M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków! - ZDJĘCIA

Wielki powrót Kożuchowskiej

M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

2022-07-22 16:46

Śmierć Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) w kartonach wstrząsnęła widzami „M jak miłość” i zapisała się na łamach historii. Żona Marka (Kacper Kuszewski) odeszła z uwielbianego serialu TVP 11 lat temu, gdy aktorka bezpowrotnie postanowiła pożegnać się z produkcją. Po odejściu z „M jak miłość” Kożuchowska pojawiała się na planach innych projektów, w tym innym hicie TVP „Rodzinka.pl”, ale teraz wróci w zupełnie innej roli w filmie, którego jest współproducentką! Aktorka zagra pierwsze skrzypce „Zołzie”, w której nie zabrakło odwołania do wątku Mostowiaków! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kultowa śmierć Hanki w kartonach w „M jak miłość”!

Hanka Mostowiak odeszła z „M jak miłość” 11 lat temu w spektakularny sposób! Śmierć w kartonach przeszła do historii i budziła wśród fanów skrajne emocje. Przypomnijmy, że Hanka zmarła w skutek pęknięcia tętniaka w mózgu, do którego doszło w wyniku feralnego wypadku, gdy żona Marka gwałtownie zaczęła kręcić kierownicą, aby ominąć dziewczynkę, która wskoczyła jej tuż pod koła! Hanka i jej siostra Anka (Tamara Arciuch) zatrzymały się w kartonach, a chwilę później żona Marka już nie żyła. Hanka Mostowiak zginęła, gdyż Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść z „M jak miłość” już na zawsze, a produkcja zadbała, aby jej śmierć na długo została w pamięci widzów. Jednak teraz aktorka wraca na ekrany w zupełnie innej produkcji, w której po 11 latach powraca do wątku Mostowiaków!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach. Andrzej będzie ratował małżeństwo z Magdą, a Julia i Sylwia już obmyślą kolejną intrygę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wielki powrót Małgorzaty Kożuchowskiej >>>

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli w filmie „Zołza” porusza wątek Mostowiaków!

Małgorzata Kożuchowska po odejściu z „M jak miłość” nie narzekała na brak zainteresowania. Aktorka zagrała główną rolę w innym hicie TVP „Rodzinka.pl”, a także pojawiała się w innych produkcjach konkurencyjnej stacji TVN m.in.: „Kryminalni”, „Prawo Agaty”, „Druga szansa” czy „Motyw”, nie wspominając o rolach filmowych.

Jednak teraz w sieci pojawił się zwiastun nowego filmu „Zołza”, w którym Kożuchowska nie tylko zagra główną rolę, ale także jest jego współproducentką, dzięki czemu w filmie pojawiło się wiele odniesień do jej słynnej roli Hanki Mostowiak w „M jak miłość”! Z kolei sam film powstał w opraciu o ironiczną autobiografie Ilony Łepkowskiej, czyli głównej scenarzystki kultowego serialu TVP!

- Cała Polska płakała jak Hanka Mostowiak wpadła w kartony, a dzisiaj? Ktoś za nią tęskni? – mówi sama główna bohaterka Anna, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska.

- Żadnego finału Ligi Mistrzów nie mogłem obejrzeć, bo zawsze leciał ten serial! – żali się kierowca taksówki, który o mały włos nie doprowadza do wypadku Anny!

- Kupię panu telewizor z dużym ekranem. Będziecie mieli dwa, każdy będzie sobie oglądał, co chce – błaga bohaterka.

- W kawalerce mieszkam! – kwituje taksówkarz.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach. Ciężarna Julia omota kolejnego mężczyznę?! Nie tylko Andrzej stanie się jej celem - ZDJĘCIA

O czym jest film „Zozła”, w którym Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę i kiedy będzie premiera?

Anna (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) to kobieta sukcesu i… niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem? – czytamy na stronie filmpolski.pl.

W głównych rolach obok popularnej Hanki z „M jak miłość” wystąpią: Artur Żmijewski, Anna Dymna, Rafał Zawierucha, Philippe Tłokiński, Jacek Borusiński, Leon Charewicz, Katarzyna Ankudowicz, Jan Dąbrowski, Jakub Józef Orliński, a także gwiazdy „Barw szczęścia” Jerzy (Bronisław Wrocławski) oraz Marek (Marcin Perchuć). Film „Zołza” wejdzie do kin 16 września 2022 roku!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie Lilki! Biologiczny ojciec uchyli jej nieba w Kanadzie

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska
Najnowsze