M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie Lilki! Biologiczny ojciec uchyli jej nieba w Kanadzie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie Lilki! Biologiczny ojciec uchyli jej nieba w Kanadzie

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie Lilki! Biologiczny ojciec uchyli jej nieba w Kanadzie

2022-07-17 20:41

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 do Grabiny wróci Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), biologiczny ojciec Lilki (Monika Mielnicka). Dawny kochanek Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) wróci, gdy dowie się, jakie piekło przeżyła jego córka u boku starszego i bogatszego wdowca Ethana Andersona (Paweł Roman), dla którego porzuciła Mateusza (Krystian Domagała). W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Kotowski zrobi własny rachunek sumienia i zrozumie, że dużo w tym jego winy! Jacek postanowi naprawić swój błąd i zabrać Lilkę do Kanady, gdzie będzie mogła rozpocząć zupełnie nowe życie!

Powrót Jacka Kotowskiego w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 w Grabinie znów pojawi się Jacek Kotowski, biologiczny ojciec Lilki. Jak podaje swiatseriali.interia.pl były kochanek Krystyny wróci, gdy zrobi swój własny rachunek sumienia i zrozumie, że był fatalnym ojcem, przez którego Lilka podejmowała złe decyzje i słono przyszło jej za to zapłacić. Kotowski w końcu dowie się, że jego córka przeżyła u boku starszego i bogatszego wdowca prawdziwe piekło! Ethan szybko się nią znudził i zdradzał ją z opiekunką swojego dziecka, a gdy Lilka postanowiła odejść – bił ją, uwięził i zabrał paszport! Mostowiakowej cudem udało się uciec, dzięki uprzejmości sąsiadów, ale kochanek zapewnił ją, że znajdzie ją choćby na końcu świata! W 1664 odcinku „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną 2022 roztrzęsiona Lilka najpierw trafiła właśnie do ojca, który przebywał w Warszawie, ale on zamiast pomóc, tylko jej dołożył!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Pola otruje Wernera?! Anita nie zdąży już pomóc Adamowi – ZDJĘCIA

Rachunek sumienia ojca Lilki w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022!

Już w 1664 odcinku „M jak miłość” przed wakacjami 2022 Jacek bardzo przejął się losem swojej córki, ale jeszcze wtedy nie wiedział, że przez co przeszła u boku Ethana, dla którego porzuciła Mateusza. Kotowski nawrzucał córce, że sama była sobie winna, przez co kolejny raz ją stracił! Załamana Lilka wróciła do Grabiny, gdzie znalazła pocieszenie u boku matki, która nie odrzuciła i nie oceniała jej tak jak ojciec! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Kotowski zrozumie, że zachował się okropnie i postanowi wrócić do Grabiny, aby naprawić swój błąd! Jacek zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że zamierza spotkać się z Krysią i zaproponować córce wyjazd do Kanady, gdzie będzie mogła zacząć nowe życie!

- Nie wiem, czy nie porywam się trochę z motyką na słońce... Jestem kiepskim ojcem, właściwie to... żadnym. Ale jeśli Krysia się zgodzi, chcę zabrać Lilkę ze sobą do Kanady – zdradzi Jacek.

Zobacz także: Pożegnanie Aleksandry z M jak miłość. Małgorzacie Pieczyńskiej trudno rozstać się z serialem

Lilka wyjdzie do Kanady w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 i tam rozpocznie nowe życie?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Jacek zachowa się w końcu jak prawdziwy ojciec! Kotoński postanowi poświęcić swoje interesy w Warszawie dla dobra córki i wspólnie z nią wyjechać do Kanady, gdzie będzie mogła zapomnieć o złych przejściach i zacząć wszystko na nowo! Tym bardziej, że po wyprowadzce do Australii będzie już bardzo dobrze znała język angielski, co będzie dla niej również życiową szansą na osobisty rozwój.

- Planowałem spędzić kilka miesięcy w Warszawie, tutaj zająć się biznesem, ale... Całą noc nad tym myślałem. Kanada to dla Lilki może być najlepsze rozwiązanie... Tu, w Grabinie, wszystko przypomina jej o przeszłości. A kiedy Mateusz wróci, będzie jeszcze gorzej... A tam... Zna świetnie język, mogłaby znów podjąć studia, poznać nowych ludzi... Zaczęłaby zupełnie nowe życie – uzna Kotowski.

Jak na pomysł wyjazdu Lilki do Kanady zareaguje Krystyna w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022? Co na ten temat będzie myślała sama Lilka? Czy zgodzi się dać ojcu jeszcze jedną szansę? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda wybaczy Andrzejowi zdradę! Impreza z przyjaciółmi w siedlisku zmieni wszystko – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca
Najnowsze