Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez nieświeże jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez nieświeże jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

M jak miłość

Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

2022-07-24 21:50

Choroba Marcina Bosaka, czyli Kamila z "M jak miłość" nie jest żadną tajemnicą. Dokładnie 10 lat temu aktor znany z "M jak miłość" przeszedł operację wycięcia guza rdzenia kręgowego. Walczył z nowotworem i depresją, musiał znowu nauczyć się chodzić i być samodzielnym. Teraz jednak Bosak w osobistym wpisie na Instagramie wyjawił wszystkim, że znów choruje, że od dwóch tygodni zażywa leki i jest pod opieką lekarzy. Gdy pojawiły się pierwsze objawy choroby u Bosaka, początkowo lekarze postawili straszną diagnozę. Okazało się, że ekranowy Kamil z "M jak miłość" zachorował przez nieświeże jedzenie i teraz ponosi tego dotkliwe skutki. Zobacz co pokazał na ZDJĘCIACH!

Na co choruje Marcin Bosak, znany z "M jak miłość"?

O chorobie Marcina Bosaka, znanego z roli Kamila w "M jak miłość", który ponad 10 lat temu otarł się o śmierć, zrobiło się głośno kiedy w maju tego roku udzielił szczerego wywiadu w programie "Miasto kobiet". Opowiedział o poważnej operacji, o tym jak żaden z lekarzy w Polsce nie chciał się podjąć zabiegu wycięcia guza rdzenia kręgowego. Długo walczył nie tylko z nowotworem, ale i depresją. Koszmarna diagnoza jaką usłyszał Marcin Bosak była początkiem najtrudniejszego etapu w życiu aktora z "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Tragedia u Rogowskich! Zapłakana Basia przyzna się ojcu jak Dawid się nad nią znęca. Artur zrobi z nim porządek

- Jeśli usłyszy się od uznanego neurochirurga, że w niektórych przypadkach medycyna jest bezradna, to ciężko mieć dobry nastrój i optymistyczne podejście do życia i świata – wyznał wtedy Bosak. Jednocześnie dodał, że kiedy dowiedział się o nowotworze, od ówczesnej partnerki Moniki Pikuły usłyszał też radosną nowinę. Dzięki niej miał siłę do walki o życie. – Monika do mnie zadzwoniła, że jest w ciąży, jak jechałem na konsultację do Łodzi. Pół godziny później dowiedziałem się, że mam guza. Myślę, że ta informacja mnie uchroniła, by nie wpaść w jakiś mrok – powiedział.

Sprawdź też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Marcin Bosak zachorował przez nieświeże jedzenie!

Operacja Marcina Bosaka skończyła się pomyślnie, lecz aktor z "M jak miłość" długo był w śpiączce. Potem pół roku uczył się na nowo chodzić, żeby stanąć na własnych nogach. Od tych wydarzeń minęło sporo czasu, ale teraz Bosak na Instagramie zawiadomił fanów, że znów spadła na niego choroba i kolejny raz stanął w obliczu strasznej diagnozy. W relacji na Instastory pokazał najnowsze zdjęcia, na których widać jak bardzo jest osłabiony. 

- Drugi tydzień brania antybiotyku. Podejrzenie zapalenia wyrostka itp. Absolutny brak formy. Dbajcie o siebie. Zwracajcie uwagę na świeżość jedzenia. Poczułem niestety brak tej świeżości :( Dotkliwie. Ale wychodzę na prostą - przyznał Bosak, który zachorował, bo zjadł zepsuty posiłek. Mimo choroby aktor nie zrezygnował z pracy w "M jak miłość". Nakręcił wszystkie odcinki do przerwy wakacyjnej.

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął
Najnowsze