M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe dziecko u Chodakowskich! Marcin oszaleje ze szczęścia – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe dziecko u Chodakowskich! Marcin oszaleje ze szczęścia – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe dziecko u Chodakowskich! Marcin oszaleje ze szczęścia – ZDJĘCIA

2022-07-15 20:35

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 rodzina Chodakowskich powiększy się o kolejnego potomka! I wcale nie mowa tutaj o Amelce (Nina Kos) i Hani (Marta Stefaniak), córkach Moniki Rudnickiej (Joanna Niemirska), których Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) zostali rodzicami zastępczymi! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 u Chodakowskich pojawi się nowy potomek, który zostanie z nimi już na stałe! Nowe dziecko szczególnie ucieszy Marcina, który już nie mógł wytrzymać i pochwalił się zdjęciem ze słodkim bobasem na swoim Instagramie!

Rodzina Chodakowskich w „M jak miłość” powiększy się!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 w rodzinie Chodakowskich dojdzie do wielu zmian! Iza i Marcin ciągle będą rodzicami Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), ale nie będą już rodziną zastępczą dla Amelki i Hani, córek Moniki Rudnickiej. Mama dziewczynek wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafiła po kolejnym ataku męża (Mateusz Łasowski) i znów będzie mogła sprawować opiekę nad dziećmi, przez co odbierze dzieci od Chodakowskich. W domu Izy i Marcina zapanuje pustka, gdyż Chodakowscy już zdążą przyzwyczaić się do czwórki małych urwisów, ale nie będzie trwała zbyt długo, gdyż w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Chodakowscy będą zajmować się kolejnym potomkiem!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda wybaczy Andrzejowi zdradę! Impreza z przyjaciółmi w siedlisku zmieni wszystko – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nowe dziecko w rodzinie Chodakowskich w "M jak miłość" >>>

Borysek skradnie serce Marcina w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022!

Mikołaj Roznerski pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z dzieckiem, które rozgrzało fanów! Tym bardziej, że Marcin z „M jak miłość” podpisał je dość tajemniczo, przez co podzielił internautów, którzy z jednej strony zaczęli gratulować powiększenia rodziny Izy i Marcina, zaś z drugiej wiedzieli, kim jest uroczy chłopczyk na rękach Chodakowskiego!

- A u Chodakowskiego w @mjakmilosc.official takie nowości ?‍♂️☺️❤️ #comingsoon – podpisał Mikołaj Roznerski pod zdjęciem z dzieckiem.

Uroczy bobas na rękach Marcina to Borysek (Tymon Szkopek), syn Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel)! Maluch skradł serce Marcina od pierwszego wejrzenia, choć w obecnym sezonie niezbyt długo mógł się nim nacieszyć, gdyż Aneta i Olek na krótko zjawili się w Polsce. Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Chodakowscy wrócą, a Marcin będzie miał niejedną okazję, aby się wykazać!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Rodzina Aleksandry wyciągnie ją z sekty! Aneta z matką Iwoną wkroczą do akcji – ZDJĘCIA

Problemy z Boryskiem w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Borysek da Anecie i Olkowi mocno w kość! Maluch będzie bardzo niespokojny, a opieka nad bobasem spędzi Chodakowskim sen z powiek. Olek będzie ciągle pracował, a Aneta nie da rady sama się nim zajmować, w związku z czym Chodakowscy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 zdecydują się na powrót do Warszawy! Na miejscu będą mogli oczywiście liczyć na pomoc Izy i Marcina, ale również i babć - Iwony (Hanna Śleszyńska) i Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska)! Zatem Borsyek trafi w dobre ręce, a Aneta i Olek poczują odrobinę oddechu!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie matki Amelki i Hani! Marcin pomoże Monice po wyjściu z psychiatryka

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze