M jak miłość, odcinek 1664: Powrót ojca Lilki! Znów pojawi się w Grabinie i zawróci Marysi w głowie? - ZDJĘCIA,

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Powrót ojca Lilki! Znów pojawi się w Grabinie i zawróci Marysi w głowie? - ZDJĘCIA,

M jak miłość, odcinek 1664: Powrót ojca Lilki! Znów pojawi się w Grabinie i zawróci Marysi w głowie? - ZDJĘCIA,

W 1664 odcinku "M jak miłość" znów zobaczymy ojca Lilki (Monika Mielnicka)! Czy dawny chłopak Marysi (Małgorzata Pieńkowska) ponownie przyjedzie do Grabiny i zacznie mącić jej w głowie? Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) pojawi się na ekranie z powodu przyjazdu swojej córki do domu. Żona Mateusza (Krystian Domagała) wróci ze łzami w oczach i historią o tym, jak została zamieniona na "nowszy model" i wyrzucona przez kochanka na bruk. A jej ojciec w 1664 odcinku "M jak miłość" znów zacznie pytać właśnie Marysię, jak się ma w tej sytuacji zachować. Czy i on przyjedzie do Grabiny?

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" do Grabiny zawita Lilka, w ślad za nią kłopoty. Jako pierwsza spotka żonę Mateusza Marysia i wysłucha łzawej historyjki o porzuceniu przez Ethana (Paweł Roman), która zresztą okaże się nieprawdą. A zaraz potem do życie Rogowskiej po raz kolejny wkroczy ojciec Lilki, Jacek Kotowski. czy znów zamiesza Marysi w głowie?  

Marysia w 1664 odcinku "M jak miłość" odbierze telefon i ucieszy się na widok wyświetlonego numeru Jacka. Powita go więc miło, nie spodziewając się, co za chwilę usłyszy! 

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Magda nie przeżyje zdrady Andrzeja. Wstrząsające wyznanie Budzyńskiej w ostatnim 1665 odcinku – ZDJĘCIA

- Mam duży kłopot - zacznie ojciec Lilki w 1664 odcinku "M jak miłość". - Bardzo martwię się o Lilkę. Wiesz, ten Australijczyk, Ethan czy jak mu tam,  zerwał z nią, więc spakowała się i wróciła do Polski. Przyjechała do mnie, bo akurat byłem w Warszawie, a ja zamiast ją pocieszyć, przytulić, w kilku ostrych słowach powiedziałem jej, że sama jest sobie winna... No i wyjechała. 

Informacje od ojca Lilki w 1664 odcinku "M jak miłość" zapewne będą miały wpływ na zachowanie Marysi, kiedy zobaczy dziewczynę na przystanku autobusowym w Grabinie. Rogowska nie będzie specjalnie zdziwiona i poświęci niewiernej żonie Mateusza sporo czasu, wysłuchując jej kłamstw. Rogowska później poinformuje Kotowskiego, że jego córka wróciła do domu i jest bezpieczna. Czy ojciec przyjedzie w ślad za nią i znów będzie zawracał Marysi głowę? O tym przekonamy się już w powakacyjnych odcinkach serialu.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1664: Największa tajemnica Mateusza wyjdzie na jaw! Barbara znów zobaczy wnuka z niewierną Lilką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze