaw, że w kolejnych odcinkach może zabraknąć innej, bardzo lubianej postaci związanej z wątkiem Dagmara (Marcin Korcz). W poprzednim 19 sezonie "Przyjaciołek" asystent Zuzy (Anita Sokołowska) po długich poszukiwaniach idealnej kobiety wreszcie się zakochał. Miłością Dagmara została jego szkolna koleżanka, Weronika (Melania Grzesiewicz). Niestety w nowym sezonie "Przyjaciółek" Grzesiewicz może już nie wystąpić. Poznaj szczegóły!

Czy w 20 sezonie "Przyjaciółek" nie będzie już wątku Dagmara i jego dziewczyny Weroniki?

W 20 sezonie Przyjaciółek nie wystąpi już dziewczyna Dagmara, którą grała Melania Grzesiewicz? U boku Weroniki nieco roztrzepany, nieporadny, ale za to wierny asystent Zuzy liczył na to, że wreszcie stworzy trwały, poważny związek. Zapragnął nawet mieć dziecko i zostać ojcem, choć Weronika nie podzielała marzeń Dagmara. Ostatecznie w związku pary, która zamieszkała razem, pojawił się mały kotek, jako decydujący sprawdzian odpowiedzialności. Co prawda w finale 19 sezonu "Przyjaciółek" nie wyjaśniło się jak potoczą się dalej losy Dagmara i Weroniki, ale nic nie wskazywało na to, żeby miało ich zabraknąć.

Nie przegap: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

A jednak Melania Grzesiewicz na Instagramie nie potwierdziła, że pojawi się w 20 sezonie "Przyjaciółek". Co więcej, pytana o to, czy będzie dalej występowała w roli dziewczyny Dagmara, zasugerowała, że nie od niej to zależy i na razie nie wróciła na plan nowych odcinków. "Zależy od scenarzystów" - odpowiedziała szczerze Grzesiewicz.

Sprawdź też: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

Kogo nie będzie w obsadzie "Przyjaciółek" w 20 sezonie?

Obsada "Przyjaciółek" w 20 sezonie nieco się zmieni. Pojawi się na pewno nowa bohaterka, Marta, w którą wcieli się Laura Breszka. To ona będzie piątą przyjaciółką, która na stałe zastąpi Dorotkę po odejściu Agnieszki Sienkiewicz z serialu? Tego jeszcze nie wiadomo z całą pewnością. Na pewno Breszka zostanie w "Przyjaciółkach" na jakiś czas. Nie zabraknie też Wiktora, bo Paweł Deląg nie zostanie uśmiercony w 20 sezonie. Z kolei u boku Ingi (Małgorzata Socha) na dłużej pojawi się kolejny mężczyzna, Rafał (Rafał Królikowski), ojciec przyjaciółki jej córki Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz).

Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze