M jak miłość po wakacjach 2022. Pola otruje Wernera?! Anita nie zdąży już pomóc Adamowi – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2022. Pola otruje Wernera?! Anita nie zdąży już pomóc Adamowi – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2022. Pola otruje Wernera?! Anita nie zdąży już pomóc Adamowi – ZDJĘCIA

2022-07-17 22:09

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Pola (Hania Nowosielska) doprowadzi do tragedii, w której ucierpi jej ukochany wujek Adam (Jacek Kopczyński)?! Do tej pory córeczka Kamila (Marcin Bosak) była gotowa wskoczyć w ogień za Wernerem, ale teraz przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie sama sprowadzi na niego poważne niebezpieczeństwo! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Pola przyniesie wujkowi owoc do skosztowania, po którym Adam złapie się za gardło i będzie się dusił! Krzyk córeczki Gryca usłyszy Anita (Melania Grzesiewicz), ale nie zdoła nic zrobić! Jak to się skończy? Poznajcie szczegóły i zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Pola zaszkodzi Wernerowi w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022!

Wspólne mieszkanie w domu Kamila bardzo zbliżyło do siebie Polę i Adama. Przypomnijmy, że Gryc zlitował się nad Wernerem, który po rozstaniu z Sandrą (Anna Oberc) został bez dachu nad głową! Kamil zgodził się go przygarnąć, ale z każdym kolejnym dniem bardzo żałował swojej decyzji, gdyż Adam okazał się być fatalnym domownikiem. Gryc był już na skraju wytrzymałości i nieraz próbował pozbyć się Wernera z domu, ale wtedy zawsze w jego obronie stawała Pola, która pokochała wujka jak ojca. Nie inaczej było z samym Wernerem, któremu urocza dziewczynka od razu skradła serce i dla której był gotowy na wszystko. Podobnie będzie w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022, co jednak nie skończy się dla Adama dobrze!

Patrz też: Pożegnanie Aleksandry z M jak miłość. Małgorzacie Pieczyńskiej trudno rozstać się z serialem

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wypadek Adama i Poli w siedlisku w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

Nieodpowiedzialne zachowanie Poli doprowadzi do tragedii w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022?

Melania Grzesiewicz pokazała na swojej relacji na Instagramie krótki filmik, na którym widzimy jak Pola i Adam spędzają czas wolny w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 w siedlisku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Oczywiście, przyjaciele zjawią się tam, aby ratować małżeństwo Budzyńskich, ale nim do tego dojdzie powieje grozą! Córeczka Kamila przyniesie wujkowi do jedzenia owoce, które on bez zastanowienia skonsumuje. Nagle Werner złapie się za gardło i zacznie się dusić! Pola będzie krzyczeć w niebogłosy, co oczywiście usłyszy Anita, ale nie pomoże Adamowi! Wszystko dlatego, że będzie to udawane, zatem nic poważnego nie stanie się Wernerowi w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022!

- Fuj! Wujek zjadł winogrono, które dotykałam – przyznaje Pola, po czym Adam udaje, że się dusi.

- No to co – śmieje się Anita.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe dziecko u Chodakowskich! Marcin oszaleje ze szczęścia – ZDJĘCIA

Co czeka Adama Wernera w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022?

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 wyjazd do siedliska z Polą, Anitą i Kamilem okaże się dla Adama kolejną życiową szansą na miłość. Tam na jego drodze stanie tajemnicza kobieta, w którą wcieli się Katarzyna Dmoch, a jak widać na zdjęciach z planu między tą dwójką mocno zaiskrzy! Czy ona będzie nową miłością życia Adama w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022, która zrodzi mu upragnione potomstwo? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda wybaczy Andrzejowi zdradę! Impreza z przyjaciółmi w siedlisku zmieni wszystko – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze